Tarz yaratan yüzükler

Atasay Tasarım Ekibi’nin, geleneksel Urfa mimarisine ait geometrik süslemelerinden, kuşlarından, balıklı gölünden ilham alarak tasarladığı yüzükler göz dolduruyor.

Tarz yaratan yüzükler

Anadolu’nun tarih, kültür hazineleri, uygarlıkları ve öykülerinden ilham alarak hazırlanan MYRAS’ın son esin kaynağı, efsaneleriyle, topraklarında binyıllarca yaşamış uygarlıklarıyla balıklı gölü ve kuşlarıyla Urfa...

Atasay Tasarım Ekibi’nin, geleneksel Urfa mimarisine ait geometrik süslemelerinden, kuşlarından, balıklı gölünden ilham alarak tasarladığı yüzükler, MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyonun en gözde tasarımları arasında yer alıyor.

Urfa’nın zengin kültür birikimine ait motiflerden oluşan ve değerli taşlarla süslenen MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyona ait yüzükler, kendini farklılaştırmak isteyen kadınlara göz alıcı alternatifler sunuyor.

Urfa’nın eşsiz mimarisi, Balıklı Gölü ve güvercinleri, Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığında, Özgül Sokullu koordinatörlüğünde ve arkeolog editör danışmanlığında hazırlanan MYRAS “Binyılların hazineleri Urfa” koleksiyonuna adeta yeniden hayat verdi ve birbirinden eşsiz, küpe, bilezik, yüzük ve gerdanlıklara dönüştü.

Büyülü topraklardan ilham alınarak hayat bulan MYRAS “Binyılların Hazineleri Urfa” koleksiyonu ile buluşmak için Türkiye’nin 123 noktasındaki Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.

 

Yorumlar