Dove kişisel bakım ürünleri

Tatil kapıda! Kişisel bakım ürünleriyle valizleri ağırlaştırmak istemeyen tatilcilere Dove’un harika bir önerisi var.

Dove kişisel bakım ürünleri

Havalar ısındı; bayrama da sayılı günler kaldı. Kısacası tatile çıkacağımız zaman için artık gün sayıyoruz. Seyahate çıkmak güzel ama bir de o ağır valizlerimiz olmasa... “Kişisel bakım ürünlerim olmadan asla tatile çıkmam” diyenler için güzel haber Dove’dan geliyor. 

Valizinizi daha da ağırlaştıracak büyük boy ürünler taşımaya son veren “Dove Seyahat Seti”, kişisel bakımınız için gerekli olan Dove ve Signal ürünlerini özel bir çantada bir araya getiriyor.

Cilt bakımı, saç bakımı, deodorant, nemlendirme ve ağız bakımı ürünleri gibi tatilinizde size en çok gerekli ürünlerin bir araya getirildiği set sayesinde tatil boyunca kişisel bakımınızı kolayca devam ettirebilir, hafifleyen valizinizi ise daha fazla kıyafet ve ayakkabıyla doldurabilirsiniz. Bütün ürünler kabin boy olduğu için uçuşlarda yanınızda da taşıyabilirsiniz.

Aynı şekilde erkekler için de oluşturulan “Dove Men+Care Seyahat Seti”nde de, seyahat boyu duş jeli, krem bar ve deodorant yer alıyor. “Bakımın Erkekçesi” sloganıyla erkeklere özel bakım ürünleri geliştiren Dove Men ürünleri sayesinde, beyler tatilde de her zamanki gibi temiz ve bakımlı olmaya devam ediyor. 

Migros, Gratis, Watsons ve seçkin parfümerilerde satışa sunulmak üzere sınırlı sayıda üretilen Dove Seyahat Seti’nin tavsiye edilen satış fiyatı 11.95 TL; Dove Men seyahat setinin tavsiye edilen satış fiyatı da 5.95 TL

Yorumlar