Golden Rose 'aşk' kadar renkli geliyor!

Dünya kadınlarının tercihi, renkli kozmetik devi Golden Rose, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde klasik aşk rengi 'kırmızı' ve 'pembe' ile sizi sevgilinizin hayallerine kazıyacak.

Golden Rose 'aşk' kadar renkli geliyor!

Aşk kadar renkli!

Dünya kadınlarının tercihi renkli kozmetik devi Golden Rose, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde klasik aşk rengi “kırmızı” ve “pembe” ile sizi sevgilinizin hayallerine kazıyacak. 2012 Kış sezonuna damgasını vuran dumanlı göz makyajı, Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez rengi kırmızı ve pembe tonlarında keskin dudaklar ve kusursuz cildinizle Sevgililer Günü’nün romantizmini doyasıya yaşayacaksınız.

Renkli kozmetik trendinin öncüsü Golden Rose, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendini çekici hissetmek isteyenlere 'aşk renkleri' ile bir çok alternatif sunuyor.

Bakışlarınızla o’nu bir kez daha aşık edin!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinizin gözlerine bakarken, gözlerinizdeki dumanlı efekt ile romantik bir hava yaratmak için Golden Rose Wet&Dry Far Serisi’nden yararlanabilirsiniz. Tek palette dört farklı rengi ile 2 numaralı Golden Rose Wet&Dry Far, birkaç pratik hareketle gözlerinizde dumanlı makyaj efekti yaratacak.

Golden Rose Wet&Dry Far fiyatı: 30.30 TL

Göz makyajının olmazsa olmazı Golden Rose Wonder Lash Mascara ile Sevgililer Günü’nde hem gündüz, hem de gece makyajınızda derin ve etkileyici bakışlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Golden Rose Wonder Lash Mascara fiyatı: 17.90 TL

Sevgililer gününde bir iz bırakmak isteyenler için Golden Rose’un dudaklarınızda yarattığı 3 boyutlu etkiye inanamayacaksınız. Golden Rose Ultra Rich Color Creamy Ruj Serisi’nde yer alan 49 numara kırmızı ve Golden Rose Beauty Ultra Shine Volume Lipgloss 205 numara şeker pembesi ile hem sezon modasına uyum sağlayacak, hem de Sevgililer Günü’nde feminen bir görünüm elde edeceksiniz.

Golden Rose Ultra Rich Color Creamy fiyatı: 12.00 TL

Golden Rose Beauty Ultra Shine Volume Lipgloss: 13.20 TL

Yorumlar