Bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız gelecekten bahsetmiyorsa...

Bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız?İşte sevgilinizin size aşık olduğunu anlamanın 8 yolu!

Bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız  gelecekten bahsetmiyorsa...
-A A+

Kadınların en çok merak ettikleri sorulardan biri de,beraber oldukları kişinin kendilerine aşık olup olmadığı sorusudur. Kimi kadın bu sorunun cevabından tam olarak tatmin olurken, kimi kadında sorunun cevabından emin olamadığı için tatminsizlik duygusu yaşamaktadır. Karşı taraftan aşk sinyalleri alamayan kadınlar hayal kırıklığına uğruyor ve bu noktada sorgulama başlıyor. Acaba bana aşık mı?Peki bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız? İşte bu sorunun yanıtını siz elmaelma.com okuyucularımız için hazırladık. İşte bir erkeğin size aşık olduğunu anlamanın 8 yolu!

SİZE KAÇAMAK BAKIŞLARINI YAKALIYORMUSUNUZ?

Erkekler arzu duydukları şeylere bakarlar. Zaman zaman kadınlar, erkeklerin gözlerini dekoltelerinde bulurlar nedeni de budur.Etrafta dolaşan bir sürü çekici kadının aksine o sizin üzerinizden ayıramıyorsa gözlerini, ilgisi oldukça derindir demektir. Özelliklede siz başka bir şeyle ilgilenirken, size bakarken yakalıyorsanız, bu durum çok fazla anlam ifade etmektedir. 


 

GÖZLERİNİZLE TEMAS EDİYOR MU?

Sevgilinizin size aşık olup olmadığını anlamanın bir diğer yolu da gözlerinizin içine bakmasıdır. Erkeklerin duygularını göstermekten çekindiği bilinen bir gerçektir. Ancak gözlerinizin içine bakıyor, bir diğer deyişle gözlerini sizden kaçırmıyorsa, size karşı kalkanlarını indirmekte olduğunu anlayabilirsiniz.

SİZE SEVDİĞİNİZ YİYECEKLERİ ALIYOR MU?

Erkek arkadaşınızın mutfağının sizin sevdiğiniz yiyeceklerle dolu olması, hiç beklenmedik yerlerde onun aklında olduğunuzu gösterir. Yani tek başına markette olduğu zamanlarda bile aklından çıkmıyorsunuzdur.

EVİNDE SİZE AİT EŞYALAR VAR MI?

Erkekler bağımsızlıklarını mümkün olduğunca korumak ister. Ancak bir erkeğin evinde eşyalarınız varsa ve bu erkek bunda bir sorun görmüyorsa, o özel kişi olduğunuzu anlayabilirsiniz.

SİZİNLE GELECEKTEN BAHSEDİYOR MU?

Bir erkeğin sizinle gelecekten bahsetmesinin anlamı gayet açıktır aslında. Demek ki gelecekte de birlikte olmak istiyordur sizinle. Eğer erkek arkadaşınızın, geleceğe yönelik planlarında siz yoksanız, ilişkinizi bir gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Çok fazla anlam yüklediğiniz ilişkiye karşı taraf aynı anlamı yülemiyor olabilir. 

 ONA ALDIĞINIZ KIYAFETİ GİYİYOR MU?

Gardrobunun kontrolünü bir kadının ellerine bırakmak, hiçbir erkeğin kolay kolay yapmayacağı bir şeydir. Bunun nedeni erkeklerin kendi görünümleri ve kılık kıyafetleri konusunda çok seçici olmaları değil, bağımsız ve kendileri olmak istemeleridir yalnızca.Diğer taraftan, erkek arkadaşınız kendisine aldığınız kıyafetleri giymekten çekinmiyorsa, kontrolü size vermekten de çekinmediğini göstermektedir.

İNSANLARIN İÇİNDEYKEN YANINIZDA DURUYOR MU?

Dışarıda, insan içindeyken, erkek arkadaşınızın nerede durmayı tercih ettiği, hayatında sizi nereye koyduğu hakkında çok fazla şey söyler. Şu gerçeği aklınızda tutun: Erkekler doğaları gereği her zaman etraflarındaki kadınlara bakar. Bunun nedeni ise, kendi duyguları ve istekleri konusunda halen kararsız olmalarıdır. Bu konumdaki bir erkek ya sizi önüne alır, ya da kendisi öne geçer; böylelikle etrafı inceleyen bakışlarının sizin tarafınızdan fark edilmemesini sağlamaya çalışır.Sizinle yan yana durması ise, nereye baktığını fark etmenizden çekinmediği anlamına gelir. Çünkü aklında yalnızca siz varsınızdır. Ayrıca, size yakın olması insan içindeyken sizinle temastan kaçınmadığını da gösterir. Bu da etrafındaki diğer kadınları kaçıracaktır; çünkü kadınlar böylelikle bu erkeğin bir sahibinin olduğunu açık bir şekilde görür.

TELEFONUNU CEVAPLAMANIZA MÜSADE EDİYOR MU?

Erkekler asla telefonlarının hayatlarını mahvedebileceğini tam olarak algılayamaz. Son bir şans arayan eski kız arkadaşlardan meraklı annelere dek, bir erkeğin telefonunda başını belaya sokabilecek sayısız potansiyel vardır. Ancak bir erkek, telefonunu kız arkadaşının cevaplamasını dert etmiyorsa, bunun anlamı sizden saklayacak hiçbir şeyi olmadığıdır.