Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır naz yapan mı yoksa net olan mı?

Ulaşılması kolay bir kadınsan aynı zamanda kolay vazgeçebilirsin demektir. Peki erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır? İşte cevabı!

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır? Yüzyıllardır dile gelen kadın erkek ilişkilerinde işin içinden çıkılmaz bir sonuca sürüklenen gönül ilişkileri aslında zaman zaman net olmak zaman zaman ufak kaçamaklar yaparak ilişkinin ideal seviyeye gelmesini sağlar ancak yinede biz kadınların kafasını karıştıran sorulardan olan 'Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır?' sorusuna net bir yanıt verebilmek amacıyla  İlişki Uzmanı Hande Akın bu sorunun yanıtını açıkladı.

ERKEKLER NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR?

''Kolay ulaşılabilir bir kadınsan kolay da vazgeçilebilirsin demektir. Dolayısıyla biraz naz yapmak lazım erkek milletine..." Bu düşünce gerçekten doğru mu? Kadınlar erkeklere naz yapmak gerektiğini mi düşünür? 

Erkeklerin naz yapan ya da yapmayan kadınlardan hoşlanması gibi bir durum yoktur. Böyle bir genelleme yapamayız. Erkeğin hoşlanması için sizin aslında kendini çok sevmeniz, kendinize değer verip ve güzel hissetmeniz önemlidir.

Erkeklerin ne istediğinden ziyada kendinize sormanız gereken en önemli sorulardan biri de 'Ben hayatımda nasıl birini isityorum? Nasıl biriyle mutlu olurum?' sorusu olması gerekmektedir.

Yorumlar