Eski sevgiliden kurtulma yolları nelerdir yeni şehirler keşfedin!

Eski sevgiliden kurtulma yolları nelerdir? Bir zaman uğruna deli divane olduğunuz ilişkinizi bitirmek isteyebilirsiniz ancak o bu durumu anlamıyorsa...

Eski sevgiliden kurtulma yolları nelerdir yeni şehirler keşfedin!

her ilişkinin inişli çıkışlı dönemleri olabilir! Uzun yıllar beraber olduğunuz ve beraber vakit geçirmekten hoşlandığınız erkek arkadaşınızda bir zaman sonra yollarınızı ayırabilir hatta beraber devam edemeyeceğinizi düşünüp yollarınızı ayırabilirsiniz. Ancak zaman zaman bu tarz durumlaı karşı tarafın kabullenmesi uzun sürebilir. İşte bu durumlarda iki tarafın da iyiliği için yolları kesin bir şekilde ayırmanın ve bu durumu karşı tarafa anlatmanın yollarını elmaelma.com okurları için bazı tavsiyelerde bulunduk!

FARKLI ORTAMLAR HATTA YENİ BİR ŞEHİR!

Kendinize biraz zaman verin. Bir süredir alıştığınız bir düzen vardı ve uzun bir süre siz artık alıştığınız bu düzeni tekrar yaşamayacaksınız. İşte bu yüzden zaman zaman üzülmemek ve düşünmemek hatta yeniden yanlış bir şans vermemek için bulunduğuz ortamlardan biraz uzak kalmak size iyi gelecektir. Bu süreçte kendinize biraz izin verip başka bir şehre kısa süreli bir tatile çıkabilir veya her zaman gittiğiniz yerlere gitmeyip yeni yerler keşfederek başlayabilirsiniz!

SOSYAL MEDYA ORTAMLARINDA FIRSAT VERMEDEN...

Günümüz  teknolojisiyle birçok sosyal ağ sayesinde gittiğiniz yerleri, bulunduğunuz arkadaş ortamında kiminle ne yaptığınızı bir çok arkadaşınız rahatlıkla ulaşabileceği sosyal medya platformları  bulunmaktadır. Bu tarz sosyal medya platformların hepsinde eski erkek arkadaşınızı engellemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde erkek arkadaşınız attığınız her adımdan anlam çıkarmaya çalışıp vaktinin büyük bir çoğunluğunu sizi takip etmekle geçirebilir. Bu tarz durumlara sebebiyet vermemek için engellemeniz en doğrusu olacaktır.

NUMARA DEĞİŞİKLİĞİ

Eski sevgilinizin her an size ulaşabilme veya sesinizi duyabilme ihtimalini ortadan kaldırmak için en temel adımlardan biri telefon numaranızı değiştirmek olacaktır. Böylelikle her an sizi arayıp rahatsız edemeyecek ve herhangi bir ümide kapılmayacaktır. Bunun için ortak arkadaşalarınız veya yakın arkadaşlarınızı sıkı sıkı tembehleyerek numaranızın gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.

ARKADAŞLARINIZDAN GÜÇ ALIN!

Her ilişkide mutlaka yeni başlayan arkadaşlar ve ortak arkadaşlarınızın oluşmasına zemin hazırlayan durumlar doğacaktır. İşte bu yüzden ilişkiniz bittiğinde ortak arkadaşlarınız ve kendi yakın çevrenize bu ilişkinin neden bittiğini ve neden başlamayacağını dürüst bir şekilde anlatın ve bu konun bir daha açılmayacağına dair söz isteyin. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de eski erkek arkadaşınız hakkında herhangi bir kötü bir şey söylememek olacaktır. Çünkü unutulmamalıdır ki yerin kulağı vardır ve siz ne söylerseniz karşı tarafa ne gideceği hiç bir zaman belli olmaz!

Yorumlar