İlişkilerin durumuna göre izlenmesi gereken filmler nelerdir hangi çift hangi filmi izlemeli?

Sevgilinizle beraber hoş vakit geçirmek içn film izlemek istiyorsunuz ancak bir türlü hangi filmi tercih etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız...

İlişkilerin durumuna göre izlenmesi gereken filmler nelerdir hangi çift hangi filmi izlemeli?
-A A+

Elmaelma.com olarak bugün sizin için ilişkilerde aslında bir yerde problemmiş gibi görünen ama aslında çözümü çok kolay olan bir konuay değindik. Sevgilinizle hoş vakit geçirmek istiyorsunuz ve bu tercihinizi filmden yana kullanmak istiyorsunuz! Ancak hangi konuda film izlemeniz gerektiğinizi bilimiyor ve seçeceğiniz konudaki filmlerin size uygun olup olmadığı çelişkisine düşüyorsanız size bunun pratik yolunu hazırladık. ilişki durmunuza göre izlemeniz gereken filmler ve konularını yazımızı takip ederek netleştirebilirsiniz!

İLİŞKİNİZ HENÜZ 1 HAFTAYI YENİ DOLDURMUŞSA...

Henüz ilişkide bir çok şey yeni başlamış demektir. Bu yüzden henüz birbirinizi tanıma aşamasında olduğunuz ve kafalarınızda hala soru işaretleri varken sizin iiçin en risksiz film konularından bir tanesi de komedi filmleri olacaktır. Her ikinizinde eğlenebileceği ortak payda da bir komedi filmi seçerek keyifli bir vakit geçirip risksiz konulardan uzaklaşıp film üzerine saatlerce konuşup gülebilirsiniz. 

İLİŞKİNİZ 3/6 AYLIK YOLUNDA İLERLİYORSA...

İlişkide bazı şeyleri oturttuğunuz ve yavaş yavaş işlerin iyi gitti dönemler olarak tabir ettiğimiz 3. aydan 6. aya geçiş dönemlerinde sevgilinizle küçük kaçamaklar ve özel anlarınızla sevgilinizi etkilemeyi düşünmek isteyebilirsiniz. Bu noktada tercih edebileceğiniz film konuları romantik komedi olabilir! Film esnasında kısa süreli gülüşmeler ve heyecan verici sahneler ile film sonunda sevgilinizle el ele gün batımında yürüyüş yapmak isteyebilirsiniz.

İLİŞKİDE 1.YIL ZAMANLARINDA...

İlikinizde bazı şeylerin standartlaşmaya başladığı bu dönemlerde artık birbirinize film ithaf etmek yerine ilginç konulu ve bol ödüllü filmler izleyebilirsiniz. Film bittikten sonra uzun sohbetlere tutulup saatlerce film üzerine tartışabilirsiniz. Bu dönemlerde özellikle gerilim, psikoloji filmlerini tercih edebilirsiniz.

İLİŞKİDE 2 BUÇUK 3. YIL VE SONRASINDA...

İlişkide bu zaman dilimleri arasındaysanız artık ilişkide bazı şeylerin oturmuş ve birbiriniz hakkında bir çok şeyi biliyor olmanız gerekmektedir. Bu yüzden arkadaşlarınız yakın arkadaş çevrenizle beraber izleyebileceğiniz keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir kalabalık film gecesi düzenleyebileceğiniz anlamına geliyor. Gülme garantili bol kahkahalı bir film sizi kendinize getirebilir!