Seks yapmak kilo verdirir mi?

Fazla kilolardan kurtulmak için çok çeşitli diyetler denenmektedir. Fazlalıklardan kurtulmanın tek yolu diyet ve spor değil aynı zamanda seks de kilo verdiriyor

Seks yapmak kilo verdirir mi?

Fazlalıklardan kurtulmak için çeşitli diyetler ve spor salonlarına tonlarca para harcanmaktadır. Size bir sır verelim mi? Partnerinizle doğru pozisyonlarda yaptığınız seks aynı zamanda fazialıklarınızdan kurtulmanızı sağlıyor!

Karşılıklı olmak!

Partnerinizle yüz yüze bakacak şekilde oyurun ve partnerinizin sizi kavramasına izin verin böylelikle partnerinizle aranızdaki ritme kendinizi bırakın ve bacaklarınızı hafifçe ikiye ayırın. Böylelikle bel ve göbek kaslarınız yanacak ve çalışmaya başlayacaktır.

Destek önemli!

Karın kaslarınızın daha fazla çalıştırmak istiyorsanız bu pozisyon tam olarak size göre! Partnerinizin üzerine çıkın ve şınav pozisyonunu alın daha sonra karın kaslarınızı sıkın ve penetrasyona başlayın.

Kegel egzersizi!

Bu egzersizi partnerinizle cinsel ilişki esnasında denediğinizde pelvis kaslarınız gelişmektedir. Aynı zamanda bu pozisyonla hem partnerinizin hemde sizin daha fazla orgazm olmanızı sağlamaktadır. Bu egzersiz vajina kaslarınızı ara ara sıkıp bırakmakla olmaktadır.

Hücum!

Parknerinizin üzerine çıkın ve bir bacağınızı onun bacağının üzerine koyun bir bacağınızda dışarıda kalsın bu pozisyon sizin bütün kaslarınızın çalışmayını sağalayacaktır.

Ayakata seks!

Bu pozisyon diğer pozisyonlar arasında en zorlayıcı olanıdır. Bu pozisyonda ilk olarak partnerinizle aranızda boy farkı varsa boyunuzu eşitleyecek bir yükseklik bulun kendinize daha sonra bir duvara yaslanın ve kendinizi yukarı kaldırın anlık seksler için en ideal pozisyon ayakta sekstir!

Yorumlar