1-7 Nisan haftalık burç yorumları Hande Kazanova

Haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. 1-7 Nisan haftalık burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor işte yanıtı.

1-7 Nisan haftalık burç yorumları Hande Kazanova

Bu hafta burçları neler bekliyor? 1-7 Nisan 2019 haftalık burç yorumlarını Hande Kazanova siz elmaelma.com okurları için anlattı. 1-7 Nisan haftasında özellikle perşembe gününe dikkat. Perşembe günü Plüto Güney Ay düğümü ile birleşecek ve tüm burçlar bu birleşmeden etkilenecek Peki 1-7 Nisan haftasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu aşk, kariyer, evlilik, sağlık alanlarında neler bekliyor? 1-7 Nisan haftasında hangi burç hangi günlerde nelere dikkat etmeli? İşte Hande Kazanova'nın siz elmaelma.com okurları için 1-7 Nisan haftasına özel burç yorumları...

KOÇ: Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Haftanız sosyal çevreniz ön planda olarak başlıyor. Bu hafta koşturmalarınız yüksek olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız planlar, verdiğiniz sözler ve çevrenizi ilgilendirecek birtakım olaylar pazartesi günü ön planda olurken salı ve çarşamba günleri diğer günlere nazaran biraz daha kendinizi geri plana çekmek isteyebilirsiniz ya da işlerinizi yavaşlatabilirisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara yardımda bulunmak bu hafta önemli olacak. Fedakarlıklarınız yüksek görünüyor. Bu hafta perşembe günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Plüto Güney Ay düğümü ile birleşecek. Sizin ortak parasal alanınızın yöneticisi olduğu için, parasal konular ve ortak birtakım hareketlerinizde, banka işlerinizde sorun ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor. Cuma günü sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili önemli adımlar ve kararlarınız varsa Yeniay ile beraber bu başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. 

BOĞA: Bu hafta göz önünde olacağınız yerler kariyer ve işle ilgili konularınız pazartesi günü devrede olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevre konularınızın daha aktif olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlarınız ve onların hayatına karşı, parasal konularda yardım ve fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Biraz daha dikkatli ve detaycı olmaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü önemli olacak. ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızın yöneticisi olan Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili, seyahatler ve geleceğinizi ilgilendiren işlerinizle iligili birtakım sıkıntı ve problemler bu dönemde karşınıza gelebilir. Birtakım krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmayacak. Cuma günü bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay’da hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor sevgili Boğa’lar. Yükseleniniz Boğa ise plan yapmaya özen göstermelisiniz. Olayları gözden geçirip olasılıkları değerlendirmelisiniz. Bu Yeniay ‘da büyük işleriniz için harekete geçmemelisiniz. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için faydalı bir Yeniay olacak ama bunun dışında büyük adımlar için desteklenmeyeceksiniz. 

İKİZLER: Bu hafta seyahatler ya da fikirsel oluşumlarınızla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu pazartesi değişik insanlarla bir araya gelebilir, düşüncelerinizden bahsedebilir ve toplumsal konularla daha çok ilgili olabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri artık işe dönme zamanı. Ayaklarınız yere sağlam basmak isteyecek. İş alanlarınızda ve kariyerinizde önemli birtakım konuşmalar içine gireceksiniz. Kariyer hayatınızda birtakım fedakarlıklarınız devrede olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda ön plana çıkarken detay gerektiren konularda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmayın. Perşembe günü önemli olacak. Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. Plüto büyük iniş ve çıkışları temsil eder. Sizin iş alanlarınızı temsil eden Plüto, sağlık ve iş alanlarınızda yaşayacağınız birtakım değişim ve dönüşümler olacak. Parasal krizlerle uğraşmak durumunda kalacaksınız. Şartlar çok fazla elinizde olmayabilir. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay ile birlikte, geleceğinizi ilgilendirecek önemli konular hızlanmaya başlıyor. Hem sosyal çevreniz hem arkadaşlıklarınız ve gelecek planlarınız için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. 

YENGEÇ: Ortak parasal konular, para ödemeleri ve bu bağlamda yapmanız gerekenlerle haftanız başlayacak ve bu pazartesi daha çok bu alanlarda kanalize olacaksınız. Akşamüstü saatlerine kadar daha çok tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşmek faydalı olabilir. Salı ve çarşamba günleri dış ortamlarda bulunmak önem kazanırken, fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmakta önemli olacak sevgili Yengeç’ler. İnsanlara yardım edip fedakar yapınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Detay gerektiren işlerinizde kafanız karmaşık olabilir. Unutkanlıklar devrede olabilir. . Perşembe günü önemli olacak. Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. Plüto, sizin aşk evinizin yöneticisi ve bu yüzden çocuğunuz ve aşk hayatınızla ilgili konularda birtakım problem ve krizler karşınıza gelebilir. Özellikle perşembe civarında riskli birtakım işleriniz varsa kaçınmalısınız. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay iş hayatınızda önemli adımları destekleyen Yeniay’lardan bir tanesi olacak. Kariyer ile ilgili önemli girişim ve başlangıçlarınız için bu Yeniay’ı kullanmanız faydalı olacak.

ASLAN: İkili ilişkiler ve özel hayatınız ön planda olacak. Pazartesi günü başka insanlarla beraber atacağınız adımlar önem kazanacak. Salı ve çarşamba günleri parasal konular vaktinizi ve zamanınızı daha fazla alabilir. Maddi konularda gerçekçi olmayan birtakım konular devrede olabilir ya da siz olaylara gerçekçi bakamayacaksınız. Gözden kaçırdığınız detaylar ileride başınıza sorun açabilir. Harcamalarınız olacaksa salı günü dikkatli olmalısınız. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi iş, hizmet ve sağlık alanlarında sizi zorlayabilir. Hayatınızda birtakım krizler oluşabilir ve bunları çözmek önemli olacak. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Olayları çok fazla kafanıza takmadan ilerlemelisiniz. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay, seyahat ve eğitim alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Hukukla ilgili bir dava başlatmak veya sonuç almak istiyorsanız, legal meselelerde, medya ile ilgili konular ve ticari girişimlerinizde bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. 

BAŞAK: Günlük yapılması gereken iş koşturmalarınızla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu pazartesi Ay boşlukta ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşmeniz gerekiyor. Salı ve çarşamba günleri şartlar daha çok karşı tarafın elinde olacak. Başka insanlardan göreceğiniz destekler önemli olacak ve tabi ki özel hayatınıza odaklanacaksınız. birtakım fedakarlıklar ve kendinizi aşan durumlar devrede olacak. Kafa karışıklıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi perşembe günü sizin risk içeren alanınızda gerçekleşecek. Büyük risklerden kaçınmalısınız. Önemli değişimler ve dönüşümler sizi parasal konulardan bulabilir. Cuma günü bir Yeniay gerçekleşecek. Eğer riski iyi yönetebilirseniz, parasal konularda ne yapmanız gerektiğini bilerek bu Yeniay’a gireceksiniz. Kredi başvurusunda bulunma ve borcunuzu yeniden yapılandırma, borç alma gibi konular bu Yeniay’la beraber devrede olacak. 

TERAZİ: Haftaya keyifli etkilerle başlıyoruz ama Ay, gün boyunca boşlukta olduğu için önemli işlerinizi daha çok öğleden sonraya ya da akşam saatlerine bırakmak faydalı olabilir. Tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri iş hayatınız ön planda olacak. Gündelik hayatınızın rutini önem kazanıyor. Kafanız karmaşık olabilir ve işleriniz birikebilir. Perşembe günü önemli çünkü Plüto; güney ay düğümü ile birleşecek. Plüto sizin para evinizin yöneticisi aynı zamanda ailevi alanınıza da etkisi olacak. Arkadaşlarınızla giriştiğiniz birtakım parasal işlerde bu dönemde risk almamakta fayda var. Önemli değişimler ve dönüşümler devrede olacak. Sakin olmaya özen göstermelisiniz. Cuma gibi önemli bir gün çünkü oluşacak Yeniay ile beraber ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa adımlarınızda önemli kararlarınızı başlatabilirsiniz. Bu başlangıçlar 15 gün boyunca devrede olabilir. Yeniay gerçekleştikten sonraki hafta önemli adımlar atabilirsiniz.

AKREP: Ev, aile ve yuva etkileri ile haftanız başlıyor. Vaktinizi ailenize daha fazla ayırmak isteyebilirsiniz. İşinizde olsanız bile aklınız ailevi bir konuya takılı olabilir. Salı ve çarşamba günleri hayata keyifle bakacağınız günlerden olacak. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konulara odaklanacağınız gibi eğitimsel alanda da kendinizi ön plana çıkartabilir ve hobilerinizin üzerine düşebilirsiniz. Risk içeren işler konusunda bu hafta dikkatli olmalısınız. Plüto sizin yöneticiniz. Hayatınızla ilgili önemli birtakım karar ve yatırımlarınız varsa ve iletişime dayalı konularda birtakım girişimlerde bulunuyorsanız, Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi bu alanlarda yaşayacağınız birtakım krizleri karşınıza getirebilir. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli kararlarınızı başlatmanız için uygun olacak. İş değiştirmek, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işle ilgili konulara odaklanmak bu Yeniay’ın konusu olacak. Sağlığınızla ilgili birtakım girişimlerinizi devreye sokabilirsiniz.

YAY: Bu hafta iletişimsel işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizin konularına odaklanacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Diğer taraftan salı ve çarşamba günleri ev, aile ve yuvanız ve bu alanda yapılması gereken işleriniz devrede olabilir. Aile hayatınızda kararsızlıklarınız yüksek olabilir, sağlığınızla ilgili konu ve olaylar yüzünden vaktinizi evinizde harcıyor olabilirsiniz. Evle ilgili girişimlerinizde yanılmalara karşı kendinizi açık tutmalısınız. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi perşembe günü devrede olacak. Pluto sizin kadersel alanınızın temsilcisi ama para alanınızda gerçekleşecek. parasal konularda kayıplarınızın oluşmaması adına bu hafta büyük işlerinizi es geçmekte fayda var. Finans yönünden zorlanılan haftalardan bir tanesi olacak. Cuma günü aşk alanlarınızda bir Yeniay gerçekleşecek. Ateş enerjisiyle beraber yeni girişim ve umutlar sizi sarabilir. Çocuğunuzla ilgili konularda hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Yeniay’da bu alanlarda hızlı girişimleriniz için destekleneceksiniz.

OĞLAK: Maddi konular bu haftaya başlarken ön planda olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Parasal konularla uğraşırken büyük girişimlerden ziyade tamamlanması gereken ufak meselelerin üzerine eğilmek daha anlamlı olacak. Salı ve çarşamba günleri yakın çevre konularınız üzerine düşeceksiniz. Akraba ve kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. İletişimsel işlerinizde önemli kararlar devrede olabilir. Diğer insanlardan alacağınız birtakım tavsiye ve fikirler yanıltıcı etkilerle dolu olabilir. Bu aralar gerçekçi adımlar atmaya ve her şeyi not etmeye önem vermelisiniz. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi sizin sağlık ve girişim alanlarınızda ve tabiki sosyal çevre ve gelecek alanınızın yöneticisi olarak bulunuyor. Geleceğinize yönelik birtakım işleriniz ve önemli adımlarınızda, hiç beklenmedik birtakım krizler ve sorunlarla uğraşmanız söz konusu olabilir. Bu krizlerin temeli parasal konulara yönelik olacak. Maddi konular ve iş alanlarınızda çok dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay sizin ev ve aile alanlarınızda oluşacak. Davranışlarınızı gözden geçirebilir ve neler yapabileceğinize bakmalısınız. 

KOVA: Bu hafta sizin haftanız sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Ay, Kova Burcu’nda iken hafta başlıyor. Ay, burç değiştirdikten sonra daha rahat etkiler devrede olacak. günlük yapılması gereken işleriniz devrede olabilir, kafanıza göre hareket edebilirsiniz. Büyük işlerinizi başlatmamalısınız. Salı ve çarşamba günü parasal konuların üzerine eğilebilirsiniz. Bu aralar maddi konularda eliniz çok açık olacak. Fazla harcamalar yapıp, düşünmeden adımlar atıyor olabilirsiniz. Parasal konularda enerjinizi doğru çalıştırmak ve geleceğinizi sağlama almak için bu hafta biraz daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi perşembe günü gerçekleşecek. Pluto sizin kariyer evinizin yöneticisi ve beklenmedik kadersel bir alanda bir birleşim yaşanacak. İş alanlarınızda birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Cuma günü bir Yeniay gerçekleşecek. İletişiminizi hızlandırıp, sosyal medya ile ilgili önemli kararlarınızı devreye sokacaksınız. Satış, reklam, tanıtım ve pazarlama ile ilgili önemli birtakım adımlarınız parasal konulara dikkat etmek şartıyla Yeniay tarafından desteklenecek.

BALIK: Haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz ama çok da uzun sürmeyecek. Bu pazartesi büyük adımlardan ziyade yapılması gereken işlerinizi tamamlayın sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Pazartesi akşam saatleri itibariyle Ay, Balık Burcu’na geçecek. Çarşamba akşamına kadar Balık Burcu’nda yer alacak. Girişimleriniz, kişisel istek ve beklentileriniz anlamında iniş çıkışlarla dolu ama bir o kadar da rahat edeceğiniz günlerden birkaçı olacak. Salı günü Merkür, Neptün karşıtlığı kafa karışıklıklarını, yön belirsizliklerini tetikleyebilir. İlişkinize odaklanmak ve sevdiğiniz insanla bir arada olmak anlamında da keyifli bir gün olacak. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi bu hafta gerçekleşecek. Sizin seyahat, eğitim, gelecek ve sosyal çevre alanınızda birleşecek bu ikili, arkadaşlarınızla gelecek planlarınızda sıkıntı, problem ve zorlanmalar oluşma ihtimalini tetikleyebilir. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay sizin para alanınızda oluşacak. Maddi konularda önemli adımlar atmak istiyorsanız güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. 

2019 Nisan aylık burç yorumları tüm burçlar için şahane günler başlıyor

Yorumlar