Nisan ayı tüm burçlar için şahane olacak işte aylık yorumlar!

Nisan 2019 aylık burç yorumlarına göre bu ay tüm burçlara şahane günler bekliyor. Nisan ayında ani ve üzücü olayların olmayacağı tam bir bahar döngüsü yaşanacak

Nisan ayı tüm burçlar için şahane olacak işte aylık yorumlar!

Nisan 2019 ayı burçlar için için Mart trendlerinin bir devamı niteliğinde olacak. Mars'ın etkisi arka plana kaybolacak ve Merkür'ün olumsuz pozisyonu hala baskılanmaya devam edecek. Bu, işletme ve finansta kritik sorunların bulunmaması için umut verici bir döngü yaratacak. Hayatınızın birçok alanında bizler için nispeten düz bir ay olacak. Nisan 2019'da ezici inişler ve iniş çıkışlar beklenmiyor. Olaylar tutarlı ve ritmik olarak gelişecek, ancak bu her burç için farklı durumlar yaşanabilir. Zihinsel ve duygusal durumunuza dikkat etmelisiniz. Bu anlarda ruh haliniz, belirli sorunların başarısını veya gelişimini etkileyebilir. Burçların çoğu için geçmişte işe yarayan planlarla başarıya ulaşmak mümkün olacak. Ancak, kişisel yaşamınızda ve ilişkilerinizde yeni ve heyecan verici olaylarla karşılaşabilirsiniz.

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü bizi bir çok sürprizle memnun edecek. Bizi tam olarak neyin beklediğini söylemek zor, ama yıldızlar hepimizin sezgilerimizi dinlemesini tavsiye ediyor. Birleşik rasyonellik ve sezgi, aklın ve anlayışın keşfedilmesiyle başarıya götürecek. Bu, çalışmaların sonuçlarına bakmak için dikkatli olmanız ve zaman ayırmanız gerektiği anlamına da geliyor. Bu deneyimler, çalışanlarınızın veya iş arkadaşlarınızın iş tecrübelerinde gelişmelerini ve rekabetin üstesinden gelmelerini sağlayacaktır. Kişisel ilişkilerimiz bu ay daha karmaşık hale gelebilir, ancak belirli bir tanımlanabilir sebep yüzünden. Sadece günlük görevleri tek tek çözmeniz gerektiğini Nisan boyunca hatırlayın. 

2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü, kendimize ve sevdiklerimize dikkatimizi çekecek gelişmeler getirecek. Neler olabileceğine dair hiçbir garanti yok, ancak evden daha sık çıkmalısınız. Bu dönem sosyalliği seviyor. Ayın ortasında kaderinizi çok iyi keşfedeceğiniz fırsatlar yaşayacaksınız. İş yerinde, her şey normal şekilde gelişmelidir, ancak bazı noktalarda hedeflerinizin gerçekleşmeye başladığını görmek için biraz fazladan çalışma yapmanız gerekebilir. Bir noktada yaralanmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu sadece fiziki bir yaralanma olmayabilir. Ancak ruhsal olarak yara aldığınızı hissettiğinizde çevrenize dönüp bakın size kendi kaderiyla yardım etmek isteyenler olabilir. Bu yardımı reddetmeyin, ancak bilerek yardım istemeyin. İşin tılsımı onu sizi bulmasında. Dışarıdan alınan bonuslar başarınızı etkilemeyecek olsa da, planlarınızı kendi başınıza başarabilirsiniz. Finansal performans açısından bu ay tüm burçlar için başarılı işaretler içeriyor. Bu nedenle, mevduat veya büyük harcama yapmaktan korkmayın.

Nisan 2019’un üçüncü on günü, tüm ayın daha sessiz bir aşaması olacak. Koşullar sizi zorluyor gibi görünse bile herhangi bir karar almakta aceleyin. Aksine, başarı, mevcut durumlarının tüm yönlerini zorlukla anlayan insanlar tarafından gerçekleştirilecek. Bu nedenle, gerekli olduğunu düşünüyorsanız, geri adım atın, yavaşça bir karar verin ve ardından uygulayın. Bu süre, kronik sindirim sorunlarını tedavi etmenin yanı sıra ameliyatlardan kurtulmak için de geçerlidir. Sağlık sorunları yaşayanlar daha sakin karar almak için biraz zaman tanımalılar kendilerine. Aşk hayatınızdaki yeni çözülmüş durumları deneyimleme olasılığınız da yüksektir. Bu yüzden romantik durumunuzu tam olarak anlayana dek sonuca varmayın. Aslında, Nisan 2019’un son günleri son derece üretken ve olumlu bir zaman olacak, ancak bazılarımız bunu hemen anlamayacak.

Gelelim burçların Nisan ayı yorumlarının detaylarına...

KOÇ BURCU: Koç burcu için Nisan 2019, ilginç ve eşsiz etkinliklerle dolu olacak. Muhtemelen bu ayı sıcak, samimi bir gülümsemeyle hatırlayacaksınız. Koç'un harekete geçiricisi olan Güneş, baskın konumda kalacak ve yöneticisi Mars, arka plana kaybolacak. Bu, zaman zaman, çevrenizde meydana gelen olayların dinamiklerden yoksun gibi görüneceği anlamına gelir. Ancak bunun, gözlerinizin önünde tam anlamıyla sahip olduğunuza dikkat etmeniz için büyük bir şans olduğunu hemen anlayacaksınız. Koç, Nisan ayında dış sorunları yerine (kariyer, finans ve diğer sorumluluklar) kişisel sorunları çözmesi gereken burçlardan biri olacak. Bir ilişki içinde olmayan Koçlar, yaşamlarını büyük ölçüde değiştirme şansına sahipler Nisan ayında. Evli Koçlar hiçbir şeyden korkmayacağınız bir noktaya gelince ilişkilerini güçlendirme fırsatı bulacaksınız. Gereksiz zorluk çekmeden herhangi bir ilişki yeni bir seviyeye yükseltilebilir. Bu dönemin astrolojik koşulları, bu tür metamorfozları destekleyecektir.

Nisan 2019’un ilk on günü Koçlara eylemleri eleştirel bir bakış açısıyla gözden geçirme fırsatı verecek. Bu fırsatı reddetmeyin ve gerekirse, yakalamak için yavaşlayın. Zorlukları yerinde çözerek ya da uzun vadeli kontrole ihtiyaç duyuyorlarsa, güvendiğiniz kişilere aktarın. Bir kuruluşta çalışanlar için sorunlarınız kolayca çözülecektir. Onları hızlı bir şekilde yakabilir ve sonra daha önemli bir aşamaya geçebilirsiniz. Sizin için en önemli şey, fırsatınızı kaçırmamanız ve hedeflerinize ulaşma şansınızı kaçırmanız durumunda uyanık olmanız gerektiği. Şu anda güzel bir gezi planlayabilirsiniz. Bu yolculuk işle ilgili olabilir yada arkadaşlarınız veya akrabalarınızdan bazılarına katılabilirsiniz. Genel olarak, ofis duvarlarınızın dışında daha fazla zaman geçirmeye çalışın. Bu, sağlık ve kişisel ilişkileriniz için de çok önemli. Durumunuz planladığınız gibi gelişmemiş olabilir, ama acele etmeyin. İkileminizin sonucunu bekleyin ve oyuna katılın.

Nisan 2019’un ikinci on günü, Koç’un önemli ölçüde geçmişinizden farklı olacak. Gerçek şu ki, bu kısa dönemde, mevcut astrolojik durumunuz nedeniyle, yaşamınızdaki herhangi bir durum tahmin edilemez bir şekilde gelişebilir. Neyse ki, bu olumsuzlukları deneyimleriniz ve önemsiz ruh haliniz aracılığıyla kendiniz için bu olumsuzluk yaratmadıkça, negatif senaryolar olmayacak. Burcunuz bir gülümseme ile dört gözle beklemenizi ve koşullarınıza uyum göstermenizi önerir. Koçlar bu süre zarfında kendilerini iyimser ve esnek bulacaklar. Kendi işinize sahipseniz, yeni trendlere dikkat ettiğinizden ve gelecekteki değişiklikleri düşündüğünüzden emin olun. Eğer kendi işiniz yoksa, şimdi başlamak için iyi bir zamandır, fakat şu anki işinizden çıkmak için acele etmeyin. Mevcut tüm seçeneklerinizi göz önünde bulundurun ve bilinçli bir karar verin. Kişisel ilişkilerinde, samimi olmalısın ve ortağının senden istediği her şeyi yapmalısın. Şu anda bekarsanız, yaşamın daha kolay olacağını ancak heyecan verici değişikliklerin olma ihtimalinin düşük olduğunu görebilirsiniz.

Koç burcu için 2019 yılının Nisan ayının üçüncü on günü, şehvetli deneyimler ve faydalı sürprizler bayrağı altına girecek. Hayat eski rotasına tekrar dönecek ve ayın ortasına kıyasla cennet gibi gözükecek. Birçok bakımdan kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve birçok koşul kendileri tarafından sizin için en başarılı kombinasyonlar halinde gelişecek. Sizin için en önemli şey, başkalarına aşırı güven duymamak ve çalışanlarınızın yaptıklarını tekrar tekrar kontrol etmek. Ayrıca yakın arkadaşlarınıza veya ailenize evdeki vaatleri ve sorumlulukları hakkında sürekli olarak hatırlatma yapmalısınız. Başka bir deyişle, durumun kontrolünü kaybetmeyin. 2019 Nisan ayının son dönemi, yeni bir ilişkiye başlamak ve eskilerini güçlendirmek için harika bir zaman. Ayrıca, ayın sonu, sağlığı güçlendirmek ve eski haline getirmek için tatillere seyahat etmek için çok iyi. Bu süre zarfında, yalnız hiçbir şey yapmamalısınız. Ailenizle birlikte macera yapmak, sevdiklerinizle olan ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olacak ve arkadaşlarınızla birlikte maceralar size unutulmaz duygular verecektir.

BOĞA BURCU: Boğalar için, Nisan 2019, gezegensel yönlerin olumlu etkisi altında, kişisel anlar alanındaki şehvetli, canlı deneyimler ve başarılarla dolu olacak. Samimiyet, konuşma için ortak konular bulma becerisiyle birlikte önemli olacak ve konuşmacıdan istediğinizi almak sizin için oldukça göze çarpmayacaktır. Sizin için en önemli şey kurnazlıkla zekâyı karıştırmamaktan geçiyor. Manipülasyonlara dikkat etmelisiniz. Yalnız Boğalar kesinlikle kişisel durumlarını iyileştirme şansına sahip olacak ve yeni bir ilişkiye girenler ilişkilerini yeni bir seviyeye geçirebilecekler. Her şeyi doğru yaparsanız, beklenmeyen bonuslar kazanabilirsiniz. Kariyerinizi de unutmayın. Bu ay kariyerinizde özellikle heyecan verici bir şey yokmuş gibi görülmese de daha yüksek ücretler alabilir veya işinizin karlılığını artırabilirsiniz.

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü Boğa için en verimli olacak. Bir şirkette çalışıyorsanız, ayın başında alternatif gelir kaynakları hakkında düşünmelisiniz. Yaratıcı ve riskli bir fikri hayata geçirmeniz de muhtemel. Burcunuz bu tip girişimlerde bu ay dürüst olmanız gerektiğini söylüyor. Yöneticileriniz emellerinizi açıkça anlamalılar. Finansmanınızda risk almak için acele etmeyin, ancak bu süre zarfında yatırımlarda gerçekten kazanabilirsiniz. Ruh eşinize dikkat ettiğinizden emin olun. Gelecekte her şeyin keyifli olmasını istiyorsanız, ruh halleri koşulsuz olarak dikkate alınmalı. Anlık duygulara dayalı kararlar vermeyin, ancak kendinizi kontrol altında tutma konusunda pratiğiniz eksik olmasın. Parlak ve başarılı anlarınız olacak bu ayda Boğalar. Arkadaşlarınızla daha sık görüşün, ancak kendinden yansıtıcı yalnızlık zamanlarını da unutmayın.

2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü, yalnız Boğalar için özellikle başarılı bir dönem olacak. Hayatınızı sonsuza dek değiştirebilmeniz için bir şans var. Konuşmalar için mutlaka ayın ikinci yarısını beklemelisiniz. Durumunuza göre hareket etmek ve doğal karizmaya bağlanmak zorunda kalacaksınız. Unutmayın ki birçok insan milyonlarca farklı görüşe sahip olacak. Bu durumların herhangi birinde yapabileceğiniz en iyi şey, kendiniz olarak kalmaktır. Aile anlaşmazlıklarında, çatışmaya girmeyin. İlişkinizi kapıyı çarpma girişimlerini karşı korumaya alın. İş yerinde, önceden belirlenmiş rotayı takip edin ve başkalarının joker kartlarıyla planlarınızı atlamasına izin vermeyin. Ayın ortasında keyifli bir rahatlama için ideal. Bu sürenin sonunda duygularınıza dikkat edin. Sezginiz, neyi unuttuğunuzu söyleyecek ve her şeyi hızla çözmenize yardımcı olacaktır.

Boğalar için 2019 yılının Nisan ayının üçüncü on günü daha da olumlu bir havada olacak. Bu, tüm ayın en sessiz aşaması olacak. Kimsenin peşinden koşmaya gerek yok ve sürekli bir şeyler için çaba sarfetmeye ya da başarısız planlar hakkında endişelenmeye gerek yok. Uyarlanabilir olun! Yıldızlar, koşullara bağlı olarak planlarınızı kalıcı olarak değiştirmenizi öneriyor, bu nedenle önceden çok fazla bir şey planlamamak en iyisi. Genç nesil, parlak maceralar için bir özlem hissedebilir. Ayın sonu, kendinize iyi bakmanız için uyarılar içeriyor ve kendinizin ve etrafınızdakilerin iyiliğini etkileyecek hayati kararlar için daha da uygundur. Yani büyük bir yatırım veya satın alma planladıysanız, bunun için hareket edebilirsiniz. Ailenizle uzun süre önce taşınmayı veya değişiklik yapmayı planladıysanız, bu kararları almalısınız. Toros için Nisan 2019’un son dönemi güvenli ve samimi bir zamandır, bu yüzden akıllıca sunulan fırsatları kullanmalısınız.

İKİZLER BURCU: İkizler için Nisan 2019, önemli ve ilginç bir dönem olacak. Etrafınızdaki olayların çılgınca dinamiklerini hesaba katmamalısınız. Bu ay duygusal olarak dingin olacak ancak tamamen sorunsuz geçeceği anlamına gelmez. Birilerinin seni bir şeye çekmesi pek mümkün olmayacak bu ay. Korumanız güçlü olacak. Nisan ayında, diğer kişilerin motivasyonlarını anlamanız önemli olacak. Durumunuzun içeriğine bakılmaksızın, zaferin anahtarı budur. Bu nedenle, öfkenize dikkat edin ve ne istediğinizi dikkatlice iletin. Kendinize süre tanımaktan çekinmeyin. 

İkizler için 2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, kişisel ilişkilerin ilerleyişi için ilgi çekici olacak. Kariyerinizde benzersiz durumlar sizi bekliyor, ama endişelenmeyin her şeyi çok çabuk çözeceksiniz. Eğer kendi işinize sahipseniz, çalışanlarınızın görüşlerini ihmal etmeyin veya sonuçlarda acele etmeyin. Bu dönem modernleşme için iyidir, ancak kendiliğinden yatırım yapma konusunda baskı hissetmemelisiniz. Birçok farklı durum sizin için mümkün, ancak istediğinizi elde etmek için serin kanlı olun. Bu süre zarfında rakiplerden bile öğreneceğiniz şeyler olabilir. Ailenizle ilgili olarak, sevdiklerinizden sakın para saklamayın. Birdenbire bir şeye ihtiyaçları olabilir ve onlara daha sık yardımcı olmaya çalışmalısınız. Bu, nesiller arası ilişkiler için özellikle önemlidir. Ancak Ay'ın aktif olduğu ayın ikinci bölümünde kişisel ilişkinize daha fazla dikkat etmelisiniz.

Nisan 2019’un ikinci on günü, İkizler’e bazı değişiklikler getirecek. Bu değişiklikler inanılmaz derecede önemli görünmeyebilir, ancak zamanla, dikkat etmeseydiniz büyük bir hata yapmış olabileceğinizi fark edeceksiniz. Sorunlarınız konusunda mümkün olduğunca samimi olun ve diğer yarınızın size söylediklerine görmezde gelmeyin. Karşınıza çıkan yeni bilgilerle ne yapmak istediğinize karar vermek size kalmış. Ayın ortası, bir ilişki başlatmak, onu geliştirmek, sonlandırmak veya bir sonraki seviyeye geçmek için aşamalı adımlar atmak için iyi. Bir geleceğiniz olduğunu düşünüyorsanız, harekete geçin! Başkalarının görüşlerine aykırı olsa bile. Genel olarak, yıldızlar bu dönemde mümkün olduğunca erişilebilir ve iletişime açık olmayı tavsiye ediyor. Yeni tanıdıklar yeni fırsatlara yol açacak. Benzer şekilde, bu ayın ilk bölümünde, sevdiklerinizle ilgili olmadığı sürece gereksiz masraflardan kaçınmalısınız. İşletmeniz için önemli kararlara girmeyin. Mümkünse, ay sonuna kadar müzakereleri ve büyük pazarlıkları ertelemelisiniz.

2019 Nisan ayının üçüncü on günü, İkizler'i şaşırtmayacak. İşinizde değişiklikler mümkün ve bu değişiklikler için bir vizyonunuz varsa, onların başlatıcısı olmaya çalışın. Eklenen sorumlulukları üstlenecek vaktiniz yoksa endişelenmeyin. Durumunuza uyum sağlamak için asla geç değildir. Kendi işiniz varsa, meslektaşlarınızı dinleyin ve yeni trendlere açık olun. Bununla birlikte, başka biri adına çalışıyorsanız, biraz daha muhafazakar olmaya çalışın. Şu anda ekstra bir baş ağrısına ihtiyacınız yok. İş arkadaşlarınızla karşılıklı yardımlaşma geliştirin, çünkü bu bazen, asla keşfetme şansınız olmayacak kişisel şeyler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olur. Önemli bir sırrın sırdaşı olduysanız, doğru an gelene kadar onu güvende tutarken dikkatli olun. Bu büyük satın alımlar ve genel olarak aile bütçeniz ve aile yaşamınızla ilgili önemli kararlar için de iyi bir zamandır. Artık herhangi bir ilişki kelimenin tam anlamıyla bir sihirli değnek dalgasıyla güçlendirilebilir. Sadece bunu gerçekten istemelisin. Ayın son günlerinde beklenmedik bir sürprizin tadını çıkarmaya hazırlanın. Ancak genel olarak, kendinize karşı dürüst olun ve çevrenizdeki birçok şeyin göründüğünden daha kolay olduğunu anlayın.

YENGEÇ BURCU: Yengeçler için Nisan 2019, gezegensel yönlerden etkilendiği gibi, çok yönlü ve endikatif bir dönem olacaktır. Yani baştan her şey iyi gibi görünse de beklenmeyen şeylerle karşılaşabilirsiniz. Kendiniz hakkında çok şey öğrenebilir ve fikirlerinizi denemelerle test edebilirsiniz. Yani, kendi işini kurmaya karar veren Yengeçler, olumsuz sonuçların asgari olasılığına sahip bazı risk anları yaşayabilir. Bu, Mars'ın uygun bir pozisyon alacağı ve Jüpiter'le uyumlu olacağı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, bu ay, gezegenlerin uyumlu yönlerinin etkisiyle, Yengeçler, ellerinden gelen her şeyi yapmalılar. Fırsat sizin için gerçekleştirildikçe başarıya ulaşacaktır. Kişisel ilişkilerine odaklanman gerekiyor, ama kariyerinin de dikkatini çekmeden akmasına izin verilmemelisin. Nisan 2019, ruhsal gelişiminiz ve fiziksel gelişiminiz için iyi bir zamandır. Yengeç olan sporcular bu ay yetkin bir şekilde işlerine başlarlarsa formlarının zirvesinde olabilirler. Ayrıca, burç işaretinizin birçok temsilcisi için kariyer artışı ve finansal ikramiye de mümkündür. 

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, Yengeçlerin arzularını açıkça tanımlamasına yardımcı olacak. Nisan ayının başlarında, hayatın oldukça yumuşak olacağını göreceksiniz, ancak bu ay boyunca ritminizi belirleyen zamandır. Bazı şeyler çatlaklardan düşerse veya belirli bir fırsattan yararlanmak için zamanınız olmadıysa endişelenmeyin. İşleri düzeltmek için hala bir şansınız olacak. Mevcut görevlerinize odaklanın ve ruh eşinize çok dikkat edin. Yalnız bir ilişki kurmak isteyen Yengeçler kendi kaderlerini arayabilirler çünkü aşkı bulma şansı gerçekten yüksek bir dönem. İşinizde, motivasyonunuz başarınızı belirleyecektir. Ne kadar çok çalışırsanız, rakiplerinize kıyasla o kadar fazla avantaj elde edersiniz ve bonus veya başka bir finansal ödül kazanma şansınız artar. Bu, kendi işine sahip olanlar ve bir kuruluş tarafından istihdam edilen Yengeçler için de geçerlidir. Diğer insanlar hakkında sonuç çıkarmak için acele etmeyin ve çevrenizdeki koşullara uyum sağlayın.

Yengeçler için Nisan 2019’un ikinci on günü, ay başından çok daha farklı olacaktır. Nedeni hızlı ve üretken davranmanız gerekmesidir. Yerleşik ilişkilerinizi yönlendirmeli ve onları hizmetinize sokmamaya çalışmalısınız. Kendileri için çalışan Yengeçler kritik bir durumda güvenebileceğiniz kişilere sahip olacağınız için iddialı ve güvenli davranabilir. Her zaman bir geri çekilme seçeneğine sahip olmanız daha iyidir, ancak güvenlik ağınızı bir koltuk değneği olarak kullanmanıza gerek yok. Bir ofiste çalışıyorsanız, uyanık olun ve başarı şansını kaçırmayın. Yıldızlar, başarının ay ortasında kendini göstereceğini garanti ediyor. Ancak kişisel ilişkilerinde, olayların acele edebileceğini öğrenebilirsin. Zaferden vazgeçme ve başkalarının kararını etkilemesine izin verme. Gerçekten bir şey istiyorsan hareket et!  Ne olursa olsun. Çocuğu olan Yengeçlerin ailesine daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. 

Yengeçler için Nisan 2019’un üçüncü on günü, yılın en aydınlık dönemlerinden biri olabilir. Gerçek şu ki, ayın sonunda, sizin ve etrafınızdaki yaşamsal enerji konsantrasyonu en yüksek potansiyele ulaşacak. Bu, bazı önemli görevleri tek bir kelime ile çözebileceğiniz anlamına gelir. Durum geldiğinde bunu anlayacaksınız, ancak birçok sorunun olduğunu ve bir cevap şansınız olduğunu unutmayın. Başka bir deyişle, aynı enerjiyle işleri başarmaya çalıştığınız ikinci bir şans olmayacak. Bu eşsiz fırsatı değerlendirmek için çok düşünmelisiniz. Her durumda, yalnızca enerjinizin özünü ve büyüklüğünü belirlemeniz gerekir. Kişisel ilişkilerinde, herhangi bir karar vermemelisin ve aile çevrende ortaya çıkan çatışmalardan kaçınmalısın. Bu konular sensiz çözülecek. Kariyerinizde, uyarlanabilir olun ve hala yapılacak işler varken boşta kalmanıza izin vermeyin. Yaşamın diğer yönleriyle kendi takdirinize göre hareket edin. Bu bir fırsat zamanı ve yüksek potansiyeldir. Sizin için en önemli şey, yaptığınız şeyleri neden yaptığınızın nedenini unutmamanızdır. Motivasyon, Nisan 2019’un son döneminde önemli bir başarı faktörü olmaya devam ediyor.

ASLAN BURCU: Aslanlar için Nisan 2019, fırsat ve beklentilerin zamanı olacak. Güneş, tüm ay boyunca etkisini gösterecek. İkinci on günde, Pluto Güneş'le uyum içine girecek ve bu size en şaşırtıcı ve öngörülemeyen sonuçları getirecek. Her durumda sizin için en önemli şey kendiniz olarak kalmaktır. Her iki takım için de oynamaya çalışmayın ve provokasyonlara boyun eğmeyin. Cömertliğiniz ve dürüstlüğünüz öne çıkmalı. Objektif olarak gerekliyse liderlik pozisyonu almakta tereddüt etmeyin. İşe yaramayan davranışlarda bulunan ve bazı noktalarda müttefiklerinizin yardımına ihtiyacınız olabilir. Bu bir tür sosyal sınav olacak siin için. Eğer bu sınavı geçerseniz, maddi ikramiye alabilirsiniz. İkinci yarınız bu dönemde normalden daha şehvetli ve hassas olacak ve bu kesinlikle bundan faydalanmaya değer. Ancak, bekar Aslanlar, statükodaki değişiklik ile aceleci davranmamalı. Olayların yolunda gitmesine izin verin.

Aslanlar için 2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, enerjisel olarak güçlü ve yüklü bir zaman olacak. İş yerinde, koşullar uygunsa, elinizden geldiğince zafere koşun. Bu, özellikle kendi işlerinde çalışmayan Aslanlar için önemlidir. Şimdi yeni bir pozisyon için mükemmel bir şansın olacak. Öyle ya da böyle, gelirinizi artırabileceksiniz ve birçok Aslan için bu, işte ek gelir gelmesi ihtimalinden kaynaklanıyor olabilir. Ne kadar zor olursa olsun, fırsatı değerlendir çünkü pişman olmayacaksın. Genel olarak, çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Ancak kendi işinize sahipseniz, net bir hedef edinir ve yavaşlamadan tamamlarsınız. Ailenizi şaşırtmak için bir fırsatınız olacak ve bu fırsatı mümkün olduğunca elemek zorundasınız. Sevdiklerinize dikkat edin çünkü bu şehvetli ve sıcak bir zamandır. Ayrıca, dürüst bir konuşma hayatınızı çok değiştirebilir. Sizin için en önemli şey, yalnızca bir seçeneğe güvenmemenizdir. Bu konuşmaların etrafınızdaki her şeyi nasıl etkilediğini düşünün.

Nisan 2019’un ikinci on günü, ayın başından çok farklı olmayabilir. Leolar kendi yolunu seçmeye devam edecek. Kişisel iş yapanlar şu anda bir mola verebilir. Öncelikle, hayatınızın genel heyecan verici dinamiklerinin azalması muhtemeldir. İkincisi, görevleri başka birine devredebilirsiniz. Durumunuz üzerindeki kontrolü kaybetmeyin, ancak ihtiyacınız olduğunda kendinizi rahatlatmaktan çekinmeyin. Kuruluşunuzda kilit bir oyuncuysanız, kulaklarınızı açık tutmanız ve kartlarınızı göğsünüzün yakınında saklamanızı tavsiye ederiz. Kendi çıkarlarını ve seni destekleyenlerin çıkarlarını mutlaka savun. Şirketin hiyerarşisindeki pozisyonunuz ne olursa olsun, sesinizin duyulduğundan emin olun. Bu zamanda gerçekten önemlidir. Kişisel ilişkilerinde, diğer yarısını istediğine boyun eğdirmeye çalışmayın. Aksine, onlara daha fazla özgürlük vermeli ve bunun doğru karar olduğunu anlamalısınız. Yaptığınız pozisyonlarda durmayın, hayal kurmaya devam edin ve sürekli ilerleyin.

Pek çok Aslan için Nisan 2019’un üçüncü on günü, ayın önemli bir dönemi olacak. Bekar olan Aslanların birçok şeye olan tutumunu değiştirecek ve bu hayatınızı kolaylaştıracak. Burcunuz her durumda gizli bir niyet aramamanızı ve sadece hayatın tadını çıkarmanızı önerir. Zaten ciddi bir ilişki içine girdiyseniz, uzun vadeli değişiklikler yapmaya hazır olabilirsiniz. Bir düğüne geçmek gibi bu her şey olabilir. Ortak geleceğinizi düşünmeniz ve en iddialı planlarınız için çalışmaya başlamanın tam zamanı. Kendiniz için güçlü bir temel oluşturmak için yeterli güce ve yaratıcı tutkuya sahip olacaksınız. Bu kuruluştan itibaren uzun ve başarılı bir yolda ilerleyeceksiniz. Benzer şekilde, durumunuz işinizde gelişecektir. Temel değişiklikler çoktan geldi veya çok uzak değil, o yüzden kasıtlı ve güvenli davranın. Durum sizin lehinize değilse, yoldan gidin. Duvarları kafanızla kırmayın; ve daha akıllı davranırsanız, başaracaksınız unutmayın. Nisan 2019’un son dönemi aynı zamanda ruhsal kendini iyileştirme için de iyidir. Buna rağmen, kendinize fazla derinlememelisiniz, çünkü fiziksel dünyada yapacak işleriniz var.

BAŞAK BURCU: Başaklar için Nisan 2019, ilginç bir zaman ve sürprizlerle dolu olacak. Gerçek şu ki, hem aktifleştirici hem de Başak'ın hükümdarı olan Merkür çift pozisyon alacaktır. Sonuç olarak, size yardım edemeyecektir, ancak sizin de zarar görmenize izin vermeyecektir. Böylece astrolojik etki en aza indirilecektir. Bir yandan, neredeyse sınırsız özgürlük verecek, diğer taraftan, her türlü eylem ve karar için özel bir sorumluluk yükleyecek. Kişisel ilişkilerinde ciddi değişiklikler olabilir, ama buna odaklanmaya gerek yok. Başaklar artık en az iki ya da üç tavşan yakalamaya çalışmakta özgürler. Uygun bir sebatla, kimse tarafından durdurulmazlar. Ancak çok hızlı bir şekilde hızlanmayın, aksi halde önemli bir şeyi özleyebilirsiniz.

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, Başakların kendilerini anlamalarına yardımcı olacak. Ayın başında neredeyse dokunulmaz olacaksınız. İş yerinde ve ailenin yanında her şey istikrarlı olacak. Kimse sana karışmayacak ve seni gitmek istemediğin yere itmeyecek. Bu iyi bir şeydir, çünkü önceleme zamanınızı bulmaya başlamadan önce önceliklerinizi hemen belirlemeniz gerekir. Kendi işine sahip olan Başaklar personel politikasına daha fazla dikkat etmesi önerilir. Adil olun, çünkü bu en önemli şey. Aksi takdirde kendi ilkelerinizi takip etmekte zorlanabilirsiniz. Bir şirkette çalışıyorsanız, etrafınızdaki havaya duyarlı olmalısınız. Her fırsatı gerçekten sizin avantajınıza kullanabilirsiniz. Sizin için en önemli şey, etrafta oynamamanız ya da şu anda ele alınması gereken acil görevleriniz olduğunu unutmamanızdır. Bu zamanda, fiziksel sağlığınıza odaklanmalı ve yaşamınıza bazı önemli değişiklikler getirmelisiniz. Eğer denersen, her yerde kayda değer ilerleme sağlayabilirsin.

Nisan 2019’un ikinci on günü Başak’ın hayatına heyecan verici dinamikler katacak. İşinizde, erişiminizin hemen ötesinde olan ciddi değişiklikleri sizi bekliyor olabilirsiniz. Kişisel işlerle uğraşıyorsanız, durumun kontrolünü elinize alın ve alıştığınız şeyi yapın. Aynı zamanda gelecekteki yeniliklerden geri adım atmayın çünkü muhafazakar fikirlerin başarısız olması muhtemel. Kendi işiniz yoksa, etrafınıza daha dikkatli bakın. Finansal pozisyonunuzu güçlendirmek için alternatif yollarla yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Şüphe durumunda meslektaşlarınızdan tavsiye almayın. Sevdiklerinizle iletişime geçmeniz daha iyi olur. Nisan ortasındaki evli Başaklar, ikinci yarısı ile mutlak bir anlayışa ulaştığında mutlu olacaktır. Ciddi ilişkilere sahip olmayan bekarlar, sevdiğinizi  kazanmayı denemek zorunda kalacasınız ama kesinlikle buna değecektir. Zaman veya enerjiden tasarruf etmeyin. Kritik bir durum ortaya çıkarsa, hemen bir çözüme karar verin ve onu arka kutuya koymayın. Aksi takdirde, onu unutacak ve sizi uzun süre rahatsız edecektir.

Başak burcu için Nisan 2019’un üçüncü on günü, ayın en çarpıcı dönemi olacak. Hangi etkinliklerde yer almak istediğinizi veya hangilerinin önüne geçmeniz gerektiğine kendiniz karar verin. Hepsi mevcut önceliklerinize bağlı olacaktır. Kişisel aklınıza, aklın zararlarıyla olan duygularınızla üstesinden gelmeyin. Öte yandan, durumunuz standart özelliklerin ötesine geçebilir. Bu nedenle, başarılı olmak için, anormal davranmanız gerekeceğini keşfedebilirsiniz. Bu zihniyeti işyerinde de uygulayabilirsiniz. Yaklaşımınız ne kadar yaratıcı ve sıradışı olursa, yönetimin size dikkat etme olasılığı o kadar yüksektir. Bu gerekli değilse, rahat davranın ve risk almayın. Kendi işiniz varsa, müttefiklerle işbirliği yapın ve tek başınıza durmayın. Oyununuzu başkalarına empoze etmeyin, ama diğerlerinin oyunlarını da oynamayın. Bir fikir birliği isteyin, çünkü bu zaferinizin anahtarıdır.

TERAZİ BURCU: Terazi için Nisan 2019 Nisan beklenmedik dönüşler ve planlanan başarılarla dolu güçlü bir zaman olacak. Terazi'nin hükümdarı olan Eris, baskın bir konuma sahip olacak ve Merkür'ün potansiyel negatif enerjisini tamamen bastıracak. Sonuç olarak, bu ay yarı yolda hiçbir şey yapma. Arzularınızı zorla yerine getirmeye çalışırken sağlam ve güvenli davranmanız gerekir. Kariyer basamaklarını yükseltmeniz veya işinize başlamanız için harika bir zaman. Bu süre zarfında insanlarla kolayca ilişki kurabilirsiniz. Bu ay çiftler ilişkileri konusunda daha ciddi hal alacak çünkü şu anda önemli bir ortak karar vermek zorunda kalacaklar. Kişisel ilişkilerinde, Terazi kendi bağımsızlığına yaslanmamalı ve problemlerini yalnız çözmeye çalışmamalı. Kesinlikle birçok sebepten dolayı diğer insanlara güvenmek zorunda kalacaksın. Olmadık yerlerde denge aramayın. Bazen zafer için belirli bir yöne doğru somut adım gerekir.

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü Terazi'ye önemli değişiklikler getirecek, ancak bu değişikliklerin tümü hemen fark edilmeyecek. Bu, en kısa zamanda stratejinizi değiştirmeye hazır olmanız gerektiği, ancak hedefinizden ödün vermemeniz gerektiği anlamına gelir. Başkalarının sizin için karar vermesine izin vermeyin, çünkü kendi yolunuzu belirlemeniz gerekiyor. Ancak, diğer insanlardan gelen önerileri kesmemek için de dikkatli olmalısınız. Eğer kendi işiniz varsa, müttefiklerinizin sizden ne istediğini hemen anlayamayabilirsiniz, ancak rakiplerinizin konumu en baştan belli olacaktır. Bu fırsattan yararlanın ve önleyici bir grev yapın, ancak manevra için yer bırakın. Ayarlamalar gerekirse, bunları yapın ve yeni fırsatlardan yararlanın. Hedeflerinizden uzak durmayın. Nisan ayının ilk dönemi genişleme ve yatırım için iyidir. Bir organizasyonda çalışıyorsanız, o zaman tek yönde oturmanız gerekli değil. Etrafınıza bakın çünkü belki iç çemberinizden biri size çıkış yolunu söyler. İlişkilerinizde, bekar Teraziler olası birkaç romantik seçenek arasından seçim yapmak zorunda kalacak. Seçimlerinizde gecikme, çünkü aşka doğru belirgin, kesin bir hareket yapmak isteyeceksiniz.

Nisan 2019’un ikinci on günü sevgili Teraziler, size yakın olanları daha iyi anlamalarınıza yardımcı olacaktır. Ayın ortasında bir dizi olumlu olay olacak, ancak bu durumların kendisi önemli olmayacak. Önemli olan, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın onlara nasıl tepki vereceğidir. Bu olaylara dikkat edin çünkü en beklenmedik olan size yardımcı olacaktır. İşinizde, sahip olduklarınızdan memnun olmayın. Daha büyük hayal edin ve sahip olmadıklarınıza daha iyi bakın. Kendi işine sahip olan Teraziler modernizeye önem vermeli. Öte yandan, bir an için başarının, makineler veya teknik yenilikler tarafından değil, çalışanlar tarafından size getirileceğini unutmayın. Bir organizasyonda çalışıyorsanız, daha önce uygulanmayan yaratıcı fikirlerinizi rahatlatabilir ve geri dönebilirsiniz. Kapasitenizi yoğunlaştırın ve değerlendirin. Büyük olasılıkla, uzun zamandır güzel bir anı kaçırdınız. Bu tavsiye, bekar olup olmadığınızı dinlemeye de değer. Ailenizdeki her şey her zamanki gibi devam edecek.

2019 yılının Nisan ayının üçüncü on günü Terazilerin hayatına ivme kazandıracak. Bu, başlangıçta gittiğiniz yerden tamamen farklı bir yöne yönlendirilmiş gibi görünebilir, ancak yaşamda, denizde olduğu gibi, doğrudan yol her zaman en hızlı veya en güvenli olanı olmayacak. Finansmanınıza dikkat edin, ancak genel olarak, bu süre yatırımlar için iyidir. Kendi işinizi başarıyla başlatabilirsiniz, ancak iş yerinizi değiştirmemelisiniz. Ayın sonu yer değiştirme için ideal, ancak şimdi gençleşmeyi planlamamalısınız. Yıldızlar gelecek planlarınızdaki mutluluğunuzu etkilemeyecektir. Evli Teraziler için Nisan ayının sonu başarılı olacak çünkü aniden radikal olarak farklı olan konumlarınızdan bir uzlaşma bulabileceksiniz. Ciddi bir ilişkiye girmeden önce, tekrar seçim yapmak zorunda kalacaksınız ve tüm seçenekler sizi istediğiniz sonuca ulaştırır. Tek fark, bu seçeneklerin nasıl gösterileceği olacaktır. Önemli olan, ihtiyaçlarınızı duyguların üzerinde önceliklendirmenizdir.

AKREP BURCU: Nisan 2019'da, Akreplere, astrolojik durumların etkisi altında, yeni tanışmalar için birçok fırsat getirecek. Akrep'in yöneticisi Mars, olumlu bir pozisyon alacak ve Akrep'in aktörü Uranüs, Güneş'in baskın pozisyonu ile güçlendirilecektir. Sonuç olarak, önemli toplantılar ve karşı cinsten artan ilgi bekleyebilirsiniz. Bu eğilimler 2019'un tamamı için geçerli, ancak Nisan ayında zirveye ulaşacaklar. Bu yüzden evli Akrepler, ikinci yarılarını sulandırmamak için dikkatli davranmak zorunda kalacaklar. İş yerinde, durumunuz iyi sonuçlanacaktır. Yeni veya alternatif fırsatlara sahip olacaksınız, bu nedenle yeni bir yere kök salmamanız veya çok fazla kazmamanız gerekir. Bu, konumunuzu değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelmez, ancak olasılık var ve bu harika. Kişisel ilişkileriniz açısından, bekar Akrepler kelimenin tam anlamıyla fırsatlarla banyo yapacak. Bu fırsatlar arasında, bu arada kaderinizi de bulabilirsiniz. Yani, dikkatini kaybetme.

2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, özellikle şanslı koşullar taşıyacak. Bu, Akreplerin doğru yönde ne kadar geliştirdiğinizi fark etmenizi sağlayacaktır. Kendi işiniz varsa, herhangi bir yöne gitmek için acele etmeyin. Aksine, ilk önce pozisyonunuzu rakiplerin ve müttefikleri ile karşılaştırmalısınız. Bu, anlaşma yapmak için ideal bir zamandır ve başarılı bir şekilde para da yatırabilirsiniz. Ancak, size tavsiyelerde bulunabilmelerine rağmen, sevmediğiniz kişilere güvenmemelisiniz, ancak sevmediğiniz özel bir nedeniniz yoktur. Böyle anlarda sezginize güvenmeniz daha iyi olur. Genellikle sizi yarı yolda bırakmaz. Bir şirkette çalışıyorsanız, gizli ama emin bir şekilde hareket etmeye çalışın. Planlarınızı ifşa etmeyin veya öne çıkmayı deneyin, ancak size sunulan tüm fırsatları kullanın. Yolunuzda kiminle karşılaşırsanız yapın, kişisel ilişkilerinizdeki yeni tanıdıklarınızı reddetmeyin. İyi huylu, düşük profilli olun, çünkü nisan ayının başlarında başlayan birçok kişi hayatınızda gerçekten önemli bir rol oynayacak.

2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü, Akrep için ayın başından itibaren farklı olacak. Vurgu, kendi başına, Akreplerin ve yakınlığın kişisel ilişkilerinin alanına doğru kayacaktır. Fantezilerinizi kısıtlamamalısınız, duygularınızın iradesine kendinizi vermelisiniz. Ayın ortası aydınlık, samimi ve tutkulu bir dönem olacak. Kendin hakkında çok şey öğrenebilirsin ama çoğunlukla kendini düşünme. Etrafınızı saran insanları düşünmelisiniz, kesinlikle sizi şaşırtacaklar. Sonuçlarda acele etmeyin. İlk önce, neler olup bittiğinin arka planını anlamaya çalışın. Yalnız Akrepler için, yıldızlar evde olabildiğince az kalmanızı öneriyor. Ancak evli Akreplerin aynı şekilde davranması gerekmez. Aile ocaklarında bile koşullar sizi yakalayacaktır. İşinizde her şey istikrarlı olacak. Ay başında organize edilen trendler ön planda olacak, bu yüzden gelişimlerini izlemek zorundasınız. Kurumsal etkinliklere veya benzeri etkinliklere katılmayı reddetmeyin.

Akrep için Nisan 2019’un üçüncü on günü iki katlı bir etki hissettirecek. Bir yandan, kesinlikle kendi amaçlarınız için kullanmanız gereken bir dalganın tepesinde olacaksınız. Aynı zamanda, bir sonraki yaşam döngüsünün özellikleri de kendini gösterecektir. Birçok durumda, aşırı açıklık hasara neden olabilir. Daha kurnaz davranmak senin için gerekli. Bir şirkette çalışıyorsanız, daha fazla sorumluluk almaya hazır olun. İşletmenizin yaşamınızda bir yeri varsa, hızlıca düşünün. Bu, nakit yatırımlar için iyi bir zamandır, ancak bir hata yapabilirsiniz. Bunu önlemek için, tek başına hareket etme. Ailenizde çatışmaların sürünmesine izin vermeyin. Ne istersen yap, ama sadece huzuru koru. Gelecekte durum istikrar kazanacak. Nisan 2019'un son döneminde, parlak bir sürpriz için hazır olun. Çok uzaklardan haberler mümkün ve beklenmeyen bir malzeme bonusu için bir olasılık var.

YAY BURCU: Yay için Nisan 2019, olumlu ve parlak bir zaman olacaktır. Bu, belirli olaylar nedeniyle değil, alacağınız kararlar nedeniyle böyle olacak. Ay sakin olacak, ancak karar vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gereken zor anlarınız olacak. Böyle bir durum, Yay'ı, aktivatörünüz olan Eris'in olumlu pozisyonuna zorlayacak. Güneş'in üzerinde bile hâkim bir konumda olmaya devam edecek. Bu, çok sayıda konuşmaya hazır olmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu konuşmalar, hane halkı ile büyük ölçekli iş anlaşmalarının sonuçlanmasına kadar olan ilişkilerinizi bulmayı içerebilir. Bu, daha iyi bir süre için bilinçli kararlar vermeniz için iyi bir zamandır. İş yerinde başarı garanti ancak elbette, arkanıza yaslanmaya karar verirseniz olmaz. Kişisel ilişkilerinde, aynı anda birçok alanda ilerleme mümkündür; ama dikkatinizin büyük kısmı çocuklara verilmelidir. Eğer çocuk yoksa, akrabanızın yanına odaklanın.

Nisan 2019’un ilk on günü, Yay’ın bir aydan fazla bir süredir sizi yavaşlatan sorunları hızla çözmenize yardımcı olacaktır. Ayın başlangıcı inanılmaz derecede olumlu olacak. Harika anlar ve hoş sürprizler bulacaksınız. Her durumda, koşullarınıza borçlu kalmayın. Durumunuzdan yararlanın ve yorulmadan çalışın. Özellikle iş sektörü yüksek fiziksel veya duygusal stres gerektirmeyeceğinden, bu zor olmayacaktır. Sık sık taşınmamız ve insanlarla tanışmamız gerekecek. Yeni müttefikler aramayın, doğal olarak size gelecekler. Sahip olduklarına dikkat etsen iyi olur. Kaynaklarınızı daha verimli kullanmanız mümkün olabilir. Bir kurumda çalışanlar etrafa daha dikkatli bakmalı ve zamanı geldiğinde kenara çekilmemelidir. Aşk hayatında, çok uzaklarda olduğunu düşündüğün önemli değişikliklerin olması muhtemel. 

2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü Yay için biraz daha dinamik olacak. Ayın ortasında, Yay işteki önemli metamorfozu bekliyor olacak. Fırsatınız varsa, resmi olmayan bir toplantıda resmi bir toplantı yapmakta ısrar edin. Bir şirkette çalışıyorsanız ve bir şirket partisine davetliyseniz, yalnızca şirkete gitmeyin, aynı zamanda organizasyona da katılın. Ne kadar çok verirseniz, o kadar fazla elde edersiniz. Eski nesilden yardım isteyin. Durumu nasıl çözeceğinizi anlamıyorsanız, bir bilge kelime bir aydan fazla sürebilen kör tramplenin yerini alabilir. Hayatındaki kişiye çok fazla ilgi gösterme, aksi takdirde eşini şımartacaksın. Ancak, garip gözükseler bile, samimi bir gülümsemeyle dikkat belirtilerini kabul etmelisiniz. Birisi sizinle bağlantı kurmayı deneğinde dostça karşılık vermelisiniz.

Nisan 2019’un üçüncü on gününde, Yay hiç bir şeye mecbur olmadığını ve hiç kimsenin kimseye bir şey borçlu olmadığını hatırlamalı. Bu, eğer baskı yapıyorsanız, etrafınızdakilere en ani şekilde güvenle cevap verebileceğiniz anlamına gelir. Ayın sonunda, mümkün olan en kısa sürede, her şeyin doğal ve rahat bir ortamda yerleştirilmesi çok önemlidir. Bu, dünyadan geçici yalnızlığın veya tenhalığın uygun olabileceği yılın birkaç döneminden biridir. Elbette, hayatınızda biri varsa işleri biraz daha zor bulabilir. Kimseye bir şey söylemeden akşama kadar evi terk edemezsin. Sevdiklerinin duygularını unutma. Aksi takdirde, birçok şey için özür dilemeniz gereken bir durumda bulunabilirsin.Yıldızlar, başkalarını affetmek güçlü insanlar için olsa da, her şeyin gerçekten affedilmesi gerekmediğini de unutma. Nisan 2019, gözlerini birçok şeye açacak ve şu anda olan her şeyden mutlu olacaksın. Ayın son dönemi, maliye işlemek için en uygun zaman değil, ancak mümkün olan her şekilde dinlenmelisiniz.

OĞLAK BURCU: Gezegen yönlerinin etkisi altında olan Oğlaklar için Nisan 2019, olağanüstü ve olumlu bir dönem olarak ortaya çıkacaktır. Bazı şeyler anlaşılmaz kalacak, ancak kesinlikle önemli görevleri çözebileceksiniz. Zaten sizinle ve temelde yenileriyle karşı karşıya olan görevleri çözeceksiniz. Aktivatörünüz olan Mars'ın elverişli konumu, Mars'ın pozitifliği ile güçlendirileceksiniz. Sonuç olarak, finansmanınızdaki şeyleri zorlamayın. İşyerinde, özellikle ofiste çalışan Oğlaklar için büyük olasılıkla iş patlamaları olacak. Ay, önemli kararlar almak için iyi ve birkaç kez seçim yapmanız gerekebilir. Tüm tavşanlara yetişmek imkansız olduğundan, kararlar almak zorunda kalacaksınız. Kişisel ilişkilerinde, durumu tamamen kontrol edene kadar önemli kararları ertelemelisin. Yeni tanıdıklar bekliyorsanız, yıldızlar destek almadan tek başına riskli adımlar atmanızı önermez.

2019 Nisan'ının Oğlak burcu için ilk on günü birçok soru için başlangıç ​​noktası olacaktır. Her türlü insan sizden tavsiye istemek için size yönelecektir. Birine ne söyleyeceğin kendi işin ama hiçbir durumda bu istekleri reddetmen gerektiğini bilmelisin.Tüm cephelerde aktif olun. Eğer kendi işiniz varsa, kendiniz için saldırıya geçin. Doğru anı beklemeyin. Bir şirkette çalışıyorsanız, iyi bir an tahmin etmeye çalışın ve yönetiminize baskı uygulayın. Aksi takdirde, sadece yeni bir pozisyon ve maaş artışı hayal olabilir. Kişisel ilişkileriniz açısından, evli Oğlaklar'ın, önemli kararınızı başkalarına vermemeleri tavsiye edilir. Belki de sizin amaçladığınız hedeften ayrılmanız ve kesinlikle gerekli mi yoksa sadece duygusal mı olduğunu düşünmeniz mantıklıdır. Bu tek periyot sizin için iyi olacak çünkü mevcut durumunuzu değiştirme şansınız olacak.

2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü, Oğlaklar'ın hayatına yeni bir şey getirmeyecek, ancak siz kendiniz dışarıdan kendinizi şaşırtacaksınız. Koşullarınız bir dizi karar vermenize neden olacak ve bu koşullar ilk bakışta sizin için önemsiz görünebilir. Ama küçük şeyleri ihmal etmemelisin. Yanında söylenen hemen hemen her kelimeye dikkat et. Fanatizme ulaşmanıza gerek yok, ancak çevrenizde neler olup bittiğinin farkında olma konusunda dikkatlini yükselt. Önemli bir şey duyabilirsiniz. Ay başında belirlediğiniz ilişkilerin temeli meyve verecek. Yansıma zamanı bitti ve harekete geçme zamanı geliyor. Finansmanınıza dikkat edin. Başarısız bir maceraya çıkma riski var, ancak bundan kaçınmak için uyanık kalmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla daha sık görüşün. Onların kaderinde önemli bir rol oynayacak birini bulabilmenizin şirketlerinde olduğunu fark edebilirsiniz. Serbest zamanlarınızda, ancak bu aktiviteler fizikselse, kişisel gelişiminizi uygulayın. Manevi pratikler yaşamın başka bir aşaması için daha iyidir.

Oğlak burcu temsilcileri için 2019 yılının Nisan ayının üçüncü on günü, sorularınızın birçoğunu hızla çözmenize yardımcı olacaktır. Bir kelime veya eylemde, derhal sorunlarınızın kütlesinden kurtulacaksınız. Tek bir yargıç, lider ve cellat olarak hareket etmekten çekinmeyin. Bunların çoğu eylemlerinize bağlı olacaktır, bu yüzden sorumluluklarınızdan kaçmayın. Bunları kabul et ve istediğin şeyi yap. Ayın sonunda sizi büyük aktiviteler bekliyor. O zaman, boğayı boynuzlarından tutmanız gerekir. Bir şirkette çalışıyorsanız, kılavuza dikkat edin. Eğer nesnel olarak layık iseniz, daha iyi bir yer talep etmekte tereddüt etmeyin. Niteliklerden, deneyimlerden veya becerilerden yoksunsanız, buna kendi başınıza karar vermeniz gerekecektir. Kişisel işlerle uğraşıyorsanız, büyük yatırımlar yapmanız önerilmez, ancak işbirliği anlaşmaları imzalamanızın tam zamanı. Aşk hayatınızda yumuşak ve ısrarcı olun ve başkalarının görüşlerini ihmal etmeyin. Nisan 2019'un son döneminde aile dairesinde daha fazla zaman geçirmelisiniz. Yeni başarılar için böyle dinlenip güçleneceksiniz.

KOVA BURCU: Nisan 2019’da, Kova burcu her yöne güvenle hareket edebilirler.  Yeni fırsatlardan ve muhtemelen yeni işinizde gelirinizin artmasından memnun kalacaksınız. Bu yönler her durumda bireysel olacaktır. Kişisel ilişkilerde Kova sadece kendilerine değil aynı zamanda etraflarındakilere de yardımcı olacaktır. Ailenizin gönlünde ilişkiler kuracak ve gerçekten mutlu hissedeceksiniz. Canlılığın akışı size bir Kova aktivatörü olan Neptün için uygun bir yer sağlayacaktır ve tüm yıl boyunca hakim durumda olan Güneş, başarılı koşullarda size yardımcı olacaktır. Sağlığınız bu ay boyunca nötr kalacaktır. Risk yok ancak fiziksel duruma özel bir önem vermelisin. Bu ay boyunca sürprizleri ve beklenmedik dönüşler içinde kendinizi bulabilirsiniz, bu nedenle uyarlanabilir ve aktif olun. Burç, değişiklikleri kabul etmenizi ve bunlardan kaçınmamanızı önerir. Önemli kararlar almanız ve finansal yatırımlar yapmanız için iyi bir zaman.

Kova için 2019 yılının Nisan ayının ilk on günü, birçok yönden başlangıç ​​noktası olacak. Gerçek şu ki, ayın başında, önceki eğilimlerin çoğunluğu yeni eğilimlere yol açacak. Buna direnebilirsiniz ancak işe yaramayacağını bilin. Oyunun yeni kurallarını hemen kabul etmeniz sizin için daha iyi olacak. Özellikle, değişime alıştıktan sonra, bu yeni yolun daha iyi olduğunu anlayacaksınız. İş yerinde, bir kerede birkaç konu gündeminize girebilir. Liderlik yükünüz aniden artarsa direnmeyin. Her şeyi doğru ve zamanında yaparsanız, daha önce hayalini kurduğunuz inanılmaz bonuslar elde edebilirsiniz. Bir şeyler ters giderse, fikrinizi geri almayın. Adalet için savaşın çünkü bu ay boyunca kazanmanız gereken her şeye sahipsiniz. Kendi işinize sahipseniz, tek başınıza hareket etmemeye çalışın ve kendiliğinden kararlar vermeyin. Zaman senin tarafında değil, bu yüzden olabildiğince çabuk hareket et. Yalnızca bu ay planladığınız romantik etkinlikler bu ay geçecek, bu yüzden herhangi bir sürpriz beklemeyin.

Nisan 2019’un ikinci on günü Kovalara belirli aile sorunlarını çözmede yardımcı olacak. Ayın başında tüm odak noktalarınız işe kayarsa, bunun sizi tüketmesini bekleyebilirsiniz. Evli Kovalar yaşamlarına daha fazla dikkat etmeliler. Hanehalkınızdaki durumla ilgili bir çelişki ortaya çıkarsa, sebebi ortadan kaldırarak en kısa zamanda önlenmeleri almak gerekir. Kesinlikle bir çatışma durumu geliştirmemelisiniz veya kişisel olarak bir şeyler almamalısınız ve konuyu değiştirmemelisiniz. Her şeyi bir kerede çözün ve hızlı bir şekilde ilişkiler kurmanıza ve kişisel ihtiyaçlarınız için boş zaman kazanmanıza izin verin. Ayın ortasında, finansla kesinlikle şaşıracaksınız, ancak yaratıcı olun ve hayal gücünü gösterin. Burcunuzun temsilcilerinin, ne söylendiğinin önemi yok. Burç işaretleriniz için tek bir dönem iyi olacak çünkü etrafınızdaki her şey basit ve anlaşılır olacak. Muhtemelen önemli bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Bunu başkalarına çevirmeden yapın. Bu senin hayatın ve daha sonra nereye gideceğine karar vermek sana kalmış. Kendini arkadaşlarından uzaklaştırma, zor durumda yardımcı olacaklar. Yine de, sizden tavsiye isteyecekleri daha olasıdır.

Kova için 2019 Nisan'ının üçüncü on günü, baharın ikinci ayının doruk noktası olacak. Burada, kişisel ilişki ve iş alanınıza eşit zaman ayırmanız gerekir. Ay sonu, ticari işlemler ve finansal işlemler için en uygun zaman. Ancak, her şeyi en küçük detaya kadar düşünün ve rastlantısallık için yer bırakmayın. Meslektaşlarınızla yaptığınız konuşmalarda, pozisyonunuzu kazanana kadar pozisyonunuzu savunun. Ancak, hatalı olduğunuzu anlarsanız, durumu en kısa zamanda özür dileyip düzeltmekten çekinmeyin. Esnek olun çünkü bu, kendi işleri olan Kovalar için de geçerlidir. İş ortaklarıyla yapılan bir konuşmada esneklik gerekecek, ancak rakiplerle mümkün olduğu kadar radikal olmanız ve gecikmeden hareket etmeniz gerekiyor. Aşk cephesinde, kendiniz olmaya çalışın ve tek kararlar almayın. Her şeyi birlikte yapın, bu birçok problemden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Nisan 2019’un son döneminde, Kova’nın en yakın çevresine bir göz atması önerilir.

BALIK BURCU: Balık burcu temsilcileri için Nisan 2019, hem işte hem de kişisel ilişkilerde size pek çok güzel anlar yaşatacak. Sırasıyla Balık burcunun yöneticisi ve aktörü Jüpiter ile Venüs, sizin için uygun bir pozisyon alacak ve güneş enerjisi ile güçlendirilecek. Ayın ilk günlerinde önemli değişiklikler sizi bekliyor olacak. Bunlar işte yeni bir pozisyon elde etmekle ilişkilendirilebilir. Bu durumda derhal işe atlayın. Bundan sonra olanlar hakkında konuşacaksın. Liderlik pozisyonlarındaki Balıklar yarım önlem almamalı ve çevrenizdeki tüm işlemleri açıkça kontrol etmelisiniz. Kontrol manyağı olmamanız önemli ama. Aksi takdirde, güvenle hareket etmeli ve nalburcuları görmezden gelmelisin. Kendi işi olan Balıklar beklenmedik değişikliklerle karşı karşıya kalacak. Önceden yeni sendikaların zeminini araştırıyorsanız, bunların hazırlanması zor olmayacak. Bekar Balık, sadece hayattan zevk alacak ve evli Balık önemli bir keşifte bulunacak.

Nisan 2019’un ilk on günü Balıklara bir dizi sürpriz verecek, fakat aralarında olumsuz bir şey olmayacak. Zaten bir planınız varsa, bunun için harekete geçin ve başkalarının yaptıklarına bakmayın. İş stratejinizi hala şekillendiriyorsanız, gelecekte üretimin modernizasyonu veya personel reformu gibi bir şeyi başarıyla planlayabilirsiniz. Bu, muhtemelen uzun süredir yeterince dikkat etmediğiniz temel anlar anlamına gelebilir. Bir organizasyonda çalışanlar için, yıldızlar sizin için alternatif bir gelir kaynağı bulmanızı mümkün kılacak. Genel olarak, bu iş faaliyetlerini değiştirmek için iyi bir zamandır ve kısa sürede yeni bir yeterlilikte kolayca ustalaşabilirsiniz. Evli Balıklar mutlu olacak çünkü iç çemberden biri sizi hoş bir şekilde şaşırtacak. Eğer bekarsanız, olayları zorlamamalısınız. Ne yapacağını bilmiyorsan, bekle. Müdahalen olmadan her şey daha iyi olacak.

Balıklar için 2019 yılının Nisan ayının ikinci on günü, ayın başından biraz farklı olacaktır. Olayların genel heyecanı azalacak, ancak gelecek planlarınız için derinliği ve önemi birçok kez artacak. Attığınız her adımı net bir şekilde analiz ederek, hızlı ve düşünceli davranmanız gerekecek. Nisan ayının ortasında, alkol bağımlılığından kaçınmalısınız ve gece kulübü sevenler geçici olarak tutkularını unutmalılar. Bu süre zarfında, kendinize mümkün olduğunca dikkatli olmanız gerekir. Aksi takdirde, kendinizi tahmin edilemez bir durumda bulabilirsiniz. Genel olarak, yalnız Balıklar, planlarını terk etmemelidir, ancak onları ayarlayabilirsiniz. Her şeyi kalbenize gömmeyin veya yaşamınıza herhangi bir pozitiflik getirmeyeceği belli olan insanlara çok fazla dikkat etmeyin. Çevrenizdekilere bakmak sizin için daha iyidir çünkü size söyleyecek bir şeyleri olacaktır. Evli Balık için ise beklenmedik sonuçlara varabilir ve kesinlikle diğer yarınızla paylaşılmaları gerekir. Kendinizi ve sevdiklerinizi anlamanız için iyi bir zaman.

Nisan 2019’un üçüncü on günü birçok Balık için bir dönüm noktası olacak çünkü ay sonunda daha önce alınan kararların sonuçları ortaya çıkmaya başlayacak. Bu zamanda, geçmişe veya geleceğe alışmamanız önemlidir. Burcunuz, fanatizm olmadan günümüzde yaşamanızı öneriyor. Bunun anlamı, sevgilinize uzun zaman önce bir teklif sözü verdiyseniz, bu gece yapın! İş yerinde, koşullar yalnızca tutarlı olan, kendine güvenen ve hedeflenen adımları memnuniyetle karşılayacaktır. Bir süre sonra geri dönecek ve bunu neden daha önce yapmadığınızı merak edeceksiniz. Evinizde, eski nesile daha fazla dikkat edin. Burada kimin yardıma ihtiyacı olduğunu söylemek zor siz veya akrabanız olabilir. Fakat her şey karşılıklı olacak ve birbirinize kibar sözler ve akıllıca tavsiyelerle yardım edeceksiniz. Nisan 2019, bir dizi olumlu olayla Balıklar için sona erecek. Bazılarında katılımcı olacaksınız, bazılarında ise sadece gözlemci olacaksınız. Her iki durumda da bunlardan zevk alın.

 

Yorumlar