10 Şubat burç yorumlarınız!

Astrolog Demet Baltacı sizler için 10 Şubat gökyüzünü yorumluyor... Bakalım bugün bizleri neler bekliyor?

10 Şubat burç yorumlarınız!

Bugün 10 Şubat Ay günündeyiz…

Ay sabah 08:32’de Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bugün duygusal hassasiyetlerimiz, yakınlarımız, ailemiz, evimiz ve güvenliğimiz ile ilgili kavramlar öne çıkabilir.

Ay sabah ve öğle saatlerinde Kuzey düğüm, Merkür ve Neptün ile üçgen açı yapacak. Kendimizi rahat ve güvenli hissedebiliriz. Gün içerisinde iş ve özel girişimlerimiz daha rahat ilerleyebilir ve duygusal paylaşımlarımız artabilir. Evimiz ve ailemizle ilgili işlere zaman ayırabilir, yakınlarımızdan çeşitli destekler bulabiliriz.

Bugün rüyalarımız ve sezgilerimiz geleceğimiz ile ilgili önemli işaretler taşıyabilir. Çeşitli eş zamanlılıklar yaşayabileceğimiz için çevremizden gelebilecek mesajlara dikkat etmeliyiz.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Ailevi konular yaşamınızdaki ağırlıklarını artıracaklardır. Bir akrabanızı, bir plandan vazgeçirmeniz istenebilir. Bunu başarmak için kendinizi kaybedip de zorlama ve baskı altına alma yolunu seçmemeye özen gösterin.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Akşam saatlerinde kısa bir gezmeye gitmeniz mümkündür. Bu, kafanızı boşaltıp dinlenmeniz, düşüncelerinizi keyifli konulara yöneltmeniz için önemli bir fırsat olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Eviniz veya aile bireylerinizle alakalı bir parasal soruna çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Diğer taraftan, beklenmedik olumlu bir gelişme de maddi açıdan sizi rahatlatabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, zaten güçlü olan duygularınız iyice yoğunlaşmaya başlayabilir. Bu durumda, ikili ilişkilerinize daha fazla özen göstereceksiniz. Uyumlu bir havaya sahip ilişkiler de size her zamankinden çok daha büyük bir huzur verebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İçinizde yaşadıklarınızı tanımakla geçireceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bunları tanıdıktan sonra, eskisine oranla daha rahatlamış hissedeceksiniz. Ancak önce dış dünyadaki girişimlerinizi bir süreliğine ertelemelisiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Özel yaşamınızdaki görevler her ne kadar çok vakit alacak gibi görünse de, bunları bırakıp sosyal bir ortama dahil olma zorunluluğu doğabilir. Günün etkilerini iyi kullanın; bu ortamda, kalabalığın arasında sivrilebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

İnsanlara karşı sahip olduğunuz sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebileceğiniz bir gündesiniz. Vaktinizi bunlara ayırın; gerekirse kendinize ayıracağınız vakitten fedakarlık edin.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün çevrenizden bir kişi, sizinle çıkmak istediği uzun bir seyahatle ilgili planları önünüze koyabilir. Eğer bunları uygulama şansınız olmazsa, durumu, karşınızdaki kişiyi memnun edecek şekilde başka bir yolla telafi etmeye çalışın.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, iç dünyanızda olup biten her şeyi derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz. Aslında pek istemesiniz de, bunlarla yüzleşmeye karar verebilirsiniz. Duygularınızın niteliklerini öğrenmeniz gerekiyor olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Eşinizin isteklerine yoğunlaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Kendisinin uzun süredir istediği bir ürünü ona hediye olarak götürmeniz veya kurduğu gezi hayalleriyle ilgili olarak rezervasyonlar yaptırmanız da mümkündür.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün oldukça titiz davranabilir ve idealist tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Gerçeklerden fazla uzaklaşmayın ve gereğinden fazla eleştirel de olmayın. Çevrenizde bir aksaklık görürseniz, şikayette bulunmadan kendiniz düzeltin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, son derece iyimser olacağınız bir gün haline gelebilir. Olumlu bir ruh hali içinde, rahat saatler geçirebilirsiniz. Bu durum, özel ilişkilerinizde de uyumlu bir hava yaratacaktır. Özellikle aşk ilişkileri olumlu etkilenecektir.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

Yorumlar