11 Şubat burç yorumlarınız!

Astrolog Demet Baltacı'dan 11 Şubat burç yorumlarınız! Bugün gökyüzü bize neler müjdeliyor?

11 Şubat burç yorumlarınız!

Bugün 11 Şubat Mars günündeyiz…

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, duygusal ve hassas enerjiler veriyor. Evimiz, ailemiz, vatanımız, güvenliğimiz ile ilgili konular bugün daha fazla gündemimizde olabilir.

Sabah saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumu, Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı yapacak. Duygusal hassasiyetimiz çok yükselebilir ve yakınlarımızdan beklentilerimiz artabilir. Evimiz , ailemiz ve ebeveynlerimizle ilgilenebilir, bazı ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Bugün  Kova burcundaki Güneş ile Akrep burcundaki Satürn kare açı yapıyor. Otorite kavramları, aile büyükleri ile olan ilişkilere dikkat etmemiz gerekiyor.

Satürn kısıtlayıcı enerjisiyle, günlük işlerimizde bazı engeller çıkarabilir. Kronik sağlık sorunlarında artış görülebilir. Ailemizdeki olgun yaştaki kişilerle daha fazla  ilgilenmemiz gerekebilir.

Bugün sorumluluklarımızı ve hayatımızın gerçeklerini daha fazla fark edebilir, ihmal ettiğimiz kavramlarla yüzleşebiliriz.

Güneş yaşam enerjimiz, benliğimiz, egomuzdur. Satürn ise ciddi, ağırbaşlı, eli sopalı öğretmen...Bugün karşımıza çıkarak bizi küçük bir sınav yapabilir.

Özellikle Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarının temkinli olması gerekiyor.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün, işlerinizle ilgili hiçbir endişe taşımayabilir, kendinizi oldukça sakin ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Birlikte bazı işleri yürüttüğünüz veya ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi derinleştirme düşünceniz olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Yakın iş ilişkileriniz ileriki günlerde ana konulardan olabilir. Normalde kolayca tartışılamayacak konuları rahat davranabileceğiniz toplantılarda açık şekilde dile getirmeye, sorunlara dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, maddi nitelik taşıyan konular ön plana çıkmaya başlayabilirler. Eviniz veya aile bireylerinizle alakalı bir parasal soruna çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Diğer taraftan, beklenmedik bir gelişme de sizi rahatlatabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Duygularınız güçleneceklerdir. Onların çok daha net biçimde farkında olacak, yakından tanıyacak ve çevrenize kendinizden emin bir şekilde, açıkça ifade edebileceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İç dünyanızda olup bitenlerle normale göre daha fazla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bunları iyice tanıdıktan sonra, kendinizi, eskisine oranla daha da özgüvenli hissedeceksiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Yalnız çalışmak yerine grup çalışmalarına yönelik planlamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Aklınızdaki detaylar, işlerinizi fazla yorulmadan halletmenizi sağlayacak bir çalışma sistemini getirebilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün, tüm gözler üzerinizde olabilir. Nezaketiniz ve zarafetinizle puan toplayabileceğiniz bir günde olduğunuzdan sosyal aktivitelere zaman ayırmaya çalışın.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

İdealist yönünüzün ağır basacağı ve sizi uzun vadeye yayılan planlar üzerinde düşünmeye yönelteceği bir gündesiniz. Günlük etkiler, daha geniş bir bakış açısı benimsemenizi ve her şeyi net görmenizi sağlayacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, karşı cinsle ilişkilerinizde oldukça ciddi ilerlemeler ve gelişmeler olabilir. Bu kişilere kendinizi daha rahat ifade edebildiğinizi görebilir, programlarınızda kendilerine daha çok yer verebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
 

İkili ilişkileriniz, normale göre çok daha fazla önem taşımaya başlayabilirler. Bu sayede, bireysel davranmaktan uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Grup aktiviteleri ve sosyal ortamlar günün en hoş etkilerini barındırabilirler.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sorumluluklarınıza ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizin isteklerini ve beklentilerini yerine getirmek vaktinizin çoğunu alabilir. Ancak; bunun karşılığında büyük takdir de toplayacaksınız.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün zihniniz, elinizdeki projelere yeni boyutlar katacak yaratıcı fikirlerle dolu olabilir. Bunları zihninizde iyi bir şekilde derlerseniz, insanlara, oldukça etkilenecekleri bir sunum yapabilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

Yorumlar