12 Aralık'ta başımıza neler gelecek?

Astrolog Demet Baltacı'dan 12 Aralık burç yorumları! Bakalım bugün bizleri nasıl sürprizler bekliyor?

12 Aralık'ta başımıza neler gelecek?

Jüpiter Günü…Koç burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Yay burcundaki Güneş ile üçgen açı yapacak. Bugün enerjimizi daha kontrollü kullanabiliriz. İsteklerimizi gerçekleştirmek daha kolay olabilir. Karşı cinsle ilişkiler daha dengeli ilerleyebilir.

Ay öğleden sonra 17: 38’de Venüs ile kare açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Önemli iş ve girişimlerimizi sabah ve öğle saatlerinde yaparsak daha hızlı sonuç alabiliriz.

Ay akşam 22:41’de Boğa burcuna geçiş yapacak. Daha sakin, dingin ve huzurlu enerjiler devreye girecek.

Günlük burç yorumlarınızı öz burcunuzla birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz..

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sosyal hayatınıza ağırlık vermek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Kalabalık grupların arasına karışma ve eğlenme isteğiniz artsa da, ilk önce bazı beklentileri karşılamanız gerekebilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bir arkadaşınız kendine sakladığı bir sorununu bugün size açabilir. Onu bununla yargılamayın. Unutmayın ki size çözüm için gelecek. Aradığı çözümü sağlamaya odaklanmalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 
Sosyal yaşama yönelmek isteseniz de, ilk önce ailenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukları yerine getirmeniz gerekebilir. Bu sorumlulukları ne kadar istekli şekilde yaparsanız, o kadar çabuk bitirir ve daha çok boş vakit yaratırsınız.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Sorumluluk duygunuz güçlenecektir. Çevrenizin beklentilerini kendi ihtiyaçlarınızın önüne alabilirsiniz. Ancak, böyle durumlardan yararlanmak isteyen insanlar her zaman vardır. Her talebe evet demeyin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yakın çevrenizden bir kişi ile kuracağınız diyalog sayesinde, yakın gelecek ile ilgili düşüncelerinize yeni bir boyut ekleyebilirsiniz. Daha geniş bir bakış açısı, planlarınızı geliştirebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Maddi konularda tamamen bağımsız olmadığınızı düşünerek, para harcamanız gereken bir etkinliğe katılmaktan çekinebilirsiniz. Kendinizi bu kadar sıkmayın ama temkini de elbette elden bırakmayın.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün de sevdiğiniz kişi birinci önceliğiniz olabilir. Kendisini memnun edecek programlar yapabilirsiniz. Onun da sizin için kendince bir program yapmış olduğunu görürseniz şaşırmayın.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Yaşam şartlarınızı iyileştirmekle ilgili çeşitli düşünceleriniz olabilir. Sizi daha rahat ettirecek bazı değişikliklere gitme planlarınız olabilir. Bir hizmetçi veya dadı tutmak da bu yöndeki planlarınıza dahil olabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)
Yakın çevrenize vakit ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Bunun yanında, eğlence faaliyetleri veya hobiler için de zaman bulmanız mümkündür. Harcamalarınızı artırmazsanız, çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Evinize ve aile hayatınıza ağırlık vereceksiniz. Evinizde ailenizle birlikte olmak, evin tamiratları veya dekorasyonu ile ilgilenmek ya da akrabalara ziyarete gitmek, günün ana konuları arasındadır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Enerji dolu olacağınız bir gündesiniz. Bu enerjiyi hareketli aktivitelerle ve içinde kalacağınız yoğun iletişim trafiğiyle tüketmeye çalışın. Sizi gerginleştirmesine izin vermeyin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Hislerinizle ilgilenmeyi bırakmalı ve maddi konulara odaklanmalısınız. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin ve işleri şansa da bırakmayın. Harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor.

Sevgilerimle

Astrolog Demet Baltacı

www.BilincOkulu.com

 

Yorumlar