12 Ocak burç yorumlarınız!

Astrolog Demet Baltacı sizler için 12 Ocak gökyüzünü yorumladı! İşte 2 Ocak burç yorumlarınız!

12 Ocak burç yorumlarınız!

Güneş Günü…İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli ve dışa dönük enerjiler veriyor. Zihinsel olarak bir çok fikir arasında kalabilir, kararsızlıklar yaşayabiliriz ve dikkatimiz gün içerisinde dağınık olabilir. Çok fazla sayıda telefon görüşmesi yapabilir, yakın çevremizle ilişkiler kurabilir, seyahatler yapabiliriz.

Ay sabah saatlerinde Uranüs ile olumlu açılar yapacağı için merak ve enerjimizi arttırabilir. Akşam saatlerinde etkili olacak Ay Mars üçgen açısı fikirsel tartışmalar, sohbetler yapmak, sosyal faaliyetlere ve gezilere katılmak için olumlu enerjiler verecek.
Ay gece 23:34’den itibaren boşlukta olacak.

Günlük yorumları öz burç ve yükselen burcunuza göre takip ediniz..
 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün dışarıya çıkıp kalabalıkların arasında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Ancak dükkan ürünleri size fazlasıyla cazip gelebilir. Para harcama dürtünüzü biraz engellemeye çalışın.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Aktif olacağınız bugün, insanları peşinizden sürükleyebilirsiniz. Ne yapmak istiyorsanız ona yönelebilir, insanların size eşlik etmeye razı olduğunu görüp büyük memnuniyet duyabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gizli planlarınız veya sürpriz hazırlıklarınızla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Her şey beklediğinizden hızlı ilerleyebilir ve sürprizinizi düşündüğünüzden daha erken bir tarihte yapabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sosyal yaşam dışında bir alanda tanıştığınız, fazla yakın olmadığınız kişilerle sosyal faaliyetler esnasında bir araya gelebilirsiniz. Kendileriyle uzun sohbetler yapıp ilişkilerinizi daha samimi kılmanız mümkündür.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün yaşlı aile üyelerinin ziyaretlerine gidebilirsiniz. Bir konuda kendilerine yol göstermekten haftalık mutfak alışverişlerini yapmaya kadar birçok konuda yardımlarda bulunabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Kökü yabancı kültürlerde olan felsefi düşünceler veya inanç sistemleri ile ilgili merakınızı uyandıracak bazı konulardan haberdar olabilirsiniz. Bunları öğrenmek için birkaç kitap alabilir veya internet sayfalarını gezebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Aile çevrenizdeki kişiler bütçenizle ilgili bazı önerilerde bulunabilirler. Ev giderleri ve kişisel harcamaları gözden geçirip neyin gerekli, neyin de lüks olduğunu baştan değerlendirebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugünü eşinize ayırabilir ve kendisiyle çeşitli ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ikinizi de oldukça memnun edebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün dükkan dükkan gezip yaşam kalitenizi yükseltecek, rahatlığınızı artıracak ürün ve hizmetlere göz atabilirsiniz. Her şeyi isteme eğilimine direnin ve ihtiyacınız olan değişiklikleri getirecek ürünlere yönelin.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Zihninizi dinlendiren ve vücudunuzu da yormayan bir uğraşa yönelmek isteyebilirsiniz. Keyifli ve sakin bir gün geçirebilir, ayrıca sevdiğiniz kişiye de bolca vakit ayırabilirsiniz. Böylesi etkileri değerlendirmelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Aile üyelerini evinizde misafir edebileceğiniz, kalabalık bir davet verebileceğiniz bir gündesiniz. Akrabalarınız bu davetinizden çok memnun kalabilir ve size de renkli bir gün geçirtebilirler.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

İletişim yetenekleriniz bugün güçlenecektir. Bu nedenle vaktinizi, insanların dertlerini dinlemeye, kendilerine sakladıkları sorunları açığa çıkarmaya, hatta biraz da geçmişi konuşmaya ayırabilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI
www.bilincokulu.com

Yorumlar