13 Nisan günlük burç yorumunuz

Terazi Burcundaki Ay Estetik Değerleri Öne Çıkarıyor...

13 Nisan günlük burç yorumunuz

Bugün 13 Nisan Pazar...Güneş günündeyiz…

Güne Başak burcunda ve boşlukta başlayan Ay sabah 10:34’de Terazi burcuna geçiş yapacak. Bugün ilişkiler, ortaklıklar, estetik, sanat ve hukuksal kavramlar daha fazla gündemimizde olabilir.

İlişkilerde denge ve uyum arayışı artarken, çevremizdeki sorunları çözmek için de arabuluculuk ve diplomasi öne çıkabilir.

Güzellik, bakım, estetik ile ilgili konulara bugün zaman ayırabilir, kişisel bakımımızla ilgilenebiliriz.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugünkü etkiler, sizi işbirliğine yöneltmeye başlayabilirler. İşbirliği ve ortaklık yoluyla gerçekten daha fazla yol kat edebilirsiniz. Belli bir grupla planlamalara girişmeye hazırlanın.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün, ufak tefek işlerle meşgul olabilirsiniz. Bunlar, bağımsız gibi gözükseler bile, aslında daha büyük gelişmeyi meydana getirebilirler. Detaylar bugün önemli olacaklardır.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

İşle ilgili iletişimlerin ve haberleşmenin yoğunlaşabileceği bir gündesiniz. Önemli bir gelişmenin haberi bugün gelebilir ve bununla ilgili olarak hızla görüşmelere başlayabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Tüm konsantrasyonunuz, ev hayatınız üzerinde yoğunlaşabilir. Evinizde tamirat, tadilat veya temizlik yapabilir ya da yaptırabilir, aile içi ilişkilerdeki sorunları gidermeye veya iletişimleri ilerletmeye yönelebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün, sözleşmeler ile ilgili bazı konular aklınıza takılabilir. Eğer bir anlaşmayı veya diğer bir belgeyi imzalamanız gerekiyorsa, size sorumluluk yükleyecek tüm maddeleri bir kere daha gözden geçirebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Parasal kazançlarla ilgili beklenmedik hoş haberler gelebilir. Çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını almaya yakın olduğunuzu gösteren önemli mesajlar elinize ulaşabilir. Sonuçları görmek için sabırsızlanmanız mümkündür.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün, duygularınızın oldukça güçlenmesini bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, yüzeysel ilişkilerden daha çok dostlarınıza yönelebilirsiniz. İletişimleriniz eskisine göre çok daha derin ve yoğun olabilirler.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün gelen bazı haberler yeni fırsatlara işaret ediyor olabilirler ve bunlar da gelirinizde artış sağlamanızı mümkün kılabilirler. Yine de temkinli olmak ve söz konusu haberleri aklınızda tartmak isteyebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Sosyal yaşamınızda bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Birçok sosyal faaliyet için davetler almanız, bu faaliyetlerde de sıra dışı insanlarla bir araya gelmeniz mümkündür.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, işlerinizi gizlilik içinde yürütme kararı alabilirsiniz. Bu zaten, sizin yararınıza da olacaktır. Programlarda yer almayan toplantılar, tahmin ettiğinizden çok daha faydalı olabilirler. İleriki günleri buna göre planlayın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Farklı şeylere duyduğunuz ilginin bugün çok daha güçleneceğini görebilirsiniz. Uzaklarda olup bitenlerden haberdar olmayı, yeni şeyler öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Olayları da farklı bir pencereden izlemeyi deneyebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Aklınız maddi durumunuza takılabilir ve bazı girişimlerde bulunma isteğiniz olabilir. Bugün aklınıza gelecek fikirler, kazançlarınızı artırmak için yapacağınız hamleleri daha başarılı kılabilirler.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar