17 Eylül-23 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları 17 Eylül-23 Eylül 2018 aşk, para, iş ve sağlık falı ne diyor? Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarını elmaelma.com'da.

17 Eylül-23 Eylül 2018 haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları 17 Eylül-23 Eylül 2018 haftası için ne diyor? elmaelma.com haftalık burç yorumlarına göre bu hafta Koç burcunu, Boğa burcunu, İkizler burcunu, Yengeç burcunu, Aslan burcunu, Başak burcunu, Terazi burcunu, Akrep burcunu, Yay burcunu, Oğlak burcunu, Kova burcunu ve Balık burcunu ne bekliyor? 17 Eylül-23 Eylül haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı ve para falı için ne diyor? Hande Kazanova'nın elmaelma.com için hazırladığı haftalık burç yorumlarına göre Koç burcunun bu hafta para ve iş konularına odaklanması gerekiyor. Boğa burcunu 17-23 Eylül haftasında kazalara karşı dikkatli olması gereken günler bekliyor. İkizler haftalık yorumuna göre ise cumartesi günü aşk falında hareketlilik görünüyor. 17-23 Eylül 2018 Yengeç haftalık yorumunda ise haftanın ilk 3 gününde özel hayatınıza özellikle dikkat edin. Aslan haftalık yorumunda ani çıkışlara dikkat uyarısı varken, Terazi haftalık yorumunda aşk için harcayacağınız paralarda ipin ucunu kaçırmayın deriz. Gelelim Akrep haftalık yorumuna. Evli akrepleri bu hafta ev ile iş arasında sıkışmış günler bekliyor. Başakları ise bu hafta özellikle aşk konusunda keyifli günler bekliyor. Yay ve yükseleni yay olanlar 17 Eylül pazartesi günü özellikle parasal konularda heyecanlanabilir. Oğlakları bu hafta duygusal iniş çıkışlar beklerken, Kovalar bu hafta agresif bir ruh haline girebilir aman dikkat! Ve son olarak balıklar... Balıklar bu hafta cuma günü alacağınız bir haberle özel hayatınızda bir süredir yaşadığınız sıkıntılar son bulacak. İşte 17 Eylül-23 Eylül 2018 haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın öngörüleriyle...

 

KOÇ BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Bu hafta özellikle haftanın ilk üç günü daha fazla iş konularına odaklı olacak. Kendinizi yapacağınız işlerde göstermek isteyeceksiniz. Ağustosun başındaki benzer etki bu hafta da devrede olacak. Bu yüzden riski bir takım adımlar arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkilerinizi etkileyecek. Parasal konuları da işin içine alan durumlarda riskli adımlardan kaçınmaktan fayda var.

Keşfedici yaratıcı hemen harekete geçmek isteyen yönünüzle bu alanlarda hiç düşünmeden hareket edebilir, bazı işlerinizde sıkıntı ve sorunlara bu hafta açık olabilirsiniz. Özellikle iş alanlarınızda çözüme ulaştırmak istediğiniz konuları Cuma günü istediğiniz sonuçlara ulaştıracaksınız. Cumartesi günü itibariyle iletişimizin özel hayatınıza kayacak.

Sevdiğiniz insanla olan iletişiminiz bu dönemde hızlanabilir. Yine ilişkinizdeki sıkıntı ve sorunları konuşmak için ya da hoşlandığınız bir insan varsa kalbinizi karşı tarafa açmak için uygun bir dönem olacak. Taşınma, anlaşma, sözleşme ya da hukuki konularda önemli adımların atılması için de uygun bir 15 günlük sürece gireceksiniz. Pazar günü bu alanlarınıza güneşin girmesiyle beraber daha fazla ilginizi ve alakanızı özel hayatınıza kaydırıyorsunuz.

BOĞA BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Bu alanlarda önemli sorumluluklar alacaksınız. Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, önemli insanlarla yapılacak görüşmeler, bir anlamda sağlama almak isteyeceğiniz geleceğinizle ilgili konulara bu hafta içerisinde daha fazla öncelik vereceksiniz. Tıpkı Ağustos başında devrede olduğu gibi güzel etkiler bu hafta itibariyle yeniden devrede olacak. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadele ettiğiniz konularda düşünmeden ve fevri davranma istediği ile bu hafta ortasında sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz.

Hayatınızdaki değişimlere çok çabuk tepki verebilir, ve bu tepkileri hiç düşünmeden hayatınıza sokmak isteyebilirsiniz. Yine kazalar aynı zamanda risk alacağınız konulara, bu hafta ortasında dikkat edin. Cuma günü özel hayatınızda bazı konuların üzerinden geçmek için uygun bir döngü içinde olacaksınız.

Cumartesi günü itibariyle hem iş alanlarınızda kendinizi gösterebileceğiniz hem de bir anlamda daha fazla iş yapmaktan mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili kontrolleri yaptırmak için de uygun bir 15 günlük döngüye gireceksiniz. İş yapmak, başkaları için uğraşmak, verimliliğinizi arttırmak gibi konular bu dönemde ortaya çıkabilir. Pazar günü güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, daha fazla verimli ve üretken olacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz.

İKİZLER BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Bu hafta para alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Aynı zamanda Ağustos başında devreye giren bir etki yeniden bu hafta hayatınızı hareketlendirebilir. Yurtdışındaysanız, seyahatteyseniz, eğitimle ilgili konularda beklenmedik olaylara açık olacaksınız.

Kazalara, sakarlıklara, risk almaya yatkınlığınız, bu dönemde bazı sonuçları istenmeden karşınıza getirebilir. Bu yüzden düşünerek adım atmaya özen gösterin. Ev ve aile hayatınızda bazı konuları gözden geçirmek için Cuma gününden faydalanabilirsiniz. Yine evinizle ilgili önemli bir anlaşmaya imza atmak, aile büyüklerinizle bir araya gelip bazı konuları gözden geçirmek için de uygun bir dönem olacak.

Cumartesi günü itibariyle aşkı daha fazla önemseyeceğiniz, çocuğunuzla olan iletişiminizi arttıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde spora yazılabilirsiniz, bazı aktivitelere katılabilirsiniz, riskli işleri sevebilirsiniz. Pazar günü güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, eğlenceli, keyifli, aşk dolu, çocuklarla bağlantılı bir döngüye merhaba diyorsunuz. Fikirlerinizdeki karamsarlık ve olumsuzluğa karşı dikkat edin.

YENGEÇ BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Yapılması gereken işlerle haftanız başlarken haftanın ilk üç gününde daha çok özel hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz sevgili Yengeç yükseleni Yengeç olanlar. Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili sorumluluklar vaktinizin çoğunu alabilir.

Hafta ortası çarşamba günü  Ağustos başındaki benzer bir etki yeniden devreye girmek üzere. Ortak parasal alanda sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız Ağustos ayında bu alanlarda yeniden hareketlenmeler, riskli adımlar, düşünmeden atılacak adımların devrede olduğunu görebilirsiniz. Yani arkadaşlarınız bir para mevzunuz varsa, para işiniz varsa, geleceğe yönelik bir takım planlarınız ve işleriniz bulunuyorsa bu dönemde riskli adımlar atmamaya özen gösterin.

Sakin olun. Şiddetten, kavgadan, gürültüden ya da savaştan, karşı tarafa savaş açmaktan uzak durun. Cuma günü iletişimsel olarak yakın çevrenizden alacağınız bazı bilgilerle bazı konuların üzerinden geçmek sandığınızdan kolay olabilir. Yine önemli konuşma ve görüşmeleriniz varsa Cuma günü yapmakta fayda olacak. Cumartesi günü itibariyle Merkür Terazi burcuna geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız, onlarla olan iletişiminizin artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Ailenizle daha fazla konuşabilir, daha fazla iletişim içine girebilirsiniz. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınız girmesiyle beraber ev alım-satım, kiralama gibi konularda bir işiniz varsa, bu konuların hayatınızda daha fazla hızlandığını göreceksiniz.

ASLAN BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Keyifli etkilerle hafta başlıyor ama hemen bu Pazartesi öğleden sonra yapılması gerekenler devreye girecek sevgili Aslan yükseleni Aslan olanlar. Günlük koşturmalarınız sorumluluğu bu hafta başında daha fazla görünür hale gelebilir. Siz bu sorumlulukları üstlenmek durumundasınız. Bu hafta Ağustos başında devreye giren bir etki, bir gezegen oluşumu, yeniden hayatınızda etkili olacak.

Siz bu oluşumu iş alanlarınızda ortak iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda yaşayacaksınız sevgili Aslanlar. Ya da eşiniz, eşinizin ailesi, ya da eşiniz sizin ailenizle ilgili konu ve olaylarda da düşünmeden fevri hareket etme çıkışlarda bulunma kavgalar sürtüşmeler ya da başınıza buyruk atacağınız adımlar sizi zorlayabilir.

Risk almaktan mutluluk duyabilirsiniz ya da herşeyin sizin lehinizde olduğunu düşünebilirsiniz ama bu dönemde karşılaşacağınız olaylarda vereceğiniz tepkiler geçekten önemli sevgili Aslanlar. Bu yüzden bu tepkilere dikkat edin. Başı buyruk davranmamaya özen gösterin.

Cuma günü maddi konularda güzel bir sonuç karşınıza gelebilir. Uzun zamandır düşündüğünüz bir mevzunun üzerinden geçme şansını yakalayacaksınız. Ve parasal konularda istediğiniz olayları da rahatlıkla konuşabileceksiniz.

Cumartesi gününden sonra ise iki hafta boyunca iletişiminizi yakın çevre konularına kaydırıyorsunuz. Diğer taraftan öğrenciyeniz eğer, kısa vadeli eğitim ve öğrenim hayatınızda kendinizi gösterceğiniz yakın çevrenizden önemli bilgiler edineceğiniz ve eğer çalışıyorsanız satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında bir işiniz varsa bu alanlarda da güzel sonuçlarla karşılaşacağınız bir döngü olacak.

Hafta sonu olumsuz ve negatif bakış açısına enerjinizi aşağıya çeken durum ve koşullara karşı dikkat edin.

BAŞAK BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Bu hafta ailevi konulara odaklı olarak haftanız başlarken hemen öğleden sonra size keyif veren konu ve olaylara odaklanacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Çocuğunuz, aşk hayatınız, özel durumlarınız ya da size keyif veren sportif faaliyetler, aktiviteler hayatınızı daha da hareketlendircek ve hafta ortasına kadar bu konular hayatınızda daha etkin olacak.

Ağustos başında devreye giren bir etki, bu hafta yeniden hayatınızda devrede. İş alanlarınızda yaşayacağınız bu etkide özellikle daha az tanıdığınız insanlarla olan mücadelelerinize ve savaşlarınıza dikkat edin.

Çok savaşçı, gözükara, düşünmeden hareket edebilir, karşılaştığınız olaylar karşısında sabırsız tavırlarla hareket edebilirsiniz. Bu da bazı işleriniz de istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir.

Özellikle seyahatteyseniz, yolculuklardaysanız, kaza etkisine karşı bu dönemde dikkatli olun. Cuma günü kendi hayatınızla ilgili gözden geçirmeniz gereken konular ön planda olacak ve bu konulara odaklanacaksınız. Cumartesi günü itibariyle maddi konularda getirilerinizi arttıracağınız, cebinize giren parayla daha fazla ilgileneceğiniz bir dönem başlıyor. Önünüzdeki 15 gün boyunca, ticari faaliyetlerinizi arttırabileceğiniz gibi parasal konularınızda güzel çözümler üretebileceksiniz.

Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber maddi konular hayatınızda önem kazanacak. Ve hafta sonu olumsuz bakış açısına lütfen dikkat edin.

TERAZİ BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

İletişimi yüksek bir şekilde haftaya başlayacaksınız ama sabah saatlerinde birçok işinizi halletmek önemli olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Öğlenden sonra ise ilgi alanınızı birkaç gün boyunca evinize, ailenize, yuvanıza yönlendireceksiniz. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Ağustos başında bir gezegen etkileşimi devredeydi. Bu hafta da bu gezegen etkileşiminin yeniden devreye girdiğini söyleyebiliriz.

Siz bu alanı parasal konularda yaşayacaksınız. Eğlence, aşk ve keyif için harcayacağınız parasala konularda ipin ucunu kaçırmamanız gerekiyor. Yine çocuğunuz ve aşkınızla alakalı konularda çok çabuk köprüleri atmaya meyilli olabilir, sinirinizi ve agresifliğinizi karşı taraftan çıkartabilirsiniz. Bu dönemde anlaşmak kolay olmayacak. Bu yüzden beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaline karşı birazcık daha sabırlı ve sağduyulu hareket etmeye özen gösterin. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durun.

Spor yapıyorsanız eğer sportif faaliyetlerinizde daha temkinli bir şekilde ilerleyin. Cuma günü bazı konuları gözden geçireceksiniz. Bilinç altınız etkin bir şekilde çalışacak. Geçmiş konu ve olayları değerlendirebilir, bazı olayların sonuçlarını bugün farkedebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa cuma günü yurtdışından ya da orda çalıştığınız insanlardan alacağınız haberlerle yolunuzda ilerlemeniz de sözkonusu.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. İletişimde rahatlayacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Şimdi artık planlarınızı, programlarınızı, kafanızda düşündüğünüz birtakım işlerinizi, aktif halde çalıştırabilirsiniz. Birgün sonra güneşinizin de Terazi burcuna geçmesiyle beraber, artık ifadede ve kimliğinizde rahatlayacağınız bir döngü. Yalnız hafta sonu aile sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine isin vermeyin. Ve olumsuzluktan, negatif düşünceden uzak durun.

AKREP BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Maddi konularla gününüz başlarken öğle saatlerine kadar bu alanda yapmanız gerekenler daha yoğun olabilir sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Öğleden sonra ise daha hızlı bir iletişim trafiği içerisine girecekseniz ama yakın çevrenizin sorumluluları da yakanızı bırakmayacak.

Bu yüzden yapılması gereken ilerinizin üzerine eğilmeniz gerekiyor. Ağustos başında devreye giren sert etki bu hafta da devreye yeniden girecek. Siz bu etkileşimi aile alanlarınızda ve özel alanlarınızda yaşayacaksınız.

Bu hafta çarşamba günü aile hayatınızda düşüncesiz, agresif, fevri çıkışlarda bulunmamaya özen gösterin. Ev içerisinde kazalara, sakatlıklara, sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Aynı şekilde partnerinizin hayatında bu gibi etkilerin devreye girdiğini görebilirsiniz. Aile hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmak bu dönemde önemli olmalı.

Eğer evliyseniz eşinizin kariyeriyle ilgili de bir takım sıkıntılar bu süreçte karşınıza gelebilir. Cuma günü sosyal çevre alanlarınızda arkadaşlarınızla bir araya gelirseniz eğer onlardan alcağınız fikirler, onlara danışacağınız birtakım konularda çözümü kolaylıkla bulacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırabileceğiniz güzel bir fırsat karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibariyle biraz elinizi ayağınızı geri çekeceğiniz bir döngü başlıyor. Hem ortak parasal konularda, hem de sosyal çevre alanlarınızda işleri şöyle bir gözden geçirecek çok fazla diğer insanlarla iletişim halinde olmak istemeyeceksiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görün.

Önemli sırlarınızı bu süreçte kimseyle paylaşmayın. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, biraz dinlenmenin vakti geliş görünüyor. Köşenize çekilin, dinlenin, izleyini gözlemleyin, planlarınızı oluşturun. Ama bunu yaparken sakın ama sakın olumsuz ve negatif düşüncelere prim vermeyin. Bu düşüncelerden uzak durun.

YAY BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Kişisel isteklerinizle haftanız başlarken öğle saatlerinize kadar çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Öğleden sonra ve hafta ortasına kadar parasal konuların hayatınızda daha etkin bir şekilde yer ettiğini göreceksiniz. Özellikle maddi konularda önemli sorumluluklarla uğraşmak bu pazartesi önemli olacak.

Bu hafta önemli çünkü Ağustos başında devreye giren bir etkileşim yeniden aktive oluyor. Siz bu etkileşimi yakın çevre ve iletişim alanlarında yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla anlaşmak bu dönemde kolay olamayabilir. İşle ilgili değişimler yakın çevrenizdeki insanların hayatını etkileyebilir.

Ya da işle ilgili konularda sabırsız, fütursuz, sonuçları düşünmeden hareket edebilirsiniz. Yaratıcı ve keşfedici taraflarınızı güvene almanız gereken bir dönem olacak. Çok fazla risk almaktan kaçının. Sağlığınızı zorlamayın. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birazcık daha anlayışlı olmaya özen gösterin. Cuma günü kariyerinizde güzel bir sonuç karşınıza gelebilir. Konuştuğunuz bir konunun nihayete ermesi çözüme ulaşması istediğiniz sonuçları elde etmeniz gibi durumlar sözkonusu olacak.

Cuma günü bu anlamda faydalı. Ve cumartesi günü itibariyle Merkür terazi burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızı önemseyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla artık buluşabilirsiniz. Daha fazla plan yapabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirirken çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız fikirler sizin hayatınızı zenginleştirecek.

Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber daha fazla dış ortamlarda sosyal çevreler arasında yer edineceksiniz. Yalnız maddi konularda bazı sıkıntılarınız varsa bu sosyal çevre içerisindeki konu ve olayların parasal olarak sizi sıkıştırmasına ve kendinizi kötü hissetirmesine izin vermeyin.

OĞLAK BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Haftanız isteksiz başlarken öğleden sonra ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı haftalardan bir tanesi. Önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.

Bu sorumlulukları yerine getirirken de zaman zaman kötümser ya da negatif duygular altında olabilirsiniz. Ama melankoliyi şimdilik bir tarafa bırakalım. Bu hafta Ağustos başında devreye giren zor bir etkileşim yeniden aktive olacak. Siz bu etkileşimi riskli alanda yaşayacaksınız. Para harcamalarınız, para mücadeleleriniz, spekülatif alan , borsada yatırım yapıyorsanız, dövizle bağlantılı bir takım işleriniz varsa, bu alanda düşünmeden fevri atılacak adımlar size zarar getirebilir.

Yine çok çabuk gemileri yakabilir, çok çabuk davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu dönemde parasal konularda sakin bir şekilde durumları ele almak, sakin bir şekilde ilerlemek, aklınızın bir köşesinde bulunmalı. Çocuğunuzla ilgili konular, aşk hayatınızla ilgili konularda harcamalarınız bu dönemde yüksek olabilir. Cuma günü seyahatlere dayalı konularda hayatınız gözden geçirdiğiniz noktalarda önemli bir konu devrede olacak. Ve siz bu konuda çözümü üreteceksiniz. Yine güzel işbirlikleri, bir takım görüşmeler, buluşmalar, anlaşmalar bu süreçte devreye girebilir.

Cumartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle beraber kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. Kendinizi toplum önünde istediğiniz gibi ifade edecek, dengeli ilişkilerinizle istediğiniz sonuçları kolaylıkla yaratacaksınız. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber, kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döngü başlıyor. Bu döngüyü en güzel şekilde kullanmaya özen gösterin.

Ama hayatın üzerinize üzerinize gelmesi yükümlülükler ve sorumluluklar belinizi bükmüş olabilir. Asla ve asla negatif düşüncelerin hayatınızı yönetmesine izin vermeyin. Özellikle hafta sonunda.

KOVA BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Aile büyüklerinizle, ailenizdeki insanlarla, kişisel girişim ve mücadeleleriniz anlamında bazı noktalarda anlaşmak kolay olmayacak. Sert çıkışlar, agresif söylemler, köprüleri yıkma, çok çabuk tepki verme gibi durumlara açık olacasınız. Çarşamba günü aile hayatınızda, evinizde sakarlıklara riskli durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Sevdiklerinize büyük tepkiler verirken bu durumları gözden geçirin. Sonuçları düşünmeden harekete geçmeyin. Riskli adımlardan da uzak durun. Cuma günü ortak parasal konularda bazı olayları gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Parasal konularda sevdiğiniz insanla konuştuğunuz ama uzun zamandır uygulamadığınız bir konuyu devreye sokabilir bu konuyu aktif hale getirebilirsiniz. Yine parasal konularda güzel bir çözüm karşınıza gelebilir. Cumartesi günü itibariyle Merkür Terazi burcuna geçecek. Terazi burcuna geçmesiyle beraber seyahatlerinizin hızlanacağı hayatı geniş açıdan göreceğiniz diğer insanlarla da iş birliği yapmaya açık olacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönem içerisinde yeni ortamlarda bulunmak yeni insanlarla tanışmak önem kazanıyor. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber hayatı bir üst oktavdan algılayacak, herşeyi daha büyük bir şekilde görebileceksiniz. İşte şimdi hayattan almak istediğimiz sonuçları almak için uygun bir şekilde harekete geçebilirsiniz.

BALIK BURCU 17-23 EYLÜL ARASI HAFTALIK YORUMU

Haftanız kariyer ve işle ilgili konulara odaklı olarak başlayacak ama hemen öğle saatleri itibariyle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız önemli planlarınızı devreye sokacaksınız sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Sosyal çevrenizle beraber üstelenmeniz gereken önemli sorumluluklar bu hafta başında devrede olacak.

Arkadaşlarınızla buluşsanız bile bu buluşma keyif içeren buluşmalardan olmayacak. Daha işe odaklı daha geleceğe odaklı konuların konuşulduğu bazı önemli konuların ve meselelerin çözülmesi gereken bir toplantı ya da görüşme olabilir. Bu hafta Ağustos başında devreye giren bir etkinin yeniden hayatımızın içerisine girdiğini görüyoruz. Siz bu etkiyi iletişim alanlarında yaşıyacaksınız. Enerjinizi doğru kullanamamaktan kaynaklı olarak yakın çevrenizdeki değişimlere, olan olaylara, biten durumlara karşı çok çabuk tepki verebilir kısa yolculuklarda kısa vadeli planlarda iletişme dayalı alanlarda gemileri hemen yakabilirsiniz.

Vereceğiniz tepkileri kontrol etmeye özen gösterin. Düşünmeden adım atmayın. Hırsınızı yakın çevrenizden çıkarmayın. Çünkü en fazla sıkıntı ve sorunu siz yaşıyacaksınız. Yaratıcı ve keşfedici taraflarınızı güvene almalı kızgınlıktan uzak durmalısınız. Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız bir konuşma içinizi rahatlatabilir. Yine önemli bir konuşma ve anlaşmanın devreye girdiğini görebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçecek.

Ortak parasal konularda etkin bir sürece ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır kafanızda tutmaya çalıştığınız, parasal konularda çözüme ulaştırmaya çalıştığınız konuları halletmek üstünden geçmek konuşmak ve çözüme ulaştırmak için uygun bir dönem başlıyor. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber parasal konularda kendinizi göstereceksiniz. Yalnız fikirsel olarak çok çabuk negatif düşünceler içine girmeye de meyilli olacaksınız. Haftasonu en çok bu etkiye dikkat edin.

 

Yorumlar