17 Nisan burç yorumlarınız!

Ay Satürn Kavuşumu Karamsarlık ve Melankoli Yaratabilir... Astrolog Demet Baltacı 17 Nisan burçlarını yorumluyor !

17 Nisan burç yorumlarınız!

Bugün 17 Nisan Perşembe...Jüpiter günündeyiz…

Akrep burcunda ilerleyen Ay sabah 09:10’da Satürn ile kavuşacak ve ardından boşluğa girecek.

Derin ve içe dönük enerjiler ruhsal olarak karamsar hissetmemize neden olabilir. Sorumluluklarımız ve görevlerimiz  bugün bize biraz daha ağır gelebilir.

Önemli görüşmelerimizi ve işlerimizi sabah erken saatlerde yapmamız daha doğru olabilir. Ay boşlukta iken kararsızlıklar oluşabilir ve sonuç almakta zorlanabiliriz.

Gün içerisinde kendimizi rahatlatacak keyif aldığımız konulara zaman ayırabiliriz ve dinlenebiliriz.

Ay gece 23:45’de Yay burcuna geçecek ve daha rahat, iyimser enerjiler etkili olmaya başlayacak.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün, bir takım düşünceleriniz olabilir ve sorunlu konuları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Ortak kullanılan kaynaklar, konuşmak isteyeceğiniz ana konu olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün, yakın ilişki kurduğunuz kişilerin yapmanızı istediği şeylerin, kendi isteklerinizden daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Yakınlarınızın sorumluluklarını üstlenmek veya eşinizin bazı sorunları ile ilgilenmek sizi yorabilir. Gerektiğinde hayır demelisiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Gün içerisinde, rutin işlerinizi daha farklı bir plana oturtmak veya farklı şekilde bölümlemek üzerinde düşünebilirsiniz. Birikmiş işler neşenizi kaçırabilir ve günü ağırlaştırabilir. Bazı günlük işlerin ertelenmesine yol açacak davranışlarda bulunmayın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, sevdiğiniz kişiler ve çocuklarınızla ilgili endişeli ve karamsar düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Bu durum keyfinizi kaçırabilir ve enerjinizi düşürebilir. Bugün derin düşüncelerden kurtularak sizi eğlendirecek ve rahatlatacak faaliyetlere zaman ayırmaya çalışın…

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün, sosyal sorumluluklar ve kariyer hayatınız ön planda olabilir. Aile büyükleri ile ilgilenebilir iş yerinizde ciddi toplantılar içerisinde yer alabilirsiniz. Gündüz saatlerinde Ay boşlukta olacağı için önemli kararlar vermeyin.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İş yaşantınız veya buna bağlı sosyal hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim yoğun olacaktır. İş arkadaşları, ortaklar, müşterilerle ciddi görüşmeler gündemde olabilir. Önemli kararalar almadan önce biraz beklemek daha doğru olabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Parasal yönü olan konularla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Belirsizlikleri gidermek için bazı uzman kişiler veya aile büyükleri ile görüşmelerde bulunabilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Kişisel işlerinize yoğunlaşmanızı sağlayacak öz disiplininiz, bugün biraz yoğun olabilir. Hayata daha sorumlu ve karamsar yaklaşabilirsiniz. Kendinizi zorlamayın ve sizi rahatlatacak faaliyetlere yönelin. Sevdiklerinize zaman ayırmak sizi rahatlatabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugünün etkileri, zihninizde, bazı belirsizliklerin doğmasına yol açabilir. Melankolik ve karamsar hissedebilirsiniz. Merak etmeyin, bunlar tehlike uyarıları değil. Kuruntu ve endişelerinizin üzerlerine gidip yarattıkları engelleri aşın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, iş ile bağlantılı bazı sosyal gruplar içerisinde yer alabilirsiniz. Zorunluluk nedeniyle katılacağınız bu davetler sizi sıkabilir. Buna rağmen ciddi ve mantıklı yaklaşımlarınızla çevrenizden saygı görebilirsiniz. Yorucu bir günün ardından akşam saatlerini yalnız geçirmek isteyebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Görev ve sorumluluklarınızla ilgili kavramlar ön plana çıkacaklarsa da, bunlara odaklanacak istekliliği içinizde bulamayabilirsiniz. Bugün işler her zamankinden daha ağır ilerleyebilir ve sizi sıkabilir. Bugün şartları fazla zorlamadan sakin kalmaya çalışın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yaşamdaki hedefleriniz ile ilgili olarak büyük düşüneceğiniz ve planlara odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Eğlence gibi gördüğünüz konular hayatınızda daha ciddi yer almaya başlayabilirler. Ancak; iyi konsantre olmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar