18-24 Mart haftalık burç yorumları

18-24 Mart haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın astrolojik öngörüleriyle elmaelma.com'da. Bu hafta burçları aşk, para ve kariyerde neler bekliyor?

18-24 Mart haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 18-24 Mart haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu aşk, kariyer, para ve sağlık alanlarında neler bekliyor? 18-24 Mart haftalık burç yorumlarına göre, Merkür gerilemesinin etkileri halen sürüyor. 28 Mart'ta sona erecek Merkür retrosu sürecinde büyük kararlardan kaçınmakta fayda var. 21 Mart perşembe günü Dolunay var. Bu hafta tüm burçlar için abartıdan uzak sakin almanın faydası önemli. İşte Hande Kazanova'nın bu hafta için öngördüğü haftalık burç yorumlarının detayları...

18-24 MART KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftanıza yönetim ve idarecilik alanlarınızla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu alanları özellikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda ve ya sanatsal faaliyetlerde kullanabilirsiniz. Bu hafta bu alanlarda yönetmeyi sevecek ve önemli organizasyonları hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü itibariyle Güneş, sizin burcunuza geçiyor. Kendinize olan güveninizin geleceği, daha hızlı hareket edeceğiniz ve tabiki hayatınızı daha kolay yönlendireceğiniz bir döngüye giriş yapacaksınız. Hayat amacınızın, girişimlerinizin ve şevkinizin yüksek olacağı bu dönem diğer insanlarla bir arada olmak, plan ve projelerinizi hayata geçirmek önemli olacak. Güveniniz artacak ve sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda da güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Kendinizi çok şanslı, mutlu, sağlıklı hissedeceksiniz. Güneş, sizin burcunuzda parlayacak ve önümüzdeki ay size güzel fırsatlar sunacak. Bu hafta önemli olacak. Geri planda durduğunuz işlerinizde güzel destekler alabilirsiniz. Bu işlerinizde sabır, disiplin ve sorumluluk ile uğraşarak istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Kafanızda bir çok fikir olabilir. Bu fikirlerin neresinden başlayacağınızı bu hafta daha net ve rahat bir şekilde görecek, istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Kendinizi düşünerek atacağınız adımlardan ziyade halkı, toplu, diğer insanları düşünerek atacağınız adımlar size büyük amaçlar ve büyük sonuçlarla geri dönebilir. Bu hafta en çok kadın erkek ilişkilerine dikkat etmeniz gerekecek. Perşembe günü bu anlamda sizi desteklemiyor. Karşı cinsle aranızda birtakım sıkıntı ve problemler, sosyal ortamlarda arkadaş çevrenizde daha görünür hale gelebilir. 21 Mart perşembe günü sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa atacağınız adımlar bu Dolunay ile beraber önemli olacak. Birtakım konularda karar vermek zorunda kalacaksınız. Eşiniz ya da partnerinizin hayatında hızlı gelişmeler yaşanabilir. 

18-24 MART BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda yönetici kapasitelerinizi ön plana çıkaracağınız, etrafınızdaki insanları idare etmekten mutluluk duyacağınız, ne yapmaları gerektiğini söyleyeceğiniz bir hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hem Güneş burç değiştirecek hem de perşembe günü itibariyle sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hafta başında sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve gelecek planlarınız ile ilgili konularda hızlı düşüneceksiniz ve çabuk hareket etmek isteyeceksiniz. Kafanızdaki plan ve projeleri hayata geçirmek için hafta başında uygun birtakım adımlar devrede olabilir. Merkür gerilemesi devam ediyor. Tamamlanmamış işlerin üzerine gitmek fayda sağlayabilir. Çarşamba günü itibariyle Güneş, burç değiştirecek. Kendinizi geri plana çektiğiniz bir dönem başlayacak sevgili Boğa’lar. Bu dönemde hayatı daha fazla sorgulayabilir, anlamlandırmak isteyebilir, etrafınızdaki konu ve olaylara farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konularda kendinizi daha yalnız hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz ve baş bölgenizi iyi korumalısınız. Sağlıkla ilgili konularda sınanma olasılığınız yüksek görünüyor. Diğer taraftan sosyal çevrenizde yapacağınız işlerinizde, takım çalışmalarınızda güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem olacak. Perşembe günü sabaha karşı bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek sevgili Boğa’lar. İş hayatınızda almanız gereken önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Çok çalışmaktan ya da başka insanlar arasında dengeyi sağlama arzunuzun yüksek olmasından dolayı baş ağrıları bu Dolunay’da hayatınızda yer edebilir. Bu hafta hem iş ilişkilerinize hem de göz önünde olacağınız ortamlarda kadın-erkek ilişkilerine dikkat etmekte fayda olacak. 

18-24 MART İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya iletişimsel ayağınız yüksek olarak başlıyorsunuz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Diğer taraftan organize ve idare etmeniz gereken konular hayatınızda daha fazla yer edecek. Bu işler; iletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama ya da bilgisayar alanlarında olabilir. Haftanızı iyi organize etmeniz gerekiyor. Bu hafta çarşamba günü Güneş, burç değiştirecek. Sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Pazartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyer ve iş alanlarınızın çok hızlandığı ancak birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma olasılığınızın olduğu bir dönem olacak. Bu hafta özellikle geri planda durduğunuz, halletmeniz gereken işleriniz için hafta başında daha kolay koşullar bulacaksınız. Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Çarşamba gününden sonra sosyal çevre adımlarınız hızlanacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle hareket edeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Çok yorulmuş ve çalışmış olabilirsiniz. Şimdi vakit bu çalışma koşullarını geleceğe yönelik planlarınıza aktarmak ya da arta kalan zamanlarda sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek, ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı aramak ve onlarla görüşmek olmalı sevgili İkizler. Bu dönemde bolca gezebilirsiniz. Sosyalleşip, yeni insanlar tanımaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay, aşk hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilgili önemli konular daha fazla ilginizi çekecek. Aşkla ilgili konularda bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda önemli kararlar ve varacağınız birtakım sonuçlar devrede olacak. Bu Dolunay önemli sevgili İkizler. Çünkü bir ay sonra yine aynı noktada, aynı son derecede bir Dolunay daha yaşayacaksınız. Bu ay aldığınız kararların sonuçlarını bir sonraki Dolunay’da net bir şekilde göreceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Beraber çalıştığınız, eğitim aldığınız, gezip dolaştığınız insanlarla olan bağlantılarda da birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Öfkenizi içinizde tuttuğunuz bir dönem olacak. Bu etkiye dikkat etmelisiniz.

18-24 MART YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Maddi konularda organize olmanız gereken haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeç’ler. Parasal konularda idare mekanizmasını kullanacaksınız. Bu alanlarda yapılması gerekenler pazartesi günü biraz zorlayabilir. Alacak verecek dengesini oturtmak konusunda hoşnutsuzluklarınız olabilir ama öğleden sonra ve salı günü itibariyle bu alanlarda daha rahat etkiye sahip olacaksınız. Bu hafta önemli olacak. Perşembe günü sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Pazartesi günü seyahat ve eğitime dayalı gelecek planlarınızda hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlardan gereken yardımı alacaksınız. Çarşamba günü Güneş Koç Burcu’na geçiyor. Sizin için kariyer ve iş fırsatlarıyla dolu bir döngü başlıyor. Kimliğinizi daha fazla göz önünde bulunacağınız ortamlarda göstereceksiniz. Bu dönemde başka insanların onayını almak, görünür olmak aynı zamanda yaptığınızın işin bilinirliğini artırmak sizin için önemli olabilir. Amaçlarınız ve hırslarınız doğrultusunda ilerleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Kariyer ve iş fırsatları konusunda kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak. Çarşamba günü uzun vadeli adımlarda hayat sizi destekleyecek. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay, sizin ev ve yuva alanlarınızda önemli kararlarınızı ön plana çıkartacak sevgili Yengeç’ler. Eviniz ve aileniz ile ilgili önemli bir detay, konu ve bu konuda alınacak önemli bir karar ve bir başlangıç devreye girebilir. Merkür geriliyor. Daha önceden konuşulmuş işlerinizin peşinden koşmak önemli olmalı. Diğer taraftan ailevi konularda önemli kararlar da alacaksınız. Anne ve babanızın ya da eşinizin ailesinin hayatında birtakım sürtüşmeler ya da olumsuzluklar karşınıza gelebilir. Perşembe günü ise kadın erkek ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Hafta sonu kendinizi göz önünde olacağınız ortamlarda, çalışıyorsanız iş alanlarınızda kendinizi şifalandırabilirsiniz.

18-24 MART ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta başı kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Bu hafta sizin için çok önemli çünkü Ay, Aslan Burcu’nda iken haftaya giriş yapacağız. Bu hafta olaylar ve koşullar karşısında sizin borunuz ötecek. Kendi isteklerinize, beklentilerinize ve yapacaklarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Sadece duygu iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmeniz gerekecek. Çünkü gün içerisinde duygusal tepkilerinize göre hareket etme enerjiniz yüksek görünüyor. Çarşamba günü Güneş Koç Burcu’na geçiyor. Perşembe günü sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hem iş hayatınızda hem de parasal konularda fikirsel olarak hızlı kararlar vereceksiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz ancak bir türlü yapamadığınız, ertelediğiniz bir konu pazartesi günü sizi harekete geçirebilir. Bu konuyu kolaylıkla hallettiğinizi görebilirsiniz. Seyahatleriniz hızlanmaya başlayacak. Hayata geniş açıdan bakmaya başlayacaksınız. Diğer taraftan yabancı insanlarla olan bağlatılarınız ön plana çıkabilir. Eğitim ayağınız da hızlanacak. Hangi yaşta olursanız olun bu dönem öğrenmekten ve değişik konu ve olayları keşfetmekten büyük mutluluk duyabilirsiniz. Farklı kültürlerden etkilenebilirsiniz. Ticari konularda harekete geçebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde fikirleriniz, düşünceleriniz, bu konularda tartışmalar aynı zamanda diğer insanlardan alacağınız birtakım fikirler bu süreçte hayata çok geniş bakmanıza ve hayat amacınızı anlamanıza yardımcı olacak sevgili Aslan’lar. Çarşamba ve perşembe günleri keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Göz önünde olacağınız ortamlarda inatçılıktan uzak durmaya özen gösterin. Tahammülsüzlüklerinizi sınırlandırmaya özen gösterin. Perşembe günü gerçekleşecek yakın çevre, akrabalar ve kardeşler alanında yaşayacağınız bu dolunay ile beraber onların hayatında önemli kararlar devrede olabilir. İletişime dayalı işlerinizde önemli başlangıçlar karşınıza gelebilir. İlginizi yakın çevre konularına çevirecek ve bu alanda önemli birtakım kararlar alacaksınız. 

18-24 MART BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz geri planda durarak başlıyorsunuz ve içinizden önemli işler yapmak gelmeyebilir sevgili Başak’lar. Diğer taraftan bu hafta içerisinde geçmiş konu ve olayları anlamlandırmak ve konuşmak önem kazanacak. Bu hafta Güneş burç değiştiriyor ve perşembe günü itibariyle Dolunay yaşanacak. Bu Dolunay ile beraber parasal konular hızlanmaya başlayacak. Ortak hareket etmek durumunda kaldığınız ve bütçenizi oluşturduğunuz bu dönemde bu Dolunay ile beraber kendi para kazançlarınıza odaklanacaksınız sevgili Başak’lar. Elinize bir miktar para geçebilir. Parayla ilgili konularda önemli kararlar alarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Bir para meselesinde önemli bir adım devreye giriyor. Bu para meselesinin çözümü bir ay sonra oluşacak Dolunay ile beraber nihai sonuca ulaşacak sevgili Başak’lar. Güneş, Koç Burcu’na geçecek ve ortak parasal konular ile para alacak verecek ve borç dengesi de önem kazanacak. Hem cinselliğe hem ruhaniyete olan ilginiz bu dönemde artabilir. Aynı zamanda ruhsal konular ve hayatın derin manası gibi alanların içerisine girmek hayatınızda önemli olacak. Etrafınızda olup biten konu ve olaylar bakış açınızı değiştirebilir ve farklı tepkiler vermenize neden olabilir. Çarşamba ve perşembe günlerini hayatınızda etkin bir şekilde kullanmalısınız. Cuma günü parasal konularda adeta yenileneceksiniz ve kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. 

18-24 MART AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU

Kariyer ve işle ilgili konularda bu hafta başında gelişmeler var ve organize olmanız önemli olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Parasal konularda güzel gelişmeleriniz olabilir. Özellikle perşembe günü eviniz ve aileniz için yapacağınız birtakım harcamalar ya da gayrimenkul ile ilgili bir işe adım atmak anlamında şanslı etkileşimler devrede olacak. Güneş, Koç Burcu’na geçiyor ve keyifli bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Çok çalışacağınız ve başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacağınız aynı zamanda iş hayatında kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte günlük hayatınızın akışı hızlanabilir. Çalışmıyorsanız bile gün içinde yapacağınız işlerin vaktinizi daha fazla aldığını görebilirsiniz. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda önemli adımlar devrede olacak. Baş ağrılarınız artabilir sevgili Akrep’ler. Hızlı çalışmak ve enerjinizi iş alanlarında ortaya koymaktan kaynaklı olarak sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Geri planda durduğunuz ve olaylara çok fazla müdahale edemediğiniz bir konu ya da olayın farklı bir şekle bürünerek karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Olayları kontrol edemeyeceksiniz sevgili Akrep’ler. Bu yüzden hayatın akışına kendinizi bırakmak bu dönem içerisinde daha etkin bir şekilde denge kurmanızı sağlayacak. Beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışınız hafta sonu yüksek olabilir. İş alanlarınızda ve sağlıkla ilgili konularda adımlar atacaksınız. 

18-24 MART YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta dış ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Önemli işlerinizi organize etmeniz gerekecek. Bu işler seyahat, eğitim, internet ya da yabancılarla yapılacak işler ile bağlantılı olabilir. İşlerinizi etkin bir şekilde planlamaya ve bu planlarınıza hareket etmeye bu hafta başında daha fazla ihtiyacınız olabilir. Çarşamba günü Güneş’in Koç Burcu’na geçmesiyle beraber aşk hayatınızda güzel esintiler ve canlanmalar ön plana çıkacak. Ev ve aile alanlarınızda geçirdiğiniz sizi yoran günlerden sonra hayatınızın yenilendiğini göreceksiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler ve güzel adımlar, hayatınızda biri varsa bağlantılarınızın kuvvetlenmesi ya da yeni bir insanla tanışma gibi etkileriniz bir ay boyunca devrede olacak. Evli iseniz çocuk ile ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer edebilir. Sanatsal ve kreatif alanlarda güzel açılımlar devrede olacak. Güneş size enerjisini verecek sevgili yay ve özellikle yükselen Yay’lar. Bu hafta kolay harekete geçeceksiniz. İş alanlarınızda hızlı hareket edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerine dikkat etmeniz gerekecek. İş alanlarınızda birlikte çalıştığınız kişilerle anlaşmak kolay olmayabilir. Karşı tarafı çok fazla zorlamamalısınız. Perşembe günü Dolunay sizin sosyal çevre alanlarınızda oluşacak. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin hayatında hızlı gelişmeler sizin hayatınız da etkileyebilir. Çevrenizin sizi tanıştırıp bir araya getireceği bir insanla aşka yelken açabilirsiniz.

18-24 MART OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ortak parasal konular ve alacak verecek dengesinde organize olma gücünüzü bu hafta başında iyi kullanmalısınız sevgili Oğlak’lar. Parasal işlerinizde disiplini bırakmayın aynı zamanda idarecilik mekanizmasını iyi kullanmanız gerekecek. Bu hafta Güneş, Koç Burcu’na geçiyor. Ev ve aile alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Eviniz ve aileniz daha önemli olacak. Aile büyüklerinizin hayatı, kendi vurduğunuz yuvanızın düzeni, aile hayatınızın önemli birtakım konuları bu dönemde daha fazla ön plana çıkabilir. Kendinizi değiştirmek için uğraşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı geride bırakmak için uygun bir dönem olacak. Davranışlarınızı da değiştirmek için ve işlerinizi evinizden yürütmek için uygun bir süreç olacak. Bu hafta çarşamba ve perşembe günleri çok güzel günler ancak önemli işlerinizde pazartesi gününü kullanmaya özen göstermelisiniz. İletişimsel ayağınızda yapılması gereken işleriniz için kolaylıkla harekete geçeceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinize dikkat edin ve riskli işlerden kaçının. Hem parasal konularda birtakım sıkıntı ve problemler oluşabilir hem de kadın erkek ilişkilerinde karşı tarafı anlamakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Vereceğiniz kararlar önemli olacak ve bu kararları Nasıl uyguladınız?, Neler yaptınız?, Ne gibi adımlar attınız? sorularının hayatınızdaki yerini önümüzdeki ayın Dolunay’ı ile beraber göreceksiniz. Hafta sonu eviniz ve yuvanız önemli olacak. Sevdiğiniz insanla güzel adımlar atmak isteyeceksiniz.

18-24 MART KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU

Haftaya özel hayatınızla ilgili konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Sevdiğiniz insanla beraber yapılacak planlar ve programlar hafta başında daha fazla önem kazanacak. Sevdiğiniz insanın hayatında önemli gelişmeler olabilir. Partnerinizin hayatındaki önemli gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyecek. Organizasyon gücünüzü en fazla ikili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda göstermeniz gerekecek. Bu hafta Güneş’in Koç Burcu’na geçmesiyle iletişimsel ayağınız hızlanacak. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya ağlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Teknoloji ve bilimle daha fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu alanlarda yapacağınız işlerinizi devreye koyacaksınız. Hızlı gelişmeler, önemli adımlar, girişimleriniz ve amaçlarınız için sizi destekleyecek. Merkür’ün gerilediğini unutmadan yolunuzda ilerlemek önemli olsun. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay ile, seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işleriniz, hızlandırılması gereken konu ve olaylar hız kazanacak. Yakın çevrenizle ilgilenmek isterken büyük olaylar ve büyük durumlar hayatınızda daha fazla yer edebilir. Her iki taraf arasında dengeyi sağlamak Dolunay’ın en önemli konularından bir tanesidir. Diğer taraftan perşembe gününe dikkat etmekte fayda var. Ev ve aile alanlarınızda, kadın erkek ilişkilerinde sıkıntılar ve problemler devrede olabilir. Toleranssızlıklara karşı birazcık daha anlayışlı olmaya özen gösterin. Perşembe günü kadın-erkek ilişkilerine dikkat edin. Pazartesi , çarşamba ve perşembe günleri iş hayatınızda desteklendiğiniz günler olacak. Cuma günü iletişim ayağında kendinizi daha güçlü ve kuvvetli hissedecek, sıkıntı ve problem yaşadığınız konuları diğer insanlara yardım ederek geçireceksiniz. 

18-24 MART BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU

Günlük hayatınızın ritmini iyi organize etmeniz gereken bir hafta başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Gün içerisinde yapılması gereken işlerinizi iyi organize edip, iyi çalışmalısınız. Aynı zamanda gündelik hayatınızın koşturmaları bu hafta başında sizi yorabilir. Diğer taraftan oldukça keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Bu Merkür gerilemesi sizi yormuştu. Kafa karışıklıkları, düşündüklerinizi hayata geçirememe kararsızlıklarını tetiklemiş olabilir. Özellikle bu pazartesi uzun zamandır bitirmek istediğiniz bir iş ya da oluşum için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Maddi konular önem kazanmaya başlıyor. Adım attığınız konularda yaptığınız işlerin karşılığını almak isteyeceğiniz ve karşılığını göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Para kazançlarınıza daha fazla odaklanacaksınız. Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay, ortak parasal alanınızda oluşacak. Kazançlarınıza odaklandığınız bu dönemde oluşan Dolunay ile beraber, diğer insanların parasal konularıyla uğraşmak sizi zorlayabilir. Dolunay’da dengeyi sağlamak önemli olacak. Harcamalarınız artabilir, ödemeler karşınıza gelebilir. Gözden kaçırdığınız bir ödemeyle uğraşabilirsiniz. Parasal konular arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen göstermelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek kalıcı işler için çarşamba gününü değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerine dikkat etmeniz gerekecek. Yakın çevrenizde iletişim halinde oluğunuz insanlarla sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar devrede olabilir. Bu anlaşmazlıklar parasal konular ile ilgili olacak sevgili Balık’lar. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel etkileşimler para alanınızı hareketlendirecek. Cuma günü şifalanacağınız bir gün olacak. 

Yorumlar