19-25 Kasım Terazi haftalık burç yorumları aşkta ne olacak?

19-25 Kasım Terazi haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Terazi haftalık burç yorumları ile Terazi haftalık aşk yorumu ve para yorumunun detayları.

19-25 Kasım Terazi haftalık burç yorumları aşkta ne olacak?

19-25 Kasım Terazi burcu haftalık burç yourmları ile aşk, para, sağlık ve iş beklentilerinin detayları elmaelma.com'da. Astroloji uzmanı Hande Kazanova'nın Terazi burcu haftalık yorumunda dikkat çektiği iki önemli gün var. Terazi haftalık yorumlarında 22 Kasım perşembe ve 23 Kasım cuma günleri önemli. Zira 22 Kasım perşembe günü Güneş Yay burcuna geçecek. 23 Kasım'da ise Dolunay var. 19-25 Kasım Terazi burcu haftalık yorumlarında hem Güneş hareketinin hem de Dolunay'ın etkilerinin detaylarını okuyabilirsiniz.Terazi burcu 19-25 Kasım haftalık burç yorumlarında Teraziler kararsızlıklar yüzünden başınız ağrıyabilir. Salı günü ise fırsatlara dikkat edin. İşte Terazi haftalık yorumlarının detayları...

"Önemli bir konuda karşı tarafın fikrini almadan ilerlemek istemeyebilirsiniz. Bu aralar onaylanma ihtiyacınız yüksek olabilir. Kararsızlıklarınız yüzünden önemli işlerinizde insanların yanınızda olduğunu söylemesini isteyeceksiniz bu hafta. İş hayatınızda güzel fırsatlar söz konusu olacak. Salı günü yakın çevrenizden gelecek olan fırsatı doğru şekilde değerlendirmek adına biraz daha disiplinli bir şekilde adım atmalısınız. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor. İletişimsel işleriniz hızlanmaya başlıyor, yakın çevrenizle olan iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz, kendinizi yakın çevre konularında ortaya koyacaksınız. Bu alanlarda güzel şanslarınızda yok değil ama Merkür ay sonuna kadar bu alanlarınızda geriliyor. Önemli anlaşmalardan, sözleşmelerden, başlangıçlardan bu süreç içersinde korunmakta ve kendinizi biraz geriye çekmekte fayda var. Olayları izleyin, olayların farkedin. Cuma günü oluşan Dolunay, bir seyahati karşınıza getirebilir. Yine uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir."

MERKÜR RETROSU BAŞLADI. RETRODA HANGİ BURÇ NEYE DİKKAT ETMELİ? TIKLAYIN...

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI DİĞER BURÇLAR İÇİN NE SÖYLÜYOR?

Yorumlar