19-25 Kasım Aslan haftalık burç yorumları aşkta ne olacak?

19-25 Kasım Aslan haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Aslan haftalık burç yorumları ile Aslan haftalık aşk yorumu ve para yorumunun detayları.

19-25 Kasım Aslan burcu haftalık burç yourmları ile aşk, para, sağlık ve iş beklentilerinin detayları elmaelma.com'da. Astroloji uzmanı Hande Kazanova'nın Aslan burcu haftalık yorumunda dikkat çektiği iki önemli gün var. Aslan haftalık yorumlarında 22 Kasım perşembe ve 23 Kasım cuma günleri önemli. Zira 22 Kasım perşembe günü Güneş Yay burcuna geçecek. 23 Kasım'da ise Dolunay var. 19-25 Kasım Aslan burcu haftalık yorumlarında hem Güneş hareketinin hem de Dolunay'ın etkilerinin detaylarını okuyabilirsiniz. Bu hafta Aslanlar için parasal konularda da kontrol zorlaşacak. Başak haftalık burç yorumlarına özel hayatınızda güzel şanslar sizi bekliyor. Salı günü partnerinizle ilgili güzel şeyler yaşayabilirsiniz. İşte Aslan haftalık yorumlarının detayları...

"Canınız sıkan olaylar varsa başınızı alıp gitmek isteyeceksiniz. Özellikle tanımadığınız insanlardan yana şansınız yüksek olacak. Salı günü parasal konularda disipline olmak kolay olmayacak, riskli bir takım işleriniz varsa çabuk şartların değiştiğini görebilirsiniz. Perşembe günü Güneş, Yay burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketleniyor sevgili Yay’lar. Çocuklarınızla olan bağlantılarınızda kendinizi ortaya koyacağınız bir dönem. Bu dönenemde doğum günlerine katılabilirsiniz, partiler vereibilirsiniz hayata keyifle bakmak isteyeceksiniz ama Merkür’ün bu alanlarınızda geriliyor olması bu alanlardaki sıkıntı ve sorunları da karşınıza getirebilir. Cuma günü oluşacak Dolunay algınızı arkadaş çevrenize çevirmenize neden olacak. Arkadaşlarınızın hayatında önemli bir konu devrede olabilir yada arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sıkıntılar karşınıza gelebilir."

MERKÜR RETROSU BAŞLADI. RETRODA HANGİ BURÇ NEYE DİKKAT ETMELİ? TIKLAYIN...

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI DİĞER BURÇLAR İÇİN NE SÖYLÜYOR?

Yorumlar