2 Şubat burç yorumlarınız!

Astrolog Demet Baltacı'dan 2 Şubat burç yorumlarınız! Bakalım bugün yıldızlar bize neler müjdeliyor?

2 Şubat burç yorumlarınız!

Bugün 2 Şubat Güneş günündeyiz…Balık burcunda ilerleyen Ay güne yumuşak, duygusal, hassas enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter üçgen açısının iyimser enerjisiyle güne başlayabiliriz.

Ruhsal olarak kendimizi daha güvenli ve huzurlu hissedebiliriz.Sevdiklerimiz ve yakınlarımızla birlikte olmak, duygusal paylaşımlar yapmak için uygun bir gündeyiz. Duygusal ve yaratıcı enerjimizi kullanabileceğimiz çalışmalar ve hobilerimize de zaman ayırabiliriz.

Öğleden sonra Balık burcundaki Ay Akrep burcundaki Satürn ile üçgen açı yapacak ve 18:35’de boşluğa girecek.

Akşam saatlerinde kendimizi daha güvenli hissedebilir, sorumluluklarımızla ilgilenebilir , aile büyükleri ve otorite kavramlarından destek bulabiliriz. Dinlenmek, yalnız kalmak, iç dünyamızı ve duygularımızı gözden geçirmek için de bugünü değerlendirebiliriz.

Kararsız kaldığımız bir çok konuda sezgilerimiz bize doğru yolu gösterebilir. Bu etkileri su grubu Yengeç, Akrep, Balık burçları daha fazla hissedebilirler.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen öğrenebilirsiniz...BİLİNÇ OKULU )

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Hayal gücünüz ve empati yeteneğiniz artabilir. Bugün iç sesinizi dinlediğinizde doğru mesajlar alabilirsiniz. Bir sağlık sorunu veya probleminiz için çeşitli yardımlar alabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sosyal hayatınızda, bulunduğunuz ortamlar içerisinde olumlu etkilerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Etkileyici insanlarla tanışıp kendileriyle güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu kişilerle ilişkileriniz hızla derinleşebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sosyal ortamlarda insanların hakkınızda ne düşündüğünüze önem vereceğinizden, daha farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanlar kendiniz olmanızı bekliyor; bu nedenle rahat olun ve günün tadını çıkarmaya bakın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Yabancı ülkelere yapılacak bir seyahat için programlar yapmanız mümkündür. Broşürleri inceleyebilir, çevreden fikirler alabilir, tur şirketlerinin veya seyahat acentelerinin internet sayfalarını gezebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yoğunlaşan duygularınız gün içinde değişimler geçirebilirler. Bu sizi farklı alanlara ve ortamlara itebilir. Bunun önüne geçmeye çalışmayın ve bırakın bugün böyle değişken geçsin.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sosyal hayatınızda hareketli ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bazı tanıdıklarınızın ise beklenmedik davranış biçimlerine şaşırabilirsiniz. Bu kişilerin hareketleri sizi eğlendirirse, eğlenmenize bakın ve şaşırdığınızı ifade etmeyin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Sosyal hayatınızda hareketli ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bazı tanıdıklarınızın ise beklenmedik davranış biçimlerine şaşırabilirsiniz. Bu kişilerin hareketleri sizi eğlendirirse, eğlenmenize bakın ve şaşırdığınızı ifade etmeyin.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Aşk hayatınızla ilgili gelişmelerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Yeni tanışmalar, ilişkilerde ilerleme, çeşitli olaylar vasıtasıyla bazı kişilerle yakınlaşmak günün ana konularıdır.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Ailenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklar artabilir ve bunlar için tahmininizden daha çok zaman ayırabilirsiniz. Hiçbir şeyi ihmal etmeyin. Akrabalarınızın takdirini alacaksınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, sözlerinize dikkat edin ve her zamankinden daha farklı yaklaşımlar da sergilemeyin. Dinlenmeye veya eğlenmeye de vakit ayıracağınız sıradan bir gün geçirmeye çalışın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Parasal konularda bazı hamleler planlayabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi dürtülerle değil mantıkla yapmaya özen göstermelisiniz. Rasyonel zekanızı kullanmanız bugün önemli olacaktır. Durumları da derinlemesine analiz edin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Normalde yumuşak başlı olsanız da bugün içinizdeki asi dış dünyaya açılmanın yollarını arayabilir. Her şeyi daha farklı şekillerde yapmak, alışılmış kalıpların dışına çıkmak isteyebilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar