22 Şubat burç yorumları!

Astrolog Demet Baltacı 22 Şubat gökyüzünü yorumluyor... Güne Akrep burcunda başlıyoruz...

22 Şubat burç yorumları!

Bugün 22 Şubat Cumartesi günündeyiz…

Güne Akrep burcunda ve boşlukta başlayan Ay öğlen 12:11’de Yay burcuna geçiş yapacak. Sabah saatlerinde enerji düşüklüğü ve kararsızlık hissedebiliriz.

Öğleden sonra Yay burcundaki Ay daha iyimser ve dışa dönük enerjiler vermeye başlayacak. Bugün dışarıda zaman geçirmek, spor, seyahat, kültürel faaliyetler, hukuksal kavramlar daha fazla öne çıkabilir.

Akşam ve gece saatlerinde Ay Güneş ve Neptün ile kare yapacak.

Karşı cinsle ilişkilerde dengeyi korumakta zorlanabiliriz. Değişken ve kararsız enerjiler herhangi bir konuya odaklanmamızı engelleyebilir.

Dalgınlık, unutkanlık, yanılgı ve aldanmalar etkili olabilir. Bunun yanısıra seyahatlerde karşımıza çıkacak gecikmeler ve karışıklıklara karşı da temkinli olmalıyız.

Sezgilerimizi ve yaratıcılığımızı öne çıkarabileceğimiz konularla  ilgilenebiliriz.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Parasal konular bugün ön planda olabilirler. Herşeyi iyice gözden geçirin ve hamleleriniz üzerinde uzun uzun düşünmekten kaçınmayın. İyi bir hareket planı oluşturursanız, risk faktörü de azalacaktır.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Değişken şartlar esnek olmanızı gerektirebilir. Farklı bakış açıları ve yaklaşımlar benimseyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar bunu yapmanıza oldukça yardımcı olacaklardır.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sorumluluk duygunuz bugün ön plana çıkabilir ve sizi rutin işlerinize yöneltebilir. Detaylarla ilgilenirken dikkatinizi dağıtmayın ve elinizdeki işleri ne kadar ufak olsalar da önemli projeler gibi görün.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bitirilmesi gereken işler sizi bekliyor olabilir. Ancak öğleden sonraki saatlerde çalışmak yerine açık havada dolaşmak ve bazı kültürel etkinliklere katılmak moralinizi yükseltebilir. Kendinize zaman ayırmaya çalışın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ödemekle yükümlü olduğunuz borçlar ve çeşitli mal veya hizmet bedelleri ile ilgili gelişmelerle karşılaşmanız olasıdır. Bunlar yüzünden hesapta olmayan bir harcama yapabilir ama başka bir yerden beklenmedik bir kaynak da bulabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Görevleriniz ve insanların beklentileri arasında uyumsuzluk olabilir. Yapmanız gereken şey sadece dengeyi koruyarak sakin kalmaktır. Eski programınıza uygun şekilde hareket etmeye devam edin.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Hareketli ve günlük işlerle meşgul olacağınız bir gün olabilir. Ancak randevulara geç kalma, trafikte kaybolma veya bir eşyanızı unutma gibi küçük aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, dikkatli olmaya çalışın.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bu masrafları karşılayacak beklenmedik kaynaklarla da karşılaşma şansınız olduğunu unutmayın ve çevrenizi iyi gözleyin. Öyle ki, bulacağınız bir kaynak masrafları karşılamanın da ötesine geçebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün fazla ön planda olmak istemeyebilirsiniz. Zihniniz, işinizden başka konularla meşgul olabilir. Faaliyetlerinizi de bu konular üzerine yoğunlaştırıp işinizi bugünlük ikinci plana alabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

İç dünyanız çok hareketlenebilir ve gün içerisinde yazılı, sözlü yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konular öne çıkabilir. Romantik bir film izleyebilir, şiir kitapları okuyabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

İş hayatınıza bazı tartışma potansiyelleri getiren bir gün geçirebilirsiniz. Eğer sürekli sakin kalmayı başarır ve hoşgörülü tutumlar sergilerseniz, ileriki günlerde kazancınız tahmin etmediğiniz kadar çok olabilir.


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün rekabetle ilgili çeşitli kavramlarla karşılaşabilirsiniz. Açık bir rekabet içerisinde olmaktansa diplomatik yolları tercih etmek, ya size avantaj kazandıracaktır ya da rekabeti işbirliğine veya ortaklığa dönüştürecektir.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar