26 Şubat günlük burç yorumlarınız!

Astrolog Demet Baltacı günlük burçlarınızı sizler için yorumladı...

26 Şubat günlük burç yorumlarınız!

Bugün 26 Şubat Çarşamba...Merkür  günündeyiz…

Oğlak burcunda ilerleyen Ay öğlen 12:50’de Mars ile kare açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Ay Mars

Sabah ve öğle saatlerinde ilişkiler konusunda anlaşmazlık ve huzursuzluklar yaşayabiliriz. Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanma, ani çıkışlar ve öfke gerginlikler yaratabileceği gibi, acele ve düşüncesizlik nedeniyle sakarlık ve kazalara da yol açabilir.

Ay’ın boşlukta olacağı öğle saatleri yeni girişimler, toplantı ve anlaşmalar  için çok uygun olmayabilir. Sonuç almakta zorlanabileceğimiz gibi daha sonradan fikir değişiklikleri oluşabilir.

Ay 16:55’de Kova burcuna geçiş yapacak. Ay Kova burcunda daha özgür, evrensel, sosyal enerjiler etkili olmaya başlayacak.

Günlük yorumları öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuza göre de takip ediniz...

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yaratıcılığınızı iş dünyasında kullanabilir ve karşınıza çıkan engelleri aşmak için son derece etkin çözümler üretebilirsiniz. Yeni atılımları gerçekleştirmek için de son derece orijinal planlar hazırlamanız mümkündür.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Vaktinizi günlük işler ile geleceğe yönelik planlar üzerinde düşünmek arasında bölüştürebilirsiniz. Önce bekleyen işlerinizi bitirin. Planlarınızı kalan vakitte gözden geçirin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Canınızı sıkan bazı maddi konular varsa, birdenbire sıradışı çözümler üretebilirsiniz. Bu maddi sorunların çözümü, beklenmedik yeni bir kaynak veya tatmin edici bir düzenli gelir artışı ile de gelebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

İş ortağınızla, sevgilinizle veya eşinizle birlikte vakit geçirip çeşitli konuları tartışacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Özel hayatınızdaki birlikteliklerinizde hissedilir bir yumuşama olacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş hayatınızda yoğunlukla karşılaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Yine de bu yoğunluk, son derece olumlu bir ortamda gerçekleşecek ve bu sayede de stresi engelleyecektir. Önemli bir bağlantı veya anlaşma ana konu olabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Son derece keyifli sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insan da bu ortamlarda size eşlik edebilir. Kendisiyle konuşmak istediğiniz şeyler varsa, biraz başbaşa kalıp ilgili konular üzerinde tartışmak için uygun bir gündesiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Eviniz ve ailenizle ilgili konular zihninizi dolduracaktır. Ev ortamındaki sorumluluklarınız nedeniyle sosyal yaşam ayırmak istediğiniz vakti ailevi konulara verebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

İletişimin son derece artacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bu iletişimler sayesinde yeni şeyler öğrenebilir, gizli şeyleri açığa çıkarabilir, önemli iş bağlantıları kurabilir veya bir projenin eksik kısımlarını tamamlayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Dikkatinizi maddiyat üzerine yoğunlaştırabilirsiniz. Üzerinde kafa yorduğunuz konularla ilgili olarak yakın çevrenizle görüşmeniz ve onlardan aldığınız tavsiyeler doğrultusunda hareket etmeniz olasıdır.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Azminizi ve kararlılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Büyük düşünmek, büyük projelere girişmek, büyük planlar hazırlamak istiyorsunuz. Azminiz, çevrenizdeki insanların takdirini ve desteğini toplayacaktır.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün işlerinizi gizliden gizliye yürütüp tamamlamayı daha uygun bulabilirsiniz. Size destek veren kişilerle gizli toplantılar veya görüşmeler yapıp çalışmalarınıza son şeklini verebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlarınızla birlikte çeşitli sosyal ortamlara girebilir ve keyifli, dinlendirici vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle de, yeni tanıştığınız kişilerle de olumlu bir iletişim içine girmek istiyorsunuz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar