28 Ocak-3 Şubat Balık haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Balık haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Balık burcu haftalık yorumlarına göre 28 Ocak-3 Şubat haftasında ailevi konulara dikkat!

28 Ocak-3 Şubat Balık haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Balık haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 28 Ocak haftasında Balık burcunu neler bekliyor? Balık burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Balık 28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cuma gününe dikkat zira enerjinizi korumakta zorlanabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 28 Ocak-3 Şubat haftalık Balık burcu yorumlarının detayları...

"Haftaya dış ortamlara bağlı işleriniz ve seyahatlerle ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Diğer taraftan uzaklardan, daha az tanıdığınız insanlardan alacağınız haberler gün içerisinde etkili olabilir. Hafta ortası itibariyle kariyerinizde yapacaklarınıza ya da anne tarafınızdan ailevi konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar hız kazanabilir. Bu alandan gelebilecek olan şanslı birtakım konuşma ve görüşmeler, birtakım etkileşimler yüzünüzü güldürebilir. Bu hafta çarşamba günü geri planda durduğunuz işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eşinizin hayatında kariyeri ve işiyle ilgili değişik fırsatların ilişkinizi daha da güzelleştirdiğini, paylaşımlarınızı arttırdığını da görebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı birtakım işleriniz varsa bunları kolaylıkla halledeceksiniz. Cumartesi günü önemli günlerden bir tanesi olacak. Para ile ilgili girişimleriniz konusunda enerjinizi dikkatli harcamanız gereken günlerden bir tanesi. Kolay tepkiler vermeye açık olacaksınız. Arkadaş meclislerinizde, bir araya geldiğiniz insanlarla olan bağlantılarınızda maddi konuların ya da size keyif veren birtakım şeylerin aranızı bozmasına izin vermemelisiniz. Karşınıza gelecek olan bu olayları başka alanlara taşımamalısınız. Pazar günü oluşacak güzel açılar kariyerinizle ilgili konularda kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı görmenize neden olacak. Yeni gelen haftaya da bu etkilerle başlıyor olacaksınız. "

Yorumlar