28 Ocak-3 Şubat Terazi haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Terazi haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Terazi burcu haftalık yorumlarına göre 28 Ocak-3 Şubat haftasında parasal konulara dikkat!

28 Ocak-3 Şubat Terazi haftalık burç yorumları

28 Ocak-3 Şubat Terazi haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. 28 Ocak haftasında Terazi burcunu neler bekliyor? Terazi burcu aşk, para, kariyer, sağlık alanında bu hafta hangi günler önemli? Terazi 28 Ocak-3 Şubat haftalık burç yorumlarını merak edenler özellikle bu hafta cuma gününe dikkat zira enerjinizi korumakta zorlanabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın 28 Ocak-3 Şubat haftalık Terazi burcu yorumlarının detayları...

"Haftanız parasal konularla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Bu hafta maddi konularla daha fazla ilgili olacaksınız. Hafta ortası itibariyle ile hayatınız hareketleniyor. Aktif bir hafta sizi bekliyor olacak. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız hızlı planlar, aktiviteler yoğun bir şekilde bu alanlara yönelmenize neden olacak. Bu hafta iletişimin her tür konusuyla daha fazla ilgilenecek, önemli işlerinizi başlatmanın yolunu bir şekilde bulacaksınız. Bu hafta çarşamba günü aşk hayatınızda güzel etkileşimler söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanla bir araya gelebilir, ilişkinizi yenileyebilir, ilişkinizle ilgili konuşabilir, sıkıntı ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde, önemli bir anlaşma, toplantı ya da görüşme karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda hayata bakışınız oldukça keyifli görünüyor. Bu hafta cumartesi gününe dikkat etmemiz gerekecek. Dikkat etmeniz gereken konuların başında sevdiğiniz insanla olan güç çekişmeleri geliyor sevgili Terazi’ler. Birtakım sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Karşı tarafı harekete geçmek istediği noktalarda biraz baskılayabilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf üzerinde uygulamak ya da onun sizin üzerinizde uygulaması sonucunda bazı sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Cumartesi günü doğru iletişimle, sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel konuşmalarla durum ve olayları toparlamanın yolunu bulabilirsiniz."

Yorumlar