30 Ağustos burç yorumları!

Ay akrep burcunda... Derin düşünceler,yoğun duygular artacak. Astrolog Demet Baltacı'dan burç yorumları....

30 Ağustos burç yorumları!

Bugün 30 Ağustos Cumartesi...Satürn günündeyiz…

Güne Terazi burcunda ve boşlukta başlayan Ay, 11:53’ de Akrep burcuna geçecek. Duygusal olarak daha içe dönük enerjiler etkili olabilir. Son günlerde yaşadıklarımızı sorgulayabilir, içsel hesaplaşmalar yapabiliriz.

Günlük işlerimize daha tutkulu ve hırslı yaklaşmamız mümkün. Kuruntu, kuşku ve kıskançlık gibi zararlı duygulara karşı dikkatli olmalıyız.

Akşam ve gece saatlerinde Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Sezgilerimiz ve duygusal hassasiyetimiz artabilir. Manevi ve ruhsal konulara zaman ayırmak faydalı olabilir.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sizi sıkan şeyleri yakınlarınıza açmak isteyebilirsiniz. Bunların, ailenin kullandığı maddi kaynaklarla alakalı olması kuvvetli bir olasılıktır. Bir aile toplantısında sorunlar konuşulabilir ve çözüme ulaştırılabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boş vakitlerinizi sevdiğiniz kişiye ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendisine hoş vakit geçirtmek için neleri sevdiğini düşünün ve bunları içinde barındıran bir program yapmaya özen gösterin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Tüm vaktinizi rutin işlerinize ve bunların detaylarına ayıracağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Özel hayatınıza daha az vakit ayırmanız gerekebilir. Ne olursa olsun, hiçbir işinizi ertelemeyin. Bugün yaptığınız çalışmalar üstlerinizi çok etkileyebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olması mümkündür. Bu, zaten canlı ve neşeli olacağınız bugüne ayrı bir renk katabilir. Sorunları düşünmeyi bugün erteleyin ve yaşamın tadını çıkarın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Tüm dikkatinizi aile bireyleri ile olan ilişkileriniz ve ev yaşamınız üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Evde sizi bekleyen işleri düzenleyebilir ya da evde çalışabilirsiniz. Akşam saatleri duygusal ve romantik etkiler devreye girebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sosyal hayatınız veya ev yaşamınızla ilgili olarak hareketli saatler geçirebilirsiniz. Yakın akrabalarınız veya yakın çevrenizden dostlarınız sürekli çevrenizde olabilir. Uzaktaki arkadaşlarla iletişime geçebilir, yeni haberler alabilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Maddi nitelikli konularla meşgul olacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Bu konular, yine de bir belirsizlik içinde olabilirler. Çevrenizden destek alın ve değerlendirmeleri güvendiğiniz kişilerle birlikte yapın.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün sıkı çalışmayı istemeyebilirsiniz. İşlerinize veya görevlerinize odaklanmakta zorluk çekmeniz mümkün. Eğer imkanınız varsa, kendinizi zorlamayın ve sizi rahatlatacak faaliyetlere yönelin.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Gününüzü iç dünyanızda, yakın arkadaş veya akraba çevrenizden bile uzakta geçirmek istemeniz mümkündür. Duygularınızda bir hareketlenme olabilir ve siz de iç dünyanızda olan biteni açıkça görmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bugün, kalabalık insan grupları arasına girme isteğiniz artabilir. Sosyal hayatınızın canlanması mümkündür. Sosyal ilişkiler kurduğunuz kişilere açılmanız, sorunlarınızı paylaşmanız da günün ana konularından olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, aile ile ilgili ön plana çıkmaya başlayabilirler. Ancak, siz, bunlarla ilgilenecek istekliliği ve enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. Hobilerinize yönelme, eğlenme veya dinlenme isteğinizde artış olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Büyük düşünmek isteyeceğiniz, büyük planlarınıza odaklanmayı arzu edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak; bunu yaparken hayalcilikten kaçınmalı ve iyi konsantre olmalısınız.Kurgularınızı gerçekçilik esası üzerine geliştirin.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar