30 Mart günlük burç yorumları!

Astrolog Demet Baltacı, gökyüzünün bizim için neler müjdelediğini anlattı...

30 Mart günlük burç yorumları!

Burç yorumlarınızı okurken, öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da takip ediniz.

( Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup öğrenebilirsiniz)

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Burcunuzda doğacak Yeni Ay sizin için çok önemli olabilir. Koç Burcu Yeni Ay’ı enerji ve motivasyonunuzu arttırırken, hayatınızı değiştirecek önemli fırsatları da karşınıza çıkarabilir. Uranüs’ün etkisiyle gerekli azim ve cesareti gösterdiğiniz takdirde çok önemli atılımlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili gözden geçirmeler devam ederken, Venüs sosyal çevrenizde sevindirici gelişmeler yaratabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Koç burcunda doğacak yeni ay, bilinçaltınızda yeni keşifler yapmanıza imkan verebileceği gibi, yaratıcılığınızda ve ruhsal yönünüzde de yeni açılımlar yapabilirsiniz. Gizli bir hayranınızı fark etmeniz,herkesten gizlenen bir sırrı öğrenmeniz bu yeni ayın konularından olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız çok hızlı ve ani bir şekilde değişebilir. İş ve kariyer hayatınızda güzel fırsatlarla karşılaşabilir, bayanlardan destek görebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Koç burcu yeni ayı size yeni iş projeleri, teklifler, yeni arkadaşlar getirebilir. Bu dönemde önümüzdeki günlerde hayatınızı etkileyecek önemli, ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Yaratıcı, orijinal, ilginç fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatınız çok hareketlenecek ve eğlenceli ortamlara katılabileceksiniz. Seyahate çıkabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Koç burcunda doğacak yeni ay iş ve kariyerinizde yeni fırsatlar getirebilir. Uzun süredir beklediğiniz bir terfi, iş değişikliği veya yeni başlangıç bu dönemde gerçekleşebilir. Koç burcundaki gezegen yoğunluğu sizi girişken ve cesaretli olmaya davet ediyor. İş yeri, ofis, yaşadığınız yerde bir yenilik de söz konusu olabilir. Ev, emlak ve aile ile ilgili maddi bir konuda destekler gelebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Koç burcu yeni ayı ile birlikte hayatınızı olumlu yönde etkileyecek sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim, yurtdışı, medya, yayıncılık ile ilgili kavramlarda hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. İş çevreniz, arkadaş gruplarınızın desteğini de alarak yeni projelere cesaretle adım atabilirsiniz. Aile ve eve dair bazı sorumluluklar sizi yorsa da, Venüs Kova burcunda ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili önemli adımlarda sizi destekliyor.


BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Koç burcu yeni ayı kazançlarınız dışında sürpriz bir gelir ve maddi kaynakla sizi karşılaştırabilir. Ortaklıklarınız ve eşinizden gelebilecek maddi destekler yanı sıra, uygun şartlarda bir kredi, prim, ikramiye, sigorta geliri bu yeni ayla birlikte sizi sevindirebilir. Miras geliri, nafaka, sigorta, emeklilik ile ilgili yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz. İş koşullarınız rahatlayabilir, yardım alabilirsiniz. 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Koç burcunda doğacak yeni aydan en fazla etkilenecek burçlardan biri de sizsiniz. Koç burcunda toplanan gezegenler hayatınıza yeni ve sürpriz ilişkiler getirebilir. Süregelen ilişkilerinizde de yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak için de çok uygun bir dönemde olacaksınız. Venüs aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili fırsatlar verebilir. Yaratıcılığınız bu dönemde artabilir, sanat ve hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kendinizle ilgili ihmal ettiğiniz konular tekrar gündeme gelebilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Koç burcunda doğacak yeni ay ile birlikte günlük yaşamınız ve rutinlerinizde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız ev veya ofisde değişimler, dekorasyon, yeni bir beslenme programı, giyim tarzında değişimler, evcil hayvan sahibi olma, günlük işleriniz için gerekli yeni bir yardımcıyı bulma bu yeni ayın konuları arasında yer alabilir. Mars’ın pozisyonu enerjinizi biraz düşürmekle birlikte bazı gizli düşmanlıklarla da sizi karşılaştırabilir. İş hayatınızda arkanızdan konuşmalar, günlük hayatınızda küçük hırsızlıklara karşı temkinli olmalısınız. 

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Koç burcunda doğacak yeni ay yeni ve taze enerjisiyle sıkıntıları dağıtarak hayatınıza neşe ve pozitif enerjiler taşıyabilir. Bu dönemde sürpriz tanışmalar ile başlayacak hızlı aşklar, arkadaşlıklar, eğlenceli faaliyetler, şans oyunlarında fırsatlar hayatınızı renklendirebilir. Günlük hayatınızda hareketlilik artarken, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili sevindirici gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz…

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Koç burcunda doğacak yeni ay ile birlikte eviniz ve aileniz ile ilgili kavramlarda hızlı gelişmeler yaşamanız mümkün. Bir mülk alımı, satımı, kiralama, taşınma, ev içerisinde tadilat, yenilikler söz konusu olabilir. İş ve kariyer hayatınızda yoğunluk devam ederken, çalışmalarınızın karşılığı olarak gelirlerinizde olacak hareketlenme sizi rahatlatacaktır. Eviniz veya ofisiniz için bir elektronik eşya satın alabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Koç burcunda doğacak yeni ay hayatınıza taze ve hızlı enerjiler getirecektir. Düşünceleriniz de çok hızlanacağı bu dönemde aklınıza çeşitli ilginç fikirler de gelebilir. Eğitim, seyahat, yurtdışı, medya, yayıncılık ve ticari konularda yeni girişimler yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili yeni ve heyecanlı gelişmeler de söz konusu olabilir. Kişisel bakım ve güzelliğinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Çekiciliğiniz artarken, bulunduğunuz ortamlardaki kişileri daha fazla etkileyebileceksiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Koç burcunda doğacak yeni ay maddi konularda hızlı ve yeni kavramları hayatınıza taşıyabilir. Yeni kazanç fırsatları çıkabileceği gibi, ani masraflar da gündeme gelebilir. Maddi konularda risklere dikkat etmelisiniz. Bu dönemde bazı gizli hayranlarınızı fark edebileceğiniz gibi, aşk maceraları da gündeme gelebilir. Bayanlardan iş hayatınızda önemli yardımlar görebilirsiniz.

Sevgilerimle Astrolog 

Demet BALTACI

BİLİNÇ OKULU

Yorumlar