9-15 Temmuz 2018 haftalık Balık burcu yorumu

Balık burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. 9-15 Temmuz 2018 haftalık Balık burcu yorumlarının detayları ve videolu anlatımı haberimizde.

-A A+

9-15 Temmuz 2018 haftası Balık burcu yorumları için astroloji ne diyor? Bu hafta Balık ve yükselini Balık olanları aşk, para, iş ve sağlık alanlarında neler bekliyor? 9-15 Temmuz haftası için Balık burcu haftalık yorumları Hande Kazanova'nın videolu anlatımıyla elmaelma.com'da. 9-15 Temmuz 2018 haftalık Balık burcu yorumlarının detayları hem haberimizden okuyabilir hem de haberimizdeki playerdan videolu olarak izleyebilirsiniz. Bu hafta Balık yorumlarına göre Balıklar salı gününden itibaren Jüpiter etkisine girecekler ve sosyal çevreleri etkilenecek, yakın zamanlarda bol bol gezmek gündemde olabilir.  İşte Hande Kazanova'nın -15 Temmuz 2018 haftalık Balık burcu yorumlarının detayları şöyle:

"Bu hafta başında iş hayatınızda seyahat halindeyseniz, tatile gidiyorsanız, iş ile ilgili konularda önemli girişimleriniz varsa güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Özellikle bu şans ve fırsatlar değişik bilgiler içeriyor olacak bu yüzden de herşeyi yaparım, bana bişey olmaz tavrınızdan uzak durarak işin içersinde olmaya özen gösterin. Salı günü itibariyle Jüpiter düzeliyor. Jüpiter sizin seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, eğitim alanlarınızda düzelicek Kasım ayına kadar bu alanlarda güzel şansların ve fırsatların karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. Seyahatleriniz mutluluk verici olabilir ve bu seyahatlerden çok şey öğrenebilirsiniz sevgili Balık’lar. diğer yandan Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda eleştirici olmamayı özen gösterin çünkü sevdiğiniz insanla aranızda köprüler kuracağınız sevginizi daha da ilerleteceğiniz bir döngü olabilir. Taşınma ile ilgili konularda 3 hafta boyunca önemli adımlar devrede olabilir. Cuma günü oluşacak parçalı Güneş tutulması aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşk karşınıza hiç beklenmedik bir şekilde olabilir bir sosyal ortamda tanışabilirsiniz, ilişki biraz ters bir şekilde başlayabilir çünkü güç çekişmeleri de devrede olacak bu tutulmayla beraber. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları haftasonu keyfinizi yerinize getirecek."