Akrep Ekim 2018 aylık burç yorumu

Akrep Ekim 2018 aylık burç yorumu elmaelma.com'da. Akrep burcu aylık yorumlarına göre bu ay Akrepler bu ay önemli işlere başlamayın, büyük alışverişler yapmayın

Akrep Ekim 2018 aylık burç yorumu
-A A+

Akrep Ekim 2018 aylık yorumları elmaelma.com'da. Akrep aylık yorumlarına göre 2018'de Akrepler bazı işler için çok fazla çaba göstermek zorunda kalacaklar. Ekim 2018 için Akrepler huylarını değiştirmek için çaba harcayabilecekleri güzel bir dönem ancak hayatınızda ev, iş, araba değiştirmek gibi büyük mali değişiklikleri desteklemiyor. Akrep burcu Ekim ve Kasım aylarında kadersel etkilerin altında olacak. Akrep Ekim 2018 etkilerinde Dolunay hakimiyeti var. İşte Ekim 2018 aylık Akrep yorumunun detayları... Hayatınızla ilgili planlarınızı oluşturacağınız bir ay içersindesiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda hemen harekete geçmemek önemli olmalı. Ekim ayının sonu ve 23 Ekim’de Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle beraber daha rahat hareket edeceksiniz. Hemen Ekim başında Venüs sizin burcunuzda gerileyecek bu yüzden kendinizle olan, ruhunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeniz gereken bir döngü içersine gireceksiniz. Bazı konularda üzerinden bir kaç kez geçerek uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Önemli bir takım alışveriş yapmak, görüntünüzü değiştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak anlamında desteklenmiyorsunuz sevgili Akrep’ler.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, diğer burçlara nazaran harakete geçmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz ama onun dışında iş, ev değiştirmek gibi durumlar sizi desteklemiyor.

10 Ekim’den Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızı daha fazla kurcalayacağınız konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Hayatınızda zevk almadığınız, sıkıntı yaşadığınız olayları gözden geçirmek, konuşmak için uygun bir zaman olacak.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ilişkiler alanında gerçekleşecek sevgili Akrep’ler. Hayatınızda bir insan varsa eğer ani beklenmedik süprizlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşı taraf çok çabuk köprüleri atabilir yada siz bu şekilde davranabilirsiniz yada aniden karşınıza çıkacak ilişki veya teklif sizi şaşırtabilir. Bu dönem içersinde çok hızlı kararlar almamak hayatınızın bir köşesinde bulunsun. Ay sonunda güzel etkileşimler devrede olacak sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız güzel desteklerle istediğiniz sonuçları rahatlıkla yaratabileceksiniz. 29 Ekim haftası güzel bir teklif söz konusu olabilir.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Kadersel bir takım etkiler karşınıza gelecek. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizinde hayatınızın içine sızdığını görebilirsiniz. Unutmayın bu gelecek olan ilişkiler tamamlanmak üzere karşınıza geliyor.

Akrep ekim 2018 yorumları

AKREP GENEL ÖZELLİKLERİ

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Element: Su

Nitelik: Sabit

Arketipler: Casus, operatör, dedektif, büyücü, hipnoz

Uğurlu günü: Cuma

Madeni: Plütonyum, radyum, bakır

Uygun taşı: Topaz, hematit, kaplangözü, mıknatıs

Uygun meslekler: Dedektiflik, müfettişlik, casusluk, terapist, operatör doktorluk, yarışçılık, askerlik, pilotluk, politika, görsel sanatlar, hukuk, psikoloji, mühendislik

İşte sonbaharın hüznü karşımızda… Dökülen yapraklar, geri alınan saatler, kısalan gündüzler, başlayan mesailer, artan rüzgarlar, azalan güneş ışığı gitgide insanı daha yalnızlığa ve kendi içine çekilmesine sebep olur. Artık kendi kendimize kalma ve muhakeme yapma zamanıdır. İçimizdeki güce yönelme zamanı…

Evlerine çekilen insanlar gibi Akrep insanları da sırlarını iyi saklarlar. Hep bir gizemli yanları vardır ve hiçbir zaman bir Akrep’in ne düşündüğünü bilemezsiniz. Tıpkı yaşam gibi, ölümünde gerçekliğini bilir ve bunu diğer insanlardan daha doğal karşılarlar. Belki de bu görüntü ve bu anlayış onları zalim, korkunç ve karanlık bir insanmış gibi görmemize sebep olur. Oysa ki bu anlayış onların gerçek doğalarında vardır hatta o kadar yoğun ve derin yaşarlar ki, tıpkı bir detektif edasıyla fark ettirmeden etrafta olup biteni kaçırmazlar.

Karşı tarafın fotokopisini çeker gibi, zayıflıklarını ve güçlü hallerini fark ederler. En ince ayrıntıları gözlemleyen Akrep, doğası gereği derine iner, olayları deşer ve acımasızca yargılar. Tutkularını ortaya dökmekte onlar için hiçbir sakınca yoktur. Yaşam ve ölüm arasında fiziksel teması, cinselliği önemserler. Ama bu temas sadece vücut teması değil, aynı zamanda duygusal temastır. Kendini her defasında yeniden yenileyen ve güç sahibi olmak isteyen bu insanlar, kontrol mekanizmasını iyi kullanırlar.

Güneş Akrep’te,  güç isteğini, gizemli yönleri ortaya koyarken, Ay Akrep’te, intikamı ve unutmamayı ön plana çıkarabilir. Merkür Akrep’te, sezgisel ve inceleyici bir iletişim verir. Venüs Akrep’te, müdanası olmayan, kıskanç ve sevgide güvensiz bir yapı ortaya koyabilir. Mars Akrep’te güçlüdür ve simgesi ya hep, ya hiçtir. JüpiterAkrep’te, karanlık ve gizli işleri sevme isteğini gösterir. Satürn Akrep’te ise, yoğunluğu ve istekleri arttırarak, hem sevgiyi, hem nefreti aynı anda yaşatabilir.

EKİM AYI DİĞER BURÇLAR İÇİN NELER GETİRECEK? DETAYLI AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN