Akrep haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

Akrep haftalık burç yorumu 4-10 Mart haftası için Hande Kazanova'nın astroloji öngörüleriyle elmaelma.com'da. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor?

Akrep haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

4-10 Mart Akrep burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor, Akrep burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Akrep burcu haftalık yorumları 4-10 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 4 Mart haftası Akrep haftalık yorumlarında 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi etkileri hakim. İşte bu hafta Akrepleri bekleyen astrolojik gelişmeler...

"Ev hayatınızda yapılması gerekenlerin önem kazandığı haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Belki de siz işinize kanalize olacaksınız ama ne olursa olsun bu hafta şartlar ve koşullar ev ve aile alanınızda oluşacak. Salı günü itibariyle Merkür gerilemesi başlayacak. Aşk hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz. Merkür gerilemesi iletişim sıkıntılarını karşınıza getircek yani sevdiğiniz insana bir şey söylerken, tartışırken ya da fikir birliği içerisinde bulunurken dikkatli olmanız gerekecek. 28 Mart’ a kadar eğer çocuğunuz varsa onunla olan problemlere açık olabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde ve hobilerinize dayalı adımlarınızda yaratıcılığınızı artırdığınız bir dönem olacak. Enerjinizi içinize döndürdüğünüz bu süreçte güzel fikirler, buluşlar aynı zamanda istediğiniz birtakım sonuçların karşınıza gelmesi gibi durumlar da önemli olacak. Bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamamaya özen göstermelisiniz. Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesi sizin için çok önemli çünkü sizin zıt burcunuz olan Boğa Burcu’nda yedi yıl boyunca Uranüs derece derece ilerleyecek. 22-23-24 Ekim’de doğan Akrep’lerin hayatında hızlı gelişmelerle karşı karşıya gelme durumları ya da beklenmedik şekilde hareket etme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tepkilerinizi çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde verdiğiniz tepkiler çok yüksek olabilir. Var olan ilişkilerinizdeki tansiyonlu durumlara karşı dikkatli olmalısınız. İlk derecelerden bir yükselen Akrep iseniz özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde önemli değişimleri deneyimleyeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Perşembe günü özel hayatınızda birazcık daha rahat etkilerle hareket etmek isteyeceksiniz. Hafta sonu ise yakın çevrenizden alacağınız güçlü desteklerle işlerinizde ve özel hayatınızda istediğiniz sonuçları yaratmakta gecikmeyeceksiniz."

Yorumlar