Rıza Esendemir'den İrem Derici'ye samimiyetsiz yorumu çelenk göndermişti!

Geçen hafta babasını kaybeden radyocu Rıza Esendemir, kendisine çelenk gönderen eski eşi İrem Derici için samimiyetsiz ifadelerini kullandı.

Rıza Esendemir'den İrem Derici'ye samimiyetsiz yorumu çelenk göndermişti!

İrem Derici'nin eski eşi Rıza Esendemir, geçtiğimiz günlerde babasını kaybetmişti. Önceki gece Karaköy'de objektiflere takılan Esendemir, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eski eşiniz İrem Derici sizi arayıp baş sağlığı diledi mi?" sorusuna ilginç bir cevap verdi. Rıza Esendemir, "Sağ olsun çelenk göndermiş. Benim için ne kadar da samimiyetsiz bir çelenk o. Onu yollamak yerine bir telefon açsa daha samimi olurdu'' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

''NE KADAR SAMİMİYETSİZ BİR ÇELENK O''

Muhabirlerin "Başınız sağ olsun. Eski eşiniz İrem Derici sizi arayıp baş sağlığı diledi mi?" sorusuna Rıza Esendemir, "Sağ olsun çelenk göndermiş. Benim için ne kadar da samimiyetsiz bir çelenk o. Onu yollamak yerine bir telefon açsa daha samimi olurdu. 1996-1997 yıllarında bir ilişkim olmuştu. O kızcağız, annemin numarasını bulup aramış. Üzüntülerini iletmiş. Çok şaşırdım böyle bir vefaya. Sağ olsun.

'HASTANEDEYKEN BİLE SELFIE PAYLAŞTI'

Tabi ben bu durumu İrem'e bağlamak istemem. Ama biz onunla kavgalı veya dövüşlü boşanmadık. Keşke beni aramasa bile annemi arasaydı. O hastanedeyken, ben en sevdiği çiçekleri yolladım. Yoğun bakımda olduğu için gitmedim hastaneye. Gerçi o oradayken bile selfie paylaştı, neyse. İrem'in babası (Hulisi Bey) rahmetli babamın arkadaşıydı. Sağ olsun o aradı, tekrar teşekkür ederim" cevabını verdi.

Yorumlar