Aslan burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Aslan burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Aslan burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi. Duygu değişimlerine dikkat!

Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor? Aslan burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 19-25 Mart 2018 haftalık burç yorumlarına göre Aslan burcunu, duygu deşimleri ilişkinizi etkileyebilir! Ancak bu dönlemlerde olabilidiğince dikkat etmeli ve az kaar vermelisiniz. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Aslan burçlarını bu hafta ne bekliyor

''Bu haftabaşı, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir, çabuk sıkılabilirsiniz. Yine de farklı insanlardan alacağınız güzel enerjiler sizi mutlu edebilir.

Salı günü itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni projeler gündeminizde olacak. Kimliğinizi artık bu alanlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Yeni fikirler, farklı kültürler, felsefe veya din konularına olan ilginiz artabilir. Bu alanlarda önemli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü Merkür gerileyecek, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret konularında bazı iletişim sıkıntılarını hayatınıza sokabilir. Bu alanlarda önemli kararlarınızı 15 Nisan’a kadar almamaya çalışın. Almak durumundaysanız işlerinizin üzerinden birkaç kez geçin, şartların uygunluğunu kontrol edin. Daha önceden tanıdığınız insanlarla olan işlerinize odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatlerde sinirli ve gergin olabilirsiniz. Bu yapınızla kazalara davetiye çıkarmayın, ilişkilerinizde daha sakin tutumlar içine girmelisiniz.''

Yorumlar