Başak burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın

Başak burcu kadını olumlu ve olumsuz özellikleri neler Başak burcu kadınlarının vazgeçemedikleri, alışkanlıkları neler Başak burcu kadınlarını sizin için yazdık

Başak burcu olumlu ve olumsuz özellikleri kadın
-A A+

Başak burcu kadınlarının olumlu ve olumsuz özelliklerini öğrendiğinizde Başak burcu kadınlarını tam anlamı ile anlamış olabilirsiniz. Değişken niteliğe sahip olan Başak burcu kadınları ince eleyip sık dokuyan, attığı adıma dikkat eden özelliğe sahiptir. Başak burcu kadınlarının en olumlu özellikleriden biri de çalışma duygusuna olan hassasiyetleridir. Başak burcu için en önemli kelime çalışmaktır. Ürettikçe mutlu olan başak burcu insanı detaylarla da çok ilgilidir. 

BAŞAK BURCU KADINI NAZİK VE HASSASTIR

Başak burcu kadını sorumluluğunun farkında olan bir kadındır. Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir ve bu nedenle pes etmek nedir bilmez. Detaylar ile aşırı ilgilidir, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek, araştırmak ister. İdealist bir kadındır. Başak burcu kadınlarının olumlu özellikleriden biri de  nazik ve son derece hassas yapıya sahip olmalarıdır. 

Başak burcu kadının olumlu özellikleri öne çıksa da Başak burcu kadını biraz alıngan bir yapıya da sahiptir. Ufak olumsuzluklar karşısında çabuk kırılabilir. Kırıldığında ise kolay affetmeyebilir. Başak burcu kadının olumsuz özelliği gibi görünen bu özellik aslında olumsuz özellik gibi de görülemez çünkü başak burcu kadını kin tutmaz. Kolay kolay unutmasa bile yine de kinci bir burç değildir. 

BAŞAK KADINI MADDİYATA ÖNEM VERİR Mİ?

Başak burcu kadınının güvenini kolay kazanılmaz. Her zaman mesafeli davranır. Sert davranışlar ile ona yaklaşan insanlar kolay kolay güvenini kazanamaz. Yalandan hoşlanmaz ve bu nedenle onunla arkadaş olmayan bir kişi dürüst olmaya özen göstermelidir. Çünkü kendisi sırlardan ve gizemli yapıdan hoşlanmaz. Başak Burcu Kadınının paraya fazla önem verdiği söylenemez ancak maddi olarak güçlü olmak ister. Bu gücün hayatında güven sağlayacağını iyi bilir. İsteklerini ve rahat yaşamı karşılayacak şeyin para olduğunun farkındadır ve ona ulaşmak için gerekli olan çabayı göstermekten yanadır.

BAŞAK BURCU KADINI HİZMET ETMEKTEN HOŞLANIR MI?

Başak burcu hayatı boyunca hep başkalarına hizmet eder, başkalarını mutlu etmeye çalışır ama bu hayatta en çok kendini sevmeyi öğrenmesi gerekir. Her işi pratik ve becerikli bir şekilde ele aldıkça, başkalarının onun yaptığı gibi yapamayacağına olan inancı artar. Bu da eleştiri mekanizmasının devreye girmesi demektir.

BAŞAK BURCU KADINI AŞK HAYATI NASILDIR?

Başak burcu kadını aşk hayatı da kendine özeldir.  Başak burcu kadını aşk hayatında sadık ve dürüst bir karaktere sahiptir. Yalandan ve gizlilikten hoşlanmaz. Yaşadıkların aşkın da ölçülü olmasını ister. Hayatının her alanında olduğu gibi burada da aşırılıktan hoşlanmaz. Aşık oldukları zaman aşırı kıskanç olabilirler. Sevdiğini asla ama asla paylaşamaz ve aldatılırsa affetmez.

BAŞAK BURCU KADINI TUTUCU BİR YAPISI VAR 

Başak burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; gergin ve fazla mantıklı hareket etmesi en dikkat çekici olanıdır. Her zaman endişeli davranır, dalgın ve sinsidir. Aşırı derecede tutucu, takıntılı ve zorluk çıkaran yapısı vardır. Geleneklerini aşırı derecede bağlıdır ve genellikle yenilikten hoşlanmaz.

BAŞAK GENEL BURCU ÖZELLİKLERİ 24 AĞUSTOS- 23 EYLÜL

Element: Toprak

Nitelik: Değişken

Arketipler: Hizmetçi, analist, titiz, muhasebeci, mükemmeliyetçi

Uğurlu günü: Çarşamba

Madeni: Kurşun, cıva

Uygun taşı: Yeşim, jasper, mavi safir, akik

Uygun meslekler: Ekonomist, bilgi işlem, analist, muhabirlik, danışmanlık, matematik, arşivcilik, pazarlama, mühendislik, öğretmenlik, bakıcılık, tamircilik