Boğa burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 18-24 Aralık 2017 aşk, iş, sağlık, para falı

Boğa burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Boğa burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor? Boğa burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 18-24 Aralık 2017 haftalık burç yorumlarına göre Boğa burcunu, çarşamba günü Satürn Oğlak burcuna geçmesiyle eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, medya, hukuk, uzak çevre alanlarınızda  ve gelecek planlarınızda çok önemli derslerle, sorumluluklarla karşılaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Boğa burçlarını bu hafta bekleyenler...

''Haftanız Yeniay’la başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu haftabaşı oluşanYeniay ortaklaşa parasal konulardaki kararlarınızı karşınıza getirecek. Partnerinizin hayatındaki parasal konularda da önemli adımlar devrede. Ama bu adımların tekrar tekrar üzerinden geçerek, sorumluluklarını alarak adımlar atmalısınız zira merkür hala geriliyor.

Çarşamba günü Satürn Oğlak burcuna geçiyor. Eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, medya, hukuk, uzak çevre alanlarınızda  ve gelecek planlarınızda çok önemli derslerle, sorumluluklarla karşılaşacağınız bir 2.5 yıllık döngüye giriyorsunuz. Satürn’den alacağınız destekle adımlarınız ve hayat girişimlerinizin büyüyeceğini bu süreçte göreceksiniz.

Perşembe günü Güneş’te Oğlak burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartlar lehinizde olacak. Yine bu tarihte  ortaklaşa parasal konularda bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bu sorumluluk önemli bir işi karşınıza getirebilir. Bu sorumluluğun altına gönül rahatlığıyla girin çünkü hayat ve şartlar sizi her anlamda destekleyecek. Cumartesi günü Merkür düzeliyor. Ortak parasal işlerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. İşte şimdi yenilikler ve önemli adımlar için harekete geçebilirsiniz.''

Yorumlar