İkizler 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

İkizler 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerlerinin detaylarını Astrolog Hande Kazanova elmaelma.com için anlattı.

İkizler 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumları aşk, kariyer, para ve diğerleri...

İkizler burcu 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre, İkizler burcu bu haftaya Ay, Balık Burcu’nda iken başlıyor. Ay'ın Balık burcundaki hareketi bizleri biraz kararsız ve tembel yapabilir. Ancak diğer taraftan sanatsal ve hayalci taraflarımız da ön planda olacak. İkizler burcu 27 Mayıs haftası haftalık yorumlarına göre, perşembe ve cuma günlerine dikkat edelim. İşte Hande Kazanova'nın 27 Mayıs-2 Haziran haftalık burç yorumlarına göre İkizler burcunu bu hafta bekleyenler...

"Haftaya işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ve göz önünde olacağınız ortamlarla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Merkür sizin burcunuzda ve kafanız rahat bir şekilde güne başlayacaksınız. Fikir ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan korkmayacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Özel hayatınızdaki insana karşı tutamayacağınız sözler vermemeye özen göstermelisiniz. Özellikle perşembe günü yanıltıcı etkiler devre olabilir. Beraber iş yaptığınız insanlar bazı konularda kafanızı karıştırabilir. Gücünüzü etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Para ile ilgili konular üzerinizde stres yaratabilir. İlişkiler anlamında bu hafta perşembe ve cuma günleri destekleniyorsunuz. Her türlü ilişkiden yana şansınızın yüksek olacağı günler olacak."

Yorumlar