Kova haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

Kova haftalık burç yorumları 18-24 Şubat haftası için Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Kova burcunu bu hatfa neler bekliyor işte yanıtları...

Kova haftalık burç yorumları 18-24 Şubat 2019

18-24 Şubat Kova burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Kova burcunu bu hafta neler bekliyor, Kova burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Kova burcu haftalık yorumları 18-24 Şubat haftası için 19 Şubat'taki Dolunay ve etkilerine dikkat çekiyor. Kova haftalık burç yorumları ve 19 Şubat Dolunay'ı Kova burcu etkilerinini detayları şöyle:

"İkili ilişkiler ve özel hayatınız ile onların detayları bu hafta başında hayatınızda etkili olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Diğer taraftan aile hayatınızda, sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda çabuk tepki vermeye, sinirli ve agresif olmaya meyilli olacaksınız. Önemli bir sorumluluk devreye girecek. Bu sorumluluk hem eğitim hayatınızı kapsayabilir, hem ev ve aile alanlarınızı kapsayabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine daha ciddi ve olumlu adımlar atarak ve bu sorumlulukları yerine getirerek bu haftadan en etkin şekilde faydalanabilirsiniz. Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ortak parasal konularını tetikleyecek ve cebinize giren parayla ilgilendiğiniz bu dönemde, partnerinizin parasıyla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Bütün algınızı buraya çevirebilirsiniz. Bir borç ya da ödeme ortaya çıkabilir. Bunları çözmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda bir şeyi sonuçlandırmak için önemli adımlarınızı başlatabilirsiniz. Çarşamba ve cuma günleri maddi konularda sizi çok destekleyecek ve beklenmeyen yerlerden göreceğiniz desteklerle kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla bir iş yapıyorsanız çok fazla aldanmamalısınız. Konuşulanlar düşündüğünüz gibi olmayabilir, siz tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Bu etkiye cuma günü dikkat etmelisiniz. Hafta sonu bilinçaltınızda biriktirdiğiniz birtakım konular obsesif adımları karşınıza getirebilir. Kendinizi şanslı hissedecek ve önemli planlarınızı devreye koyacaksınız."

Yorumlar