Oğlak 3-9 Aralık haftalık burç yorumu

Oğlak haftalık burç yorumlarına göre bu hafta Oğlak burcu Yeni Ay etkisi ve biten Merkür gerilemesinin etkilerini yaşayacak. 3-9 Aralık haftası Oğlak yorumu.

Oğlak 3-9 Aralık haftalık burç yorumu
-A A+

Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor diye merak edenler için 3-9 Aralık haftalık Oğlak burcu yorumunun detayları elmaelma.com'da. Astrolog Hande Kazanova 3-9 Aralık haftası Oğlak burcu yorumlarını bu haftanın önemli Astrolojik olayları ışığında anlattı. 3-9 Aralık Oğlak haftalık yorumlarına göre Oğlaklar rahat bir nefes alın çünkü Merkür gerilemesi sona eriyor. 6 Aralık'ta bitecek olan Merkür retrosu sonrası ise Oğlaklar 7 Aralık'taki Yeni Ay ile yeni bir döngüye girecekler. Merkür gerilemesi sırasında karar almakta zorlanan Oğlaklar için Yeni Ay rahatlatıcı bir etki yaratacak. İşte 3-9 Aralık Oğlak burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Bu hafta önemli çünkü yakın çevre bağlantılarınızda gergin ve sinirli tepkliler vermeye meyillisiniz. Olayları gözden geçirmeniz gereken bir dönem yakın çevre ve bağlantılarınızda yanıltıcı etkilere sahip olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yumuşak karnınız ön plana çıkabilir yine yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda da sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Merkür düzeliyor, artık daha rahat bazı olayları görmeye başlayacaksınız. Cuma günü oluşan Yeni Ay, diğer burçların aksine harekete geçmemeniz gereken Yeni Ay’lardan bir tanesi. Bu Yeni Ay’da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulun, daha manevi ve spiritüel alan içersinde adımlar atmaya özen gösterin ama yenilikler ve yeni başlangıçlar için bu Yeni Ay’ı kullanmayın lütfen."

OĞLAK NASIL BİR BURÇTUR?

Dışarından bakıldığında ciddi, soğukkanlı, mesafeli bir havaları vardır. Yavaş adımlarla, ağır, dikkatli, planlı ve kararlı bir şekilde ilerlerler. İyi yöneten, organize olan ve başarı odaklı insanlardır. Ayağı yere basmayan fikirlerle uğraşmazlar. Her şeye akıl süzgeciyle yaklaştıklarından hayatı oldukça ciddiye alırlar. Kurallar çok önemlidir. Her işin yapılmasının bir yöntemi, bir kuralı vardır ve bu kuralın dışına çıkmaktan pek hoşlanmazlar. Somut şeylerin, maddenin, maddiyatın değerini iyi bilirler. Cimri değildirler ama gereksiz harcamalara da izin vermezler. Minimal, sade, öz, yalın bir hayatı tercih edebilirler.

Dizler, kemikler, cilt, deri, pankreas Oğlak burcu tarafından yönetilmektedir. Dizler ve bu bölgelerdeki yaralanmalar, hasarlar, kemiklerde problemler, kırılmalar, cüzam, alerji, kaşıntılar, yaralar Oğlak burcu ile ilişkilendirilir.