Oğlak haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

Oğlak haftalık burç yorumu 4-10 Mart haftası için Hande Kazanova'nın astroloji öngörüleriyle elmaelma.com'da. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor?

Oğlak haftalık burç yorumu Hande Kazanova 4-10 Mart

4-10 Mart Oğlak burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor, Oğlak burcu haftalık yorumları aşk kariyer para konularında neler getirecek? Hande Kazanova Oğlak burcu haftalık yorumları 4-10 Mart haftası için önemli günleri ve astrolojik etkisi olay olayların detaylarını anlattı. 4 Mart haftası Oğlak haftalık yorumlarında 5 Mart'ta başlayacak olan Merkür gerilemesi etkileri hakim. İşte bu hafta Oğlakları bekleyen astrolojik gelişmeler...

"Haftaya maddi konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Bu hafta önemli çünkü salı günü Merkür gerilemesi yaşanacak. Sizin yakın çevre, akraba ve kardeşler alanınızı etkileyecek. Aynı zamanda onlarla olan iletişiminize 28 Mart’a kadar dikkat etmeye özen gösterin. Bazı noktalarda birbirinizi anlamakta zorlanabilir daha önceden yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunların yeniden karşınıza geldiğini fark edebilirsiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama ve bilgisayar işleriniz varsa bu alanlarda kafanız karmaşık olabilir. Bu yüzden önemli toplantı ve görüşmeleriniz de gözünüzü dört açmaya özen göstermelisiniz. Randevularınızı kaçırabilirsiniz, uğraştığınız kağıt işleriniz varsa birtakım sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Araba kullanıyorsanız dikkatli olmakta fayda olacak. Bu hafta çarşamba günü Uranüs, Boğa Burcu’na geçecek ve aşk hayatınızda beklenmedik sürpriz oluşumlar karşınıza gelebilir. Farklı ve değişik güzellikte insanlardan hoşlanabilirsiniz. Hayatınızda oluşacak deneyimlere karşı açık fikirli olacaksınız. Değişimler hoşunuza gitmeye başlayacak. Eskisinden daha farklı bir kişilik sergileyebilirsiniz. Perşembe günü yakın çevrenizdeki insanlara, iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı yumuşak, anlayışlı ve fedakar davranışlarınız ön plana geçerken fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Kullanılma ihtimalinizi de gözden kaçırmamalısınız. Hayatınızda yapmak istediğiniz önemli işlerinizde, yakın çevrenizdeki insanlardan gereken desteği aldığını kolaylıkla göreceksiniz. "

Yorumlar