Oğlak Mayıs aylık burç yorumları 5 ve 18 Mayıs'a dikkat!

Oğlak Mayıs aylık burç yorumları Hande Kazanova'nın anlatımıyla elmaelma.com'da. Mayıs 2019 Oğlak aylık yorumuna göre Yeniay ve Dolunay etkilerine dikkat!

Oğlak Mayıs aylık burç yorumları 5 ve 18 Mayıs'a dikkat!

Oğlak burcunu Mayıs ayında neler bekliyor? Oğlak burcu Mayıs aylık yorumları aşk, para, ilişki, kariyer alanında neler getirecek, dikkat edilmesi gerekenler neler? Astrolog Hande Kazanova Mayıs 2019 Oğlak aylık burç yorumlarında özellikle 5 Mayıs'taki Yeniay ile 18 Mayıs'taki Dolunay'ın etkileri konusunda uyarıyor. İşte Oğlak burcu Mayıs 2019 aylık yorumlarının detayları...

"Bu ay sizin için oldukça hareketli, keyifli, aktif ve aşk dolu bir ay olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlak’lar. Baharın güzelliğini ve yenileyici tavrını üzerinizde hissedeceksiniz. 5 Mayıs’ta oluşacak Yeniay ile beraber aşk hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. Çocukla ilgili konu ve olaylar hızlanacak. Riskli işler, borsada yatırım yapma, dövüz alım satım gibi işleriniz varsa bu Yeniay sonrası alınacak kararlar sizi destekleyecek. Ayın ilk on günü dikkatli adımlar atmakta var. Ailevi konularda sorumluluk üstlenmek istemeyebilirsiniz. Bu dönemi atlattıktan sonra güzel ve keyifli oluşumlar devrede olacak. 6 Mayıs’tan sonra aşkı konuşacağınız bir dönem olacak. Kreatif ve sanatsal alanlarda güzel anlaşma ve sözleşmeler devrede olabilir. 15 Mayıs’tan sonra ise bol bol gezmek isteyeceksiniz. Hobilerinize yönelip hayatı keyifli yönleriyle algılayacaksınız. Mars, yengeç Burcu’na geçecek. 16 Mayıs’tan sonraki bir ay boyunca sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde alınganlıklara meyilli olabilirsiniz. Pasif direnişte bulunabilirsiniz. Karşı tarafında böyle davrandığını görebilirsiniz. 18 Mayıs’ta oluşan Dolunay arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızı tetikleyecek. Bu alanlarda hızlı kararlar devrede olabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaş çevreniz arasındaki dengeyi bu Dolunay’da iyi sağlamalısınız. 21 Mayıs’tan sonra iş alanlarınız aktif hale gelecek. Çok çalışacak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. "

Yorumlar