Terazi burcu haftalık yorumları 27 Kasım-3 Aralık (aşk-iş-sağlık-para falınız ne diyor?)

Terazi burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com'da. 27 Kasım-3 Aralık haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı, para falı detayları...

Terazi burcu haftalık yorumları Hande Kazanova elmaelma.com okurları için derledik. 27 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Terazi burcu haftalık yorumlarına göre aşk hayatınızda, iş yaşamınızda ve sağlık durumunda sizleri neler bekliyor sorularının yanıtlarını Hande Kazanova Terazi burcu haftalık yorumlarında anlattı. Terazi burcu haftalık yorumlarına göre 27 Kasım -3 Aralık haftasında Boğa burcu erkeklerini ve kadınları bu hafta anlayışı elden bırakmayın. Teraziler cuma gününden sonra 3 hafta rahatsınız. Terazileri bu hafta bekleyen tek sorun cuma günü yaşanacak olan iletişim sorunları. İşte Hande Kazanova'nın yorumlarıyla 27 Kasım-3 Aralık tarihlerini kapsayan Terazi Burcu haftalık yorumlarının detayları...

"Bu hafta, yakın çevre ilişkilerinizde  sorumluluklarınız yüksek olabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bilgiye yönelik alanlarda bazı cevaplar bulabilirsiniz. Özellikle iletişim halinde olacaklarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. 

Salı günü, sorumlu, ciddi, disiplinli yaklaşımlarla şu son dönemde istediğiniz çalışmaların karşılığını alabileceksiniz. Çalışmalarınızda her ne kadar zorlansanız bile bu dönemde sorumluluklarınızdan kaçmazsanız çok güzel mükafatlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların sorumluluğu hayatınızda yer edebilir. Düşüncelerinizi biraz daha olumlu olmaya çalışın.

Cuma günü Venüs iletişim alanlarınıza geçiyor. Biraz rahatlayabilirsiniz. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda yeni kapılar açılabilir, bu alanlarda işlerinizi daha çok sevebilirsiniz yalnız 1 gün sonra merkür gerileyeceği için önemli adımlardan bu dönemde kaçınmak yerinde olacak.

KAZALARA AMAN DİKKAT!

Cuma günü tek problem ilişkinizdeki çekişmeler, enerji sorunları olabilir. Siz daha fazla kendinize yönelik enerjinizi harcamak isterken, sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler sizi zorlayabilir. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Riskli adımlardan kaçının, kazalara yatkın olabilirsiniz.

Pazar günü İkizler burcunda bir Dolunay oluşuyor. Bu dolunayda seyahat ve eğitim konularında, yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Alacağınız haberlerin doğruluğunu kontrol edin, zira hem kolay inanıyor olacaksınız hem de aldanmalara açıksınız. Kafanızın net olmaması günlük hayatınızı düzenlerken sıkıntılara neden olabilir. İş ve sağlık hayatınızda bazı yetersizlikleriniz oluşabilir.

Yine bu Pazar günü Merkür geriliyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara müsait olacaksınız. Bilgisayarınız, cep telefonunuz, elektronik aletleriniz bozulabilir. Geçmişte yaşadığınız bazı sorunların yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Önemli iş anlaşmalarından 23 Aralık’a kadar kaçının."

Yorumlar