Yay burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 12-18 Şubat 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Yay burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

-A A+

Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Yay burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 12-18 Şubat 2018 haftalık burç yorumlarına göre Yay burcunu, haftaya kötü bir enerjiyle veya olumsuzluklarla karışılaşabilirsiniz ancak bu olumsuzlukların modunuzu ve enerjinizi düşürmesine izin vermeyin! İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Haftaya parasal konularla ve bu alanda duygusal olarak kendinizi güvende hissetme isteğinizin yoğun olmasıyla başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bazı şeylerin sizi korkutmasına izin vermemelisiniz. Takıntılı davranmamaya özen gösterin. Haftanın genelinde ise, yakın çevre, iletişimle ilgili konular devrede olacak.

Çarşamba günü iletişime, bilişime yönelik işlerinizde yararlı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizle akitiviteler ve faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız.

Perşembe günü iletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden gelecek teklifler ve destekler hayatınıza heyecan ve mutluluk katabilir. Öğrenmeyi seveceksiniz. Aşk hayatınızda da farklı ve değişik kısa vadeli planlar gününüzü renklendirebilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş tutulması iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim, yayıncılık, radyo, televizyon, network alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlardaki işlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Bu hızlı adımlar ve gelişmeler, yeni konularla sizi destekleyecek. Yine bu tutulmada yakın çevrenizdeki isnanların hayatında da önemli açılımlar oluşabilir. Yeni bir aşk, çocuk, sanatsal bir iş devreye girebilir.

Cumartesi günü kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayalkırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın.

Pazar günü ve sonrasında aile hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz. Ev alım, satım işleriniz için de oldukça güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.''