Yay burcu bu hafta yorumları Hande Kazanova 19-25 Şubat 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Yay burcu haftalık yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor sorusuna yanıt verdi.

Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Yay burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 12-18 Şubat 2018 haftalık burç yorumlarına göre Yay burcunu, bu hafta duygusal yetersizliğe maruz kalabilirsiziniz. Özel hayatınızda aceleci davranmak isteyerek kendinizi farklı sosyal ortamlarda bulabilirsiniz. İşte Hande Kazanova'nın haftalık burç yorumlarına göre Yay burçlarını bu hafta ne bekliyor.

''Bu haftabaşı aşk hayatınızda çabuk ve hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Parasal harcamalarınız devreye girdiğinde bu haftabaşında bazı duygusal yetersizlikler bu alanda sizi zorlayabilir.

Bu hafta aile ortamlarınızda, evinizde oldukça keyifli, romantik ve bir o kadar da fedakar etkiler altında olacaksınız. Maddi konularda dikkatle hareket etmeniz, aile hayatınızda daha tutumlu ve istikrarlı davranmanıza neden olabilir. Bir yandan da aile büyükleriniz için fedakar yapınızı devreye sokabilirsiniz. Ev alacaksınız bu hafta gerçekçi adımlardan uzaklaşmayın.

c evinizde misafir ağırlayabilir veya aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar keyfinizi arttırabilir sabırsızlığınız ve anlık çıkışlarınız zaman zaman aranızda problemlere neden olsa bile durumu rahat toparlayabilirsiniz sevgili Yaylar.''

Yorumlar