FLO'dan çifte indirim

Kadın ve çocuklara özel “Turuncu etiketli” yüzde 50’ye varan indirimli ürünlerde, alınan ikinci ürüne ekstra yüzde 30 indirim yine FLO’dan!

FLO'dan çifte indirim

FLO, turuncu etiketli ürünlerde başlattığı yüzde 50’ye varan indirim kampanyasına bir indirim daha ekleyerek kadın ve çocukların kalbini kazanmaya devam ediyor.  “Turuncu etiketli” kadın, çocuk, spor tekstil ve kadın çantalarında yüzde 50’ye varan indirim ve alınan ikinci ürüne uygulanan ekstra yüzde 30 indirimle, FLO kadın ve çocukları mağazalarına bekliyor.

Türkiye’nin 1 numaralı ayakkabı merkezi FLO, düzenlediği kampanyalarla ayakkabı tutkunu kadın ve çocuklara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli, trendy ve uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerin aldıkları her üründe memnuniyetini sağlayan FLO, turuncu etiketli ürünlerde başlattığı yüzde 50’ye varan indirime bir indirim daha ekleyerek kadın ve çocukların alışveriş keyfini ikiye katlıyor.

FLO’nun yeni kampanyası, “Turuncu etiketli” kadın, çocuk, spor tekstil ve kadın çantalarında yüzde 50’ye varan indirimin yanı sıra alınan ikinci ürüne ekstra yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. Ekstra yüzde 30 indirim ise kampanya süresince alınan yüzde 50’ye varan indirimli ürünle aynı veya düşük fiyatlı sezon ürünleri için geçerli.

Ayakkabıları görmek için tıklayın!

 

Yorumlar