Pabbuc.com'da kaçırılmayacak kampanya

Pabbuc.com’un 25-28 Kasım tarihleri arasında geçerli olan özel hafta sonu kampanyası ise Puma ürünlerinde %30'a varan indirim fırsatı var!

Pabbuc.com'da kaçırılmayacak kampanya

Pabbuc.com, her hafta sonu cazip indirimlerin yer aldığı özel bir kampanya sunuyor. Cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri devam eden, her hafta farklı bir markanın ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın. Pabbuc.com’un 25-28 Kasım tarihleri arasında geçerli olan özel hafta sonu kampanyası ise Puma ürünlerinde %30'a varan indirim fırsatı var!

Her hafta sonu farklı bir markanın ürünlerine artık çok cazip indirimlerle sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve en büyük online ayakkabı, çanta ve aksesuar mağazası olan Pabbuc.com, her hafta sonu özel bir kampanyayla kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri geçerli olacak bu kampanyalar ile ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Pabbuc.com, 25-28 Kasım tarihleri arasında ise, özel hafta sonu kampanyası kapsamında, satışa sunduğu Puma ürünlerinde %30’a varan indirim uyguluyor. Stoklarla sınırlı olan bu kampanyadan yararlanmak için acele edin.

Pabbuc.com siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ederek, ürünlerinizi çok hızlı bir şekilde adresinize ulaştırıyor. Ücretsiz değiştirme, koşulsuz iade ve ücretsiz standart kargo hizmetleriyle de Türkiye’de online mağazacılık alanında ilklere imza atmış olan Pabbuc.com alışverişlerinizde vazgeçilmez adresiniz olacak.

Yorumlar