Sağlık hamilelerin ayağına geldi!

King Paolo, Türkiye çapında 300’ü aşkın satış noktasıyla, ayakkabıda şıklığın yanı sıra konfor ve rahatlığı da tercih edenlerin markasıdır.

Sağlık hamilelerin ayağına geldi!

King Paolo, hamile bayanların ayaklarında oluşan rahatsızlıklara, esneyebilen ve üç sistem klimalı ayakkabı koleksiyonuyla çözüm getiriyor. 

King Paolo, özel geliştirdiği ayakkabı koleksiyonu ile sağlığı anne adaylarının ayağına getiriyor. King Paolo’nun özel olarak geliştirdiği ayakkabılarla hamileler daha sağlam adımlar atacak.

 

King Paolo ayakkabı içerisinde bulunan mekanizma ile hava sirkülasyonu sağlanıyor. Hamilelerde oluşan kilo fazlalıkları sonucunda ayaklarda görülen şişliklere karşı özel geliştirilen ve esneyebilen ayakkabılar, özgün tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Farklı modelleri ve renk seçenekleri bulunan ayakkabılar, hamilelikte de kadınların şıklıklarıyla göz doldurmasını sağlıyor. 

King Paolo üç sistem klimalı ayakkabılar, işyerinde ve günlük kullanımda anne adaylarına rahatlık sağlıyor. Birbirinden şık modelleriyle göz dolduran King Paolo ayakkabılar, hamilelerin ayakta şişme ve ani kramp gibi sıkıntılarını en aza indiriyor. 

 
Yorumlar