Yılbaşında şık adımlar için Clarks

Tam 186 yıldır rahatlık ve şıklığı bir arada sunan İngilizlerin köklü ayakkabı markası Clarks, yeni yıla da şık bir adım atmanız için birbirinden güzel modelleriyle sizlerle…

Yılbaşında şık adımlar için Clarks

Carks’ın nostaljik tasarımlardan günümüz modasını yansıtan modern çizgilere uzanan onlarca modeli ile sizde yeni yılı en şık halinizle karşılayın.

Konforlu ve şık adımların vazgeçilmez adresi Clarks, yılbaşı gecesi şıklığınızı tamamlamanız için de birbirinden şık modelleriyle sizlerle. Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan rugandan gece elbiselerinizin en şık tamamlayıcısı satene, fiyonktan göz alıcı taşlarla ve danteller süslü modellere kadar aradığınız her model Clarks’ta buluşuyor.

Özelikle yeni yılın en çekici ve uğurlu rengi sayılan kırmızıdan vazgeçilmez klasik siyaha birbirinden çeşitli modeller sunan Clarks, tasarımlarında kullandığı teknolojilerle de ayaklarınıza şıklık ile rahatlık getiriyor.    

Tam 186 yıllık köklü geçmişiyle yıllardır birbirinden özel modeller sunan Clarks, yılbaşında da göz alıcı şıklığınızı tamamlamak için sizleri bekliyor.

Yorumlar