4 Günlük Düzleştirici Saç Spreyi!

RENPURE'den Yaz Saç Bakım Serisi: Brazilian Keratin 4 Günlük Düzleştirici Saç Spreyi ve Argan Oil Yapılandırıcı Bakım!

4 Günlük Düzleştirici Saç Spreyi!

Zararlı Tüm Kimyasallardan Arındırılan Saç Bakım Ürünleri Markası RENPURE!

Saç bakımı söz konusu olduğunda çok büyük paraların harcanmasına gerek olmadığını savunan Redmond ailesi “Biz geleneksel saç bakım ürünlerinin olumsuz etkileri üzerine müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz. Büyük saç bakım ürünleri için büyük fiyat etiketleri olması gerektiğine inanmıyoruz. Pazar için en iyi alternatif olduğumuza eminiz” diyorlar.

Renpure Saç Bakım ürünleri, tüm seçkin parfümeri ve eczane raflarında yerini aldı.

Brazilian Keratin 4 Günlük Düzleştirici Saç Spreyi

Sprey içeriğindeki organik nemlendirici keratin karışımı, sprey uygulamasından sonra saç düzleştirici kullanıldığında, saç yapısına nüfuz ederek saça tutunur ve düzleştirici etki gösterir. Hindistan cevizi yağı saça nüfuz ederek, saç tellerini yumuşatıp, saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Shea yağı, nemi saç teli içine hapsederek bakım yapar, Saçları ısıya ve UV ışınlarına karşı korur. Isı, nemlendirici keratini saç tellerinin içine hapseder. Keratin saçın içine yerleştiğinde, saçların doğal dalgasına dönmesine izin vermez ve saçların düz kalmasını sağlar.

Sonuç: 4 gün boyunca güzel düz, ipeksi yumuşaklıkta saçlar.

Kullanım şekli: Tamamen kuru saça kısım kısım olmak üzere uygulanır. Öncelikle uygulama yapılacak kısma eşit şekilde sprey sıkılır, ardından düzleştirici yardımıyla saç düzleştirilir. Sprey, 4 güne kadar veya bir sonraki şampuanlamanıza kadar düz saçlara sahip olmanızı sağlar.

BOYALI VE İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN UYGUNDUR.

SODYUM KLORİT, SÜLFAT, BOYA TUZLARI, PARABEN VE GLUTEN İÇERMEZ.

Argan Oil Yapılandırıcı Bakım

unnamed-3.jpgEşsiz argan yağı bakımı, içerdiği vitamin ve mineraller ile saça derinlemesine nüfuz ederek, kuru, kırık ve yıpranmış saçları onarmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

İçeriğindeki doğal mikro bariyerler saçları ısı ve UV ışınlarına karşı korur.

Sonuç: Işıldayan, ipeksi yumuşaklıkta, sağlıklı saçlar.

Kullanım şekli: Çok yıpranmış saçlar: Şampuanlamadan sonra uygulayıp bir havlu veya bone ile sararak; 20 – 30 dakika beklettikten sonra durulayın.

Daha az yıpranmış saçlarda: Şampuanlamadan sonra uygulayıp, 3-5 dakika beklettikten sonra durulayın. İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

BOYALI VE İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN UYGUNDUR.

SODYUM KLORİT, SÜLFAT, BOYA TUZLARI, PARABEN VE GLUTEN İÇERMEZ.

Yorumlar