Amonyaksız saç boyasını denediniz mi?

Schwarzkopf, fark yaratan ürünlerine bir yenisini daha ekledi; ilk amonyaksız kalıcı köpük saç boyası Perfect Mousse şimdi Türkiye’de…

Amonyaksız saç boyasını denediniz mi?

Dünyaca ünlü saç uzmanı Schwarzkopf, özel olarak geliştirdiği amonyaksız kalıcı köpük boyası Perfect Mousse’u Türk tüketiciler ile buluşturuyor. Kolayca hazırlanıp, şampuan kadar pratik uygulanabilen Schwarzkopf Perfect Mousse’u başkasına ihtiyaç duymadan, evde, tatilde dilediğiniz her yerde kullanarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Perfect Mousse, benzer ürün kategorisi içinde, saçların yıpranmasını engelleyen, amonyaksız özel formülü ile diğer köpük boyalardan ayrılıyor.

Saça zarar vermeyen bu özel formül aynı zamanda besleyici içeriği ile saçları yeniden yapılandırmaya yardımcı oluyor. 10 farklı renk seçeneği bulunan Perfect Mousse, saça zarar vermeden, eşit bir şekilde yayılarak beyazların tamamen kapanmasını sağlarken istenen mükemmel renk sonucunu da ortaya çıkarıyor. Perfect Mousse orkide özü ve soya proteini içeren saç kremi ile boyama sonrası da onarıcı bakım sağlıyor.

Perfect Mousse ile mükemmel sonucu elde etmek için jel boyayı uygulama şişesinin içerisine ekledikten sonra karıştırarak hazırlanan köpük boyayı şampuan gibi saça uygulayıp 45 dakika bekletmek yeterli oluyor.
 

Yorumlar