Dalan d’Olive ile yumuşacık bir yeni yıl!

Zeytinyağlı sabun denince akla ilk gelen isim olan Dalan’ın yeni kişisel bakım ürünleri markası Dalan d’Olive’in Yoğun Bakım Kremi hızlı emilen ve yağlılık hissi bırakmayan yapısı ile serinin en etkili ürünlerinden biri.

Dalan d’Olive ile yumuşacık bir yeni yıl!

İçerdiği E vitamini ve antioksidanlar sayesinde sizlere yumuşacık ellere sahip olma şansı veren d’Olive Yoğun Bakım Kremi ile yeni yılda hem kendinizi hem de sevdiklerinizi kışın sert koşullarına karşı koruyun.

d’Olive Yoğun Bakım Kremi, Dalan’ın 70 yıllık zeytinyağlı sabun tecrübesi ve uzun süren AR-GE çalışmalarıyla yarattığı zeytinyağlı ürün serisi d’Olive ailesinin en etkili ürünlerinden biri. İçerdiği zeytinyağının doğal olarak barındırdığı E vitamini ve antioksidanlar sayesinde ellerinizde ihtiyaç duyduğunuz yumuşaklık ve doğal güzelliği sunan d’Olive Yoğun Bakım Kremi, çeşitli çevresel faktörler nedeniyle yıpranan cildinizi hissedilebilir bir şekilde onarmaya yardımcı oluyor.

Tüm ürünlerinde zeytinyağının iyileştirici gücünü ve doğallığını hissettiren d’Olive’in Yoğun Bakım Kremi, içerdiği formül ve kıvamı sayesinde hızlı emilen ve yağlılık hissi bırakmadan bir el kreminden ve size beklenenden çok daha yüksek bir performans sunuyor.

Siz de özellikle soğuk havaların cildimizdeki kurutucu etkisini daha fazla hissettiğimiz bugünlerde daha sağlıklı, daha yumuşak ve ışıl ışıl ellere sahip olmak istiyorsanız Dalan d’Olive Yoğun Bakım Kremi ile tanışmanın tam sırası… Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken hem kendinizi hem de sevdiklerinizi, gücünü zeytinyağından alan ve doğallığı yüksek performansla birleştiren Dalan d’Olive Yoğun Bakım Kremi ile mutlu etmenin mutluluğunu yaşayın.

Yorumlar 1 yorum