Dilara Koçak'la 'İyi Yaşam Günlüğü'

Siz de yeni yıla motive edici bir şekilde başlamak istiyorsanız Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın hazırladığı 'İyi Yaşam Günlüğü - Zayıflatan Ajanda’yı tüm kitapçılarda bulabilirsiniz.

Dilara Koçak'la 'İyi Yaşam Günlüğü'

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın 5 seneden bu yana her yıl yenileyerek yayınladığı 'İyi Yaşam Günlüğü”nün altıncısı piyasaya çıktı. İyi yaşamak için her gün alacağınız notlarla kolaylık sağlayan 'İyi Yaşam Günlüğü – Zayıflatan Ajanda', 2012’de formunuzu korurken en büyük yardımcınız olacak. Ajanda, çanta boyunda olması ve kullanım kolaylığı sayesinde her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir günlük.

Motivasyonunuzu hiçbir zaman kaybetmeyeceksiniz

Dengeli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olan İyi Yaşam Günlüğü-Zayıflatan Ajanda, öncelikle yol göstererek işe başlıyor. Metabolik hızınızı hesaplayarak almanız gereken günlük kaloriyi belirliyor ve ideal kilonuzu hesaplamanıza yardımcı oluyor. Daha sonra ise bu kaloriyi alacağınız besinleri ve yemeniz gereken miktarları gösteriyor. Ayrıca ajanda ile fiziksel aktiviteniz sonucunda ne kadar kalori harcayacağınızı ve tükettiğiniz besinlerin kalori miktarlarını da görmeniz mümkün.

Ajanda aracılığıyla her 4 haftada bir yeni konu öğreniyorsunuz. Ayrıca bilgilendirici mesajlar sizi yönlendiriyor ve hafta bitiminde kendinizi değerlendirerek motivasyonunuzu keşfediyorsunuz.

İyi Yaşam Günlüğü-Zayıflatan Ajanda’nın konu başlıkları ise bilgilendirici özellikleriyle dikkat çekiyor. 'Diyette başarı', 'kilo vermek neden yavaşlar?', 'neden kilo alıyoruz?', 'egzersiz', 'bedeni ve ruhu beslemek', 'doymak bilmeyen iştah', 'kilo vermeye ne kadar hazırsınız?', 'yağlar', 'proteinler', 'stres ve kilolar', 'karbonhidratlar', 'vitaminler' ve 'mineraller' başlıkları beslenmeye dair birçok ipucu barındırarak bedeninizi her yönüyle tanımanızı sağlıyor.

 

Yorumlar